SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prze jaja w tym Londynie ....
2
Ładny drybling Alexisa :) Minął fajnie x2 rywali tylko szkoda, że go szybko skasowali. Ja się tak zastanawiam kiedy ostatnio taki rajd miał Messi ? Już od dłuższego czasu Leo się zatrzymuje na pierwszym lepszym przeciwniku jak nie oddaje piłki :(
0
Przecież mieliśmy skrzydłowego w postaci Alexisa to po cholerę nam wydawać kasę na jeszcze chudszego zawodnika niż Neymar...
2
69 ma Messi a Ronaldo jak na razie 70. Przypominam Raul ma na koncie 71
0
Po prostu myślę racjonalnie + chcę zarobić jakieś pinionżki :) Nasze drewna zarabiają po tyle milionów mimo, że uja grają a jeden "buk" nawet człapie zamiast cokolwiek biegać
0
Juve O_O
0
na 100% :) ja już w ciemno postawiłem na wygraną Ajaxu. Pewny wynik jakiś czas temu przecież przegraliśmy u nich....
0
Bo fantastycznej walce i odbiorze Alexisa :) Ciekawe czy Suarez albo Messi pokażą chociaż w 50% takie zaangażowanie
0
Przecież już mieliśmy mega skrzydłowego Alexisa i wystarczyło kupić Suareza na szpicę żeby wykańczał akcje a Messiego zesłać na pomoc do rozegrania... po lewej oczywiście Neymar i byłby atak marzeń
2
Z atakiem również :)
3
Czy ja wiem... w Londynie już ułożyli o nim przyśpiewkę a w całej Anglii jarają się nim od meczu reprezentacyjnego gdzie Chile wygrało po x2 golach Sancheza z Lwami Albionu... jakby przeszedł do np. do Chelsea to może byłby nominowany a tak w Arsenalu raczej nie ma na to szans
0
Głupie pytanie... oczywiście, że lepszy... nawet niż Andres z poprzedniego sezonu...
1
A no tak... obciął się na Modricia ale oby to również zmieniło jego grę bo jak na razie Cesc >>>>>>>>> Rakitić
http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/129/431/size_1000x562/pic_2014-11-03_ENTRENO_01-Optimized.v1415017741.JPG
0
I może jeszcze Bayern (oczywiście, który już będzie miał na uwadze kontry Realu nie tak jak ostatnio) chociaż okazało by się, że to BvB znów było by bliższe na pokonanie Realu niż Bayern
2
Jeszcze odczują ten brak biegania, który każdy olewał... jemu jedynemu zależało... A teraz w ataku Messi nie wróci się za akcją, Suarez nie jest najszybszy więc tylko truchta do pressingu a Neymarowi raz się chce stosować pressing a raz nie :/
4
Ale piła Alexisa... w obecnym sezonie to cały ten nasz "bezkonkurencyjny'' środek pola mógłby się uczyć.... jpdl
3
Szczególnie jak od x2 meczy Suarezowi piłka się odbija od piszczeli jak Tello....
0
To statystyki z sezonu 14/15 czyli obecnego a z sezonu 13/14 prezentuje się tak:
Hazard 49 występów, 17 goli, 10 asyst
Alexis 54 występy, 21 goli, 17 asyst
0
Hazard 15 występów 5 goli, 6 asyst, 1.130 min we wszystkich rozgrywkach
Alexis 16 występów, 10 goli, 4 asysty, 1.228 min we wszystkich rozgrywkach
0
No niestety ale nawet mieć samą pomoc w postaci Cesc - Masche - Rakitić/Kroos było by coś ale niestety... co najlepsze chcemy być wierni stylowi a chyba najważniejsza formacja z tego stylu jest najsłabsza i najbardziej bezproduktywna od lat :/ Będziemy jeszcze nie raz "płakać" nim w 2016 wybiorą nowy zarząd
4
Cruyff: Nie mogę zrozumieć, dlaczego Toni Kroos nie gra w Barçy. Chciał tu występować, zawsze lubił Barcelonę.
Ale dalej miejmy bezkonkurencyjną pomoc :)
0
Informacje pochodzą z konta na twitterze które podaje się za źródło informacji prosto z wewnątrz klubu. Temat podłapał @J_Krecidlo i inni redaktorzy.
0
Kolejny wielki obrońca Barto ?? Żyjcie sobie dalej w kłamstewkach zarządu :) Byle byście nie płakali do 2016 roku bo jak na razie to się zapowiadają trofea w postaci Pucharu Katalonii i Pucharu Gampera...
I nie, nie wszystkie informacje pochodzą z AS'a.
7
Taa może i jeszcze pamięta ale od jakiegoś czasu woli ją przetrzymywać za długo albo w głupi sposób tracić niż podać do przodu. Nawet ten was zachwalany Gryzoń nic nie podziała jak piłek nie dostanie. A pracuć jakim był Alexis pokazuje w Arsenalu ile jest wart. Nikt tak nie zapieprzał i pracował dla zespołu jak on ale nikt tego nie doceniał
2
Proszę Cię po drodze dostaniemy Atletico albo Real i już teraz daję sobie rękę uciąć, że nie awansujemy... Atletico zrobi to samo co w LM a Real już samym doświadczeniem meczami z nami i w mega gazie takim jak podczas GD nam nie da szans... a nawet jeśli to w finale może czekać Valencia albo Sevilla czyli kluby które w ostatnim czasie na prawdę się rozwinęły i będą gryźć trawę żeby nas upokorzyć w ewentualnym finale
7
O jakim ty stylu mówisz ?? Chyba nie o tym w latach 2008-2011 bo tego stylu już dawno nie ma.... to nawet nie jest tiki-taka tylko nowe cantenaccio na posiadanie piłki i grę wertykalną bo chyba nie widziałem jeszcze prostopadłego podania z pomocy do ataku...
5
"Mamy bezkonkurencyjny środek pola z Xavim, Iniestą i Busquetsem, który wciąż jest młody."
... aż się nóż w kieszeni otwiera jak się coś takiego słyszy... ile ten bezkonkurencyjny środek pola wnosi do naszej gry ? Ostatnio gramy częściej górą jak jakieś ogórki z Anglii. Nie wiem po cholerę "krakałem" ale od samego początku miałem obawy, że nic się nie zmieni (chodzi o zastąpienie roSELLa -> Barto) i nadchodzą chude lata do zmiany zarządu czyli dopiero w 2016!
A tak poza tym:
*Podobno niektórzy członkowie sztabu szkoleniowego Barçy wątpią, aby Vermaelen był w stanie zagrać choć jeden mecz w tym sezonie,
*Podobno Carles Puyol pobiera pensję większą nie tylko od Zubizarrety, którego jest asystentem, ale też od niektórych piłkarzy 1. zespołu,
*Po Ciutat Esportiva ma roznosić się coraz szersze przekonanie, że Luis Enrique ma osobisty problem z niektórymi piłkarzami,
*"Na Bernabéu przyjechaliśmy nieprzygotowani, bez planu. Nie mieliśmy pojęcia, jak mamy grać!", powiedział AS-owi jeden z piłkarzy Barçy,
*Luis Enrique miał w pewnym meczu powiedzieć Pedro, iż zagra, ale zrobił to tylko dlatego, że ten był pogrążony w depresji,
*Na piątkowym spotkaniu zarządu kilku dyrektorów podało się do dymisji po tym, jak Barça odwołała się od wyroku ws. Laporty.Bartu nie przyjął,
I CHYBA NAJWIĘKSZY RODZYNEK:
Rosell wciąż jest informowany o każdej decyzji Barçy. W piątek miał być obecny na spotkaniu zarządu za pośrednictwem telefonu... to jest q*wa szczyt wszystkiego...
1
Boże nawet Smuda czy Fornalik by lepiej poukładali ten klub....
1
1
Jak to nie wchodzi... w Anglii strzelał takie bramki aż miło ;(