4

To i tak mniej niż za Aguero który jest szklany i w ostatnim sezonie słaby... Igła to byłby dobry ruch. Mega napastnik a prześcieradłom by taki gul skoczył bo to sam Real się na niego wypiął. Jeden z niewielu piłkarzy Realu którego lubiłem. Nigdy nic nie miał do Barcy

0

Prędzej czy później i tak odejdzie tylko, że niestety tam gdzie więcej zaoferują pieniążków BvB... niestety Bayern za bardzo zdominował tą ligę i ciężko im będzie teraz z nimi konkurować

0

Mam do was takie pytanie... zna ktoś może stronkę która ładnie podaje wszystkie transfery, kwoty, wartość piłkarzy itd ?? Dawniej dobry był transfermarkt ale teraz porobili je**** komerchę i nic nie mogę z tego bałaganu wyczytać odnośnie transferów. Byłbym wdzięczny za pomoc. Stronka nie musi być po PL wystarczy że będzie mieć ładnie wszystko poukładane i sprawdzone info

0

Zobaczymy co dalej z Leo ale to nie jest też nasz magiczny chłopak co kiedyś... niestety ale zaczynam się obawiać, że Leo na prawdę się wypalił tak jak R10 kiedyś :(

1

Najpierw przepędził z klubu Thiago, potem Cesca (naturalnych jego zastępców) a teraz sam chce odejść ?? Dobre sobie... jak chce więcej kasy to już dawno mógł odejść a nasza pomoc miałaby świetnego Thiago i Cesca w końcu na swojej pozycji.. a teraz wie, że Lucho nie będzie się z nim pier***** i nie będzie miał już statusu świętej krowy to ucieka.

0

Lepszy on niż słaby Llorente albo Soriano... ja bym się tam cieszył z tego transferu

1

Tylko że w Barcy nic by nie pokazał... ten klub już za dużo zawodników zniszczył... trzeba się cieszyć, że powoli Alexis wychodzi z takiego stanu i już jest 4 strzelcem La Liga (a co by było jakby strzelał wszystkie karne i wolne ??) a nie pierd**** że jest niepotrzebny.

0

Niech ten Liverpool się zdecyduje... raz chcą Alexisa, raz Shaqiriego a potem jeszcze innego zawodnika

0

Raczej z Pedro zrobić PO... będzie taki sam pożytek jak z Alvesa a Juana w miejsce Pedro na skrzydle... No gość jest świetny ale nie na obronę dla nas... chyba, że ma na tyle sił aby gonić od bramki do bramki

2

Potwierdzam i tak jeszcze trochę ospały grał i zdarzały mu się głupie decyzje. Oby się rozkręcił na Hiszpanię i posłał ich do domu :)

0

Jagielka co wyciągnął... A Mario jest prze... szkoda, że nie jest w naszej drużynie... przydałby nam się napastnik, który nie boi się uderzyć z każdej pozycji na boisku i każdą częścią ciała... on albo RvP byli by świetni.... ah te marzenia z Zubim to jest niemożliwe do zrealizowania

4

Nie wiem czy ja mam coś z oczami ale co którą reprezentacje oglądam to wydaje mi się, że mają takie motorki w tyłkach ale tylko Hiszpanie "stali" na boisku

0

Piękny mecz... aż chce się oglądać nie to co ostatnio padaka Barcy

0

Marchisio też by się nam przydał... świetny pomocnik... oglądam dużo Juve i strasznie mi się podoba jego gra... to on albo Ozil powinni zastąpić Cesca...

1

Pirlo zawsze spoko :) I pomyśleć, że mógł grać dla nas... Pep bardzo go chciał kupić do Barcy... ale nie wyszło niestety... a teraz u nas męczy dziadek Xavi, który przegonił z klubu x2 młodszych dobrych playmakerów (jeden poszedł do Bayernu a drugi do Chelsea) chociaż już powinien sobie dać spokój i następca by się przydał a Pirlo aktualnie pokazuje magię w każdym meczu.

0

Niezłe tempo gry :D Obie drużyny grają pięknie. Jak klasyk to klasyk.... tylko Hiszpania się wyfrajerzyła i praktycznie nie są przygotowani fizycznie a inne reprezentacje mają takie motorki w tyłkach że masakra

0

Strasznie się cieszę, że wrócili... szkoda jedynie, że nie ma z nami brata Rafiego... Taka 3 mogłaby być naszą przyszłością. Liczę, że kiedyś i Thiago wykupimy z powrotem do domu

0

A Bravo dobrze gra nogami... gdyby był tylko nieco młodszy to mógłby być nawet naszym nr 1

0

Pressing Alexisa i Vidala już na 16 australii.. jakby tak wszyscy z barcy grali w tym sezonie

0

Chile pięknie gra już chyba tak od 3 lat się rozwijają ... na poprzednim mundialu też byli czarnym koniem szkoda, że wtedy szybko trafili na Brazylię w 1/8

1

Alexis magia :D drybling i mega asysta

3

Alexis gol !

1

La Roja do boju ! Piękny hymn a capello :D

0

Torres podsumował wszystko... był w bramce i nie strzelił gola... Hiszpania się skończyła tak samo jak Barcelona.. oby tylko nikt nie przegonił Neymara w golach.

0

Luiz pala sciagnal pilke neymarowi

1

Ney x2 ! Dawaj panie jeszcze jedna i pokaz Baleowi jak sie zostaje legenda na mundialu

0

Rakitic takie same glupie straty jak cesc

1

Tak na prawde chwalicie go bo zal dupe sciska ze cesc idzie do mula i zatryumfuje a my znow bedziemy sie bic o 2 miejsce la ligi i ledwo o cwiercfinal LM. Zadna rewolucja tylko jeszcze wieksza kompromitacja

0

Pisze cos o sprzedaniu.. ja go nawet jako transfer nie widze a ty wyjezdzasz ze sprzedaza. Tyle ze my potrzebujemy ofensywnego pomocnika a nie kogos na pozycji busiego. A znow modric gra tak w realu a teraz wyzej...

0

Tak patrze na ta Chorwacje i nic nie widze tego rakiticia ale widac modricia i on jest mega.... to luka albo oezil powinni zastapic cesca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?