SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter stegen przynamniej gra do przodu #bestBarcelonaplaymaker
0
do ronaldo penaldo szacunek mają tylko hala dzieci realu i kibice manchesteru bo chcą żeby wrócił :)
0
i chyba 3 gol z karnego jak się nie mylę :D Penaldo zagrożony :D
0
No powiem ci, że jak pierwszy ustrzeli 72 gole w LM i przebije w tym sezonie Zarrę + zbliży się golami do Ronaldo to czemu nie ? Jak będzie grał zimą dobrze to wygra
0
Jak teraz Leo nie przyśpieszy to ja nie wiem... w finale MŚ zero, na GD zero to może teraz żeby pobić rekord Raula się ruszy
1
Nareszcie skrzydło działa... Suarez tylko i wyłącznie na 9.. a jakby pięknie wyglądały nasze skrzydła w postaci Neymara i Alexisa ahhhh
0
On raczej wie co mówi :) Ogląda większość meczy ligi angielskiej a LFC każdy mecz i wie na co go było stać a teraz jakby podmienili nam zawodnika po transferze :) Rakiticia oglądał też w LE...
0
Ivan totalne drewno :) Cesc z wiosny ( w której według was był mega słaby zawsze) go zjada :)
0
Ale kto będzie na prawym skrzydle ? Maniana Alves ? Nasz atak powinie wyglądać tak -> Neymar - Suarez - Alexis a za nimi Messi no ale niestety
0
Akurat na Tello leję :)
0
Haha nawet mój ojciec hejtuje Rakiticia i Suareza a był ich wielkim obrońcą jeszcze niedawno :D
1
Tak odbiegając od tego meczu to Porto ma strasznie fajną kadrę...
Danilo, Brahimi, Quintero (podobno drugi Hames, James, Dżejms :D), Jackson Martínez czy Óliver Torres (czyli podobno drugi Xavi Atletico Madryt + oczywiście do niego Koke)
0
Napewno nie w ostatnim swoim sezonie :) Na razie Suarez prezentuje poziom Pedro :)
0
Nie no mamy napastnika za 81 mln... toż to nawet Pedro by strzelił nie mówiąc o Alexisie
2
Ale mnie wkurza ten El Ghazi... może i ma umiejętności techniczne ale tak szuka symulek albo jakichś zaczepek... myśli że jak strzelił ostatnio Barcy na 2:1 to jest król
0
Fartownego :)
1
Na pewno skrzydła by były mega ruchliwe ale Suarez chyba nie jest w optymalnej formie. Wolny i piłka mu odskakuje... ja przed sezonem chciałem atak w postaci Neymar - Suarez - Alexis a za ich plecami rozgrywający Messi ale zarząd widział inaczej
0
Rakitić jest totalnie słaby... rozumiem, że Xavi już nie jest młody i Busi od 2 sezonów bez formy ale po Ivanie spodziewałem się czegoś innego. Jak ogłaszali jego transfer to miałem w głowie akcje gdy kolankiem przerzucił Pepe a potem zrobił rajd i wpakował mega golazo Realowi a u nas gra bidę z nędzą :(
1
Tak samo mam.. na razie totalnie bezproduktywny i niewidoczny... Alexis go zjada ruchliwością i pomocą w pressingu
1
Taka analiza po 1 połowie...Masche to nasz rozgrywający, DM i ŚO Rakitić.... ehhh kupiliśmy mega rozgrywającego który potrafi tylko podać do obrony lub bramkarza (człapiący Cesc z wiosny daje dużo więcej jakości) Suarez totalnie niewidoczny i bezproduktywny a pressing w jego wykonaniu dziwny, cofa się do pomocy lub na skrzydło i jak to ma pomóc w odebraniu piłki ? Alexis był dużo bardziej ruchliwy i nękał stoperów rywala a nawet biegał do bramkarza,Neymar dla mnie niesamowity, świetne dryblingi i szybki chociaż ten El Ghazi pokazał parę lepszych umiejętności przy piłce.Messi ci jakiś czas nie potrafi pierwszy doskoczyć do piłki, przyjąć piłkę która leci w jego stronę ale gola strzelił... Mnie tylko szkoda tego, że w parze z ruchliwym Neymarem nie gra maszyna Messi z 2012 roku :(
0
Nawet i 1 skład nie jest jednym z najlepszych na świecie. Chociaż niektóre kluby mają lepsze kadry a i tak nic nie wygrywają
0
Standardowo.... Masche na obronie, Alves na PO, Busi na DM i powolny Xavi w pomocy. Plus za MAtSa, Bartrę i Albę
0
Fajne :D Jak zwykle jakoś nie przepadałem za Air Max'ami tak jak znajdę gdzieś taką kolorystkę w PL to chyba kupię :)
0
Najbardziej optymalny skład Redaktora ale nie ma co się łudzić bo na godzinę przed meczem znów zobaczymy skład taki jak był na Celtę. Zero jakichkolwiek zmian itd ale co się dziwić jak nasz pożal się Boże "prezydent" uważa, że mamy bezkonkurencyjny środek pola a Xavi i Iniesta są jeszcze w wieku juniorów....
1
Może spróbuje nie przegrać i dla odmiany zremisujemy ?
1
To teraz sprawdź sobie ile karnych na przestrzeni 5 lat dostał Ronaldo a ile przez 10 lat Messi :) Ktoś tutaj rano podawał i wtedy zobaczysz dlaczego go tak nazywają. Samo to, że od paru sezonów Ronaldo dostał więcej karnych niż całe Atletico Madryt :)
0
I całkiem w nocy :) Jak gimbazjum śpi :)
0
Ale mimo wszystko liczy się wynik końcowy... my też mogliśmy wygrywać w pierwszej połowie GD 2:0 a na koniec meczu mogło się okazać, że mogliśmy dostać nawet 5-6 bramek gdyby nie partaczenie Ronaldo i spółki
0
Lepiej się za bardzo nie podniecać żeby potem boleśnie się nie rozczarować... już miał bić rekord Zarry na SB, przez tydzień się wszyscy spuszczali jak to uhonorować a potem okazało się, że Messi wgl nie wyszedł na boisko w madrycie
0
Śmiejecie się z Arsenalu a my nie lepsi... Rezerwy LFC się mniej ośmieszyły na SB niż nasz niby "1 skład"