SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To już Alexis miał lepszą skuteczność niż w ostatnich czasach Messi ....
3
Boże czemu on nie uderzał po koźle ? Przecież takie coś trzeba z zamkniętymi oczami wykorzystać. Co się z tobą stało Leo ? Która to już setka od 4 spotkań w La Lidze ?
0
Myśli o wakacjach do 2016 roku
4
Gdzie jest wgl Messi ? On gra jako środkowy napastnik czy DM ?? A Rakiticia to kupili do rozgrywania czy jako pachołek treningowy ??
6
Boże to już hejtowany przeze mnie Tello grał lepiej niż Munir... śmiałem się z Tello a on miał chociaż jakiś wachlarz zagrań nie to co to drewno
0
To było do przewidzenia z taką grą jak Lucho mówił, że jego zadowoli nawet 1 gole byle by przyniósł jakieś pkt. Kiedyś walczyliśmy o jaknajlepszy wynik od 1 do 90 minuty... mieliśmy poprawić grę głową a już ponad 100 kornerów w sezonie i ani jednego gola !
0
Zjada go na grillu :D
0
W aktualnej formie to każdy nam nie odpuszcza i nas ciśnie
0
Już Valdes miał pretensje w swoim ostatnim sezonie, że pomoc ani nie pomaga bronić ani nic nie robią do przodu. Mimo to nikt się tym nie przejął
0
Od początku sezonu gramy ustawieniem 1-4-?-3
0
Ale ja się dziwię... przecież nieraz mamy okazję na wyprowadzenie kontry, ba nawet z nią wychodzimy a potem nagle któryś z pomocników/graczy nagle decyduje się na zatrzymanie akcji czy też zrobienia sobie jednego kółeczka i po co to ? Chyba lepiej zrobić akcję i ewentualnie strzelić gola niż utrzymać się przy piłce....
Albo to samo ze strzałami z daleka... przecież jak rywal stawia autobus i nie da się przedrzeć to normalne jest by uderzać z daleka a my jak zwykle na siłę musimy wejść do bramki... na prawdę tego nie rozumie
0
Przecież Messi wiedział, że jak ma podać do Pedro to już lepiej żeby sam kończył bo podanie nic lepszego to nie przyniesie...
12
To już się robi nudne jak prawie każda drużyna w lidze wystawia przeciwko nam autobus... przyjedzie Real to znów wszyscy jak jeden mąż z drużyny rywala wychodzą do przodu i aż kuszą Real żeby grać szybko i kontry. Ja już wymiotuję taką La Ligą
0
Też mam takie wrażenie....
0
Boże jest kim straszyć w ataku... Messi w kole środkowym, Pedro lata bez ładu i składu a Munir piłki nie potrafi przyjąć ....
0
Valdes miał udane 2(?) ostatnie sezony ? Ile to razy podawał piłki w GD do Benzyny czy Di Marii... ile razy też potrafił babola strzelić... w przeszłości dużo osób się z niego nabijało i hejtowało. Nawet w rankingach i plebiscytach bywał poza TOP 5 bramkarzy i w reprezentacji był zawsze 2 ale potem pokazał, że można było na niego liczyć i mu zaufać...
0
A teraz tego Schara wyciągnie Arsenal. Papcio Wenger wiedział co robi :)
2
Nie chodzi o to, że jest młody ... chodzi o to żeby dostawał regularne szansy, rozwijał się i mógł zostać na długo naszą legendą. Płakaliśmy, że nie mamy obiecującego, młodego bramkarza (wtedy dla rywalizacji z Valdesem) tak jak np. miało Atletico czy Manchester Utd a teraz jak już takowego mamy to trochę głupio by było go zmarnować...
0
Nie wiadomo. O Adriano zabiega Roma a o Montoyę Inter...
0
Tylko, że niestety roSELL i Barto zapomnieli, że prowadzą KLUB do cholery a nie FIRMĘ.
I kolejna wypowiedź naszego prezydenta z wywiadu w "Radio Catalunya":
"Nie, nie będzie UNICEF-u na koszulkach w przyszłości. Chciałbym tego, ale teraz mamy do czynienia z wielką konkurencją w świecie futbolu..."
0
Tak, tak o tą agencję mi chodziło :)
0
A komu nie brakuje takiego Messiego ? Oddałbym wszystko by powrócił Messi przynajmniej z 2012 roku... mimo, że wtedy już się zaczęły problemy klubu to on nadal był "maszyną", którą to teraz stał się Ronaldo. Messi ma dopiero 27 lat i wchodzi w podobno najlepszy wiek dla piłkarza (jak to mówią eksperci itd) a wygląda jakby był u schyłku kariery. W dryblingu 1 vs 1 zatrzymuje się na pierwszym lepszym rywalu a jak mu się uda już minąć kogoś to zostaje doganiany tak jak ostatnimi czasy nawet przez Pepe (nie piszcie mi tu o dryblingach wzdłuż boiska bo rywalowi to nie robi szkody tylko o dryblingach z których był znany Messi, które penetrowały nawet całą drużynę wie coś o tym Real i Getafe a które całkiem zanikły). Mnóstwo zmarnowanych ostatnio setek gdzie nawet jako młokos wykończyłby z zamkniętymi oczami i co najgorsze brak uśmiechu, radości i iskry z gry. Wiem, że Leo to nadal Leo ale ostatnio jego gole są coraz mniej magiczne. Tu gdzieś pustak, karny czy szczęście (wiem że takie gole też są ważne) ale nie taki piłkarz skradł moje serce. Gdzie jesteś Leo ? Ten którego pamiętam jak w meczu z Sevillą założyłeś 2 siatki w polu karnym i jeszcze przelobowałeś bramkarza ?
4
* "Luis Enrique: Rekonwalescencja Vermaelena przebiega gorzej niż zakładaliśmy."
* "Niektórzy członkowie sztabu szkoleniowego Barçy wątpią, aby Vermaelen był w stanie zagrać choć jeden mecz w tym sezonie" via Kręcidło
* "RAC1 miało poinformować, że Vermaelen przejdzie operację, aby rozwiązać obecny problem i zapobiec kolejnym."
to powinno rozwiać twoje wątpliwości :) Zubi geniusz !
0
Nie ma szans na zdjęcie banu. Słowa naszego prezydenta bodajże z wczoraj z wywiadu dla "Radio Catalunya":
"Złożymy apelację do CAS, ale nie mamy wielkich szans"
0
Przekręt... nie od dziś wiadomo, że roSELL czy Barto prowadzą swoje firmy, który mają zapewne interesy w Brazylii. Przecież roSELL jest podobno dalej informowany o spotkaniach zarządu Barcy a na ostatnim był podobno obecny telefonicznie.
Barca kupiła Douglasa nie tylko pozwalając zarobić klubowi Brazylijczyka i firmie/spółce która miała % praw do zawodnika ale również ktoś z Barcy też dostał coś do kieszeni. Samo to, że spółka czy jak to nazwać mająca prawa do Douglasa (bo w Brazylii tak już jest, że zawodnik czy klub nigdy nie mają 100% czystych praw do swojej "karty) przeprowadziła już do Barcy takie transfery jak Henrique (chociaż w sumie chłopak się rozwinął. Trafił do Napoli i był na MŚ 14') czy Keirrison i żaden z tych transferów nie wypalił... ba zawodnicy ci nawet nie dostali szansy w 1 drużynie bo byli za słabi (więc to wgl rozwala całą hierarchię transferów bo te się robi po to by wzmocnić drużynę)
1
Taki Barceloński Deulofeu tylko po stronie Madrytu, który jednak ma troszkę więcej rozumu niż Gerard i tylko dlatego dalej jest w Realu. Oboje byli i są gwiazdami młodych drużyn Hiszpanii. Trochę zazdrość zżerała, że nasz przyszły crack (?) Deulofeu raczej na razie nie dostanie szans w 1 drużynie a jego odpowiednik po drugiej stronie zaczął grać częściej w Realu z powodu kontuzji innych zawodników (i nawet strzelił gola Barcy i tam jeszcze komuś). Ale przy obecnym stanie ataku Realu i transferów jakie zrobił Perez, Jese ma raczej małe szanse by zabłysnąć :D
8
Raczej nie bardzo :) Poza tym chyba pomyliłeś strony :) Przełącz zakładkę :)
0
Mam cichą nadzieję, że Alves na 100% jest już dogadany z jakimś innym klubem i czeka do wygaśnięcia kontraktu bo potem przytuli większe pieniążki a Montoya wybierze Inter który zabiega o niego już chyba 2 sezon i pstryknie w nos Barce. I zostaniemy z naszą wisienką (transferową) na torcie czyli Douglasem (Kto to wgl jest ?) a przypominam, że mamy zakaz i nawet odwołanie nic nie da :)
0
Cholera miałem to napisać :D Że MAtS zaraz po Masche był naszym najlepszy rozgrywającym i rzucał crossy z których tak się jarali fani Rakiticia przed transferem a których wgl nie wykonuje w Barcelonie Ivan
0
W meczu z Ajaxem Alves chciał zagrać do Leo tylko coś nie popatrzył, że Messi nie zdążył człapnąć ze spalonego więc stał w miejscu a pierwszy do tej piłki dobiegł Bartra :) Przecież nie od dziś wiadomo, że Alves potrafi podawać i wrzucać tylko Messiemu nawet jakby stało koło niego 5 rywali albo przy dośrodkowaniu stałby przy 2 metrowym gościu :)