SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak pamiętam jego pierwszy sezon w Anglii. Śmiali się, że puszcza "babole", piłka mu przechodzi pomiędzy nogami/rękami, że się nie umie porozumieć z drużyną bo nie zna języka, że jest słaby psychicznie i, że dziadek van der Sar go wciągał nosem.
I to była racja ale potem jak zaczął bronić i wyciągać niemożliwe strzały to kopara jednak w Anglii opadłą. Sam pamiętam jego parady w meczach z Chelsea (bo nie zawsze śledzę Man Utd ale jakieś większe "klasyki" oglądam z racji tego, że ojciec jest fanatykiem BPL) i jak ratował skórę Diabłom w pojedynkę więc wszyscy zmienili zdanie. Teraz chyba raczej nikt na niego złego słowa nie mówi ale konkurencję w Anglii ma zacną - Hart, Courtois, Szczęsny, Mignolet, Lloris, Forster czy Howard...
Cieszyłem się, że i my mamy świetnego młodego bramkarza i nie chcę żeby błędy Lucho go zniszczyły...
2
Jak mało kiedy w 100% się z tobą zgadzam. MAtS to jeden z lepszych bramkarzy młodego pokolenie (mam na myśli de Gea'e, Courtoisa, Szczęsnego, Mignoleta czy młodych bramkarzy z Włoch czy Niemiec, -Anglia poza Hartem nie ma nikogo :P) i szkoda by było go zmarnować. Narzekaliśmy, że nie mamy młodego przyszłościowego bramkarza tak jak to miał Man Utd, wcześniej Atletico teraz Chelsea wiadomo.
1
Niestety schyłek... nie ma co się oszukiwać... przynajmniej do 2016 bo nie liczę, że z obecnym zarządem, składem i zaangażowaniem będziemy piąć się w górę..
W kwestii trenera to tak myślę, że z Kloppem gralibyśmy ładnie i może w końcu poprawilibyśmy grę w defensywie a i aspekty taktyczne też by się poprawiły bo kto jak kto ale JK już parę razy przechytrzył Bayern i Guardiolę ale ciągłe podkupowanie gwiazd BvB nie ułatwia mu pracy. Myślę, że to Klopp może być kartą przetargową w nowych wyborach. A wiadomo, że za Kloppem może iść też transfer Reusa do Barcy z czego bym się niesamowicie ucieszył.
LvG czy ja wiem... na MŚ pokazał, że jest świetnym trenerem cały czas ale niestety wyniki Man Utd tego nie pokazują (a jak wiadomo zrobili najdroższe transfery i w meczu z City wystawili bodajże najdroższą 11 w Anglii).
Fajnie byłoby zakontraktować Simeone bo może w końcu on złapał by te święte krowy i je ogarnął ale nie chcę by Barca grała lepiej defensywnie niż do przodu i zdobywała gole jedynie po stałych fragmentach na aferę. Poza tym on raczej chce iść do Anglii tak jak T. Courtois.
No i cichym moim kandydatem jest Mou. Coś mi się wydaje, że pomimo takich "wspaniałych" relacji Mou Barca tylko on mógłby wyciągnąć Barce z tego bagna ale jakbyśmy mieli grać autobusem to już wolę żeby Barca grała padakę.
15
Niestety nasz geniusz Lucho go zmarnuje... Szkoda, że tacy zawodnicy jak MAtS, Neymar, Suarez i paru młodych piłkarzy którzy są w Barcy B lub których gdzieś wypożyczono trafili w swojej karierze na taki schyłek Barcelony. Smutne ale prawdziwe. Zawodnicy którzy odeszli od nas pokazują ile byli warci i jak bardzo ograniczył/zniszczył ich klub. Alexis, Cesc czy nawet Song wymiatają aż miło oglądać....
0
W sezonie:
*13/14 - 4 gole i 5 asyst
*14/15 - 2 gole
0
Od drugiej połowy grał częściej na środku ale dużo to też nie dało bo cały czas gra bezbarwnie
0
Wrzutki Alby są przynajmniej na pułapie głowy tudzież nóg kolegi i najczęściej łatwo są przecinane przez rywali a wrzutki Alvesa straszą gołębie na stadionie i chłopców od podawania piłek lub sędziego liniowego po drugiej stronie :)
moje źródło ze statystykami Alvesa pochodzi z twittera
1
Raczej interwencja Pereza :D tak jak kiedyś z tym, że nie chciał by Busi był w szerokim gronie piłkarzy nominowanych do ZP a z jakiego powodu to sam Perez już raczy wiedzieć :D
0
A no tak to był rzut wolny... czyli jeszcze gorzej. a z tymi rożnymi to obiła mi się o uszy liczna 96 :)
2
To już chyba wolę oglądać bezbarwnego Suareza na skrzydle :) Dla Alvesa najlepsza powinna być pozycja na środku ławki rezerwowej :)
1
Bodajże w meczu z Apoelem ? Tak czy siak w La Liga mamy najwięcej kornerów w tym sezonie i jeszcze ani jednego gola z rożnego. Więc Rakitić nie będzie miał asyst. A skoro Cesc był wygwizdywany za doble-dobule w golach i asystach w sezonie to Rakitić za bodajże 1 asystę i 2 gole jak na razie powinien zostać wywieziony z Barcy na przysłowiowych "taczkach"
0
Nawet nie tyle co pobić lecz dogonić przed Ronaldo *
2
Kolo Toure pomógł Messiemu pobić rekord Raula przed Ronaldo. Piłka nożna może być czasami zabawna, prawda ?
Chodzi o to, że wszyscy myśleli, że maszyna Ronaldo ośmieszy dziadka Kolo a ten się okazał ścianą?
0
Jak informuje BILD, Marco Reus "sercem" chce dojść do Barcelony. Niemiec od dziecka ma zachwycać się Barçą, która odwzajemnia to uczucie :)
via Kręcidło
szkoda, że nasz "kochany" zarząd sobie tak nasrał w papiery przy kontaktowaniu młodzieży :/
1
Masche z obrony rozrzucał lepsze piły niż Rakitić z pomocy
0
Agent Kompany'ego przyznał, że Vincent mógł dołączyć do Barçy, która oferowała "wszystko, co mógł dać klub", ale zdecydował zostać w City.
via Kręcidło
1
Ale co wy się uparliście z tym, że nie grał 4 msc ? I co z tego ? To zawodowy piłkarz, profesjonalista powinien dbać o siebie...
1
https://pbs.twimg.com/media/B1tGBhoIIAEYaHu.jpg
Może kupimy Nojera ?? Przynajmniej mielibyśmy pewność, że będzie to nasz najlepszy pomocnik
0
Tylko, że Bayer (który ostatnio na prawdę gra ładną piłkę) > BATE
2
Barça oddała zaledwie 18 strzałów ze 102 (!) dośrodkowań wykonanych przez Daniego Alvesa w tym sezonie. To mniej niż 18%.
2
Ale przecież ma rację... W koszulce LFC wyglądał dużo bardziej zgrabnie i był szybki a na razie u nas jest masakra
0
Pozazdrościć, że trafił na cienkie Bate + bodajże x3 karne od sędziów :)
0
Chyba bodajże w meczu z Rayo za kadencji Taty Martino... wygraliśmy wtedy chyba 4 golami i ładnie przechytrzyliśmy autobus z Madrytu lecz i tak trener dostał burę za odstawienie Xaviego (przez roatacje) i mniejsze posiadanie pierwszy raz od nie wiem chyba 8 lat jakos tak
0
Zapomniałeś dodać, że Pinto był nawet jednym z arbitrów a niekiedy zastępował głównego w "gwizdaniu" :D
1
Ja się tak zastanawiam... skoro Pedro zgolił wąsa i zaliczył dobrą zmianę + ważną asystę do Leo to co by było jakby ogolił się na łyso ? Może wróciłby Pedro z początków Guardioli na CN ??
0
Akurat muszę przyznać, że Busi dzisiaj zagrał dobrze.. oczywiście mógłby się lepiej postarać w odbiorze ale nie było źle a Alves dalej padaka... źle się ustawia, kryje i z jego wrzutek nie ma nic
0
Co prawda mecz dużo lepszy niż ten z Celtą i można się cieszyć bo jednak Ajax >> Celta ale w hiper optymizm nie ma co wpadać, żeby potem się boleśnie nie rozczarować w spotkaniu z PSG. Jako tako Holendzy nie bronili Częstochowy i pasowało nam walnąć im przynajmniej ze 4 bramki (tak jak to robił Real a nawet i więcej) no ale niestety. Mnie jak na razie bardzo rozczarowuje Rakitić (tak jak wcześniej pisałem gdy ogłaszali jego transfer to miałem w głowie akcje gdy kolankiem przerzucił Pepe a potem zrobił rajd i wpakował mega golazo Realowi), Rafa A. i niestety Suarez którego uwielbiałem w LFC ;/
0
Śmiem twierdzić, że nawet Aguero po swoich kontuzjach (bo mówicie, że Suarez miał przerwę) by strzelił tą patelnię co miał Luis
0
Boże jak ten L. Adriano trafił farciarsko na beznadziejne Bate...
0
Aguero dużo lepszy niż Suarez... złego napastnika z Anglii kupiliśmy :) Za Luisem przemawiały 182 cm ale co z tego jak nie ma kto mu wrzucać