1

Pokazali.... chociaż i tak nam się ten "finał" nie należał... Dziękuje za zmarnowanie znacznej części mojego życia obecnym sezonem, żałuje tylko tego, że tak bardzo przeżywałem każdy mecz i jak głupi po kolejnych blamażach czekałem na kolejny mecz. Jest mi dziś strasznie przykro. Teraz zrozumiałem jak wiele zrobił dla nas Tito... trzeba mu podziękować za mistrzostwo ligi 100 pkt bo prędko takie coś się nie zdarzy....

0

Komu ma Alexis podać ??? Alves nie podchodzi, x3 go blokuje...

0

Koniec nadziei... niech się kończy ten sezon niech jadą na mundial

0

Niestety tak... ale znów przegapimy okazję i odejdzie kiedyś za darmo... a tak moglibyśmy wyciągnąć 250 mln na budowę nowej drużyny. Ale po co lepiej dać mu 20 mln + 5 premii i cieszyć się, że mają w drużynie zawodnika który spaceruje po boisku

1

Nic z tego nie będzie... nie ma pomysłu jak się przebić przez autobus... po raz kolejny zatrzyma nas piekielny wymysł Muła bo on to zapoczątkował. A no i sędzia ch** bo Leo zdobył prawidłowego gola

1

Ale 20 melonów w kieszeni...

0

Czas ucieka a my dalej nic...

0

Nie było spalonego bo piłkę zagrywał piłkarz Atletico

0

Boże Alves....

9

Jeb*** drukarnia

2

Czemu ten Lachociąg nie daje kartek Atletico ?? Barca za nic dostała 3 kartki

2

Alves ciągnie rywala = faul, rywal ciągnie Alexisa = gramy dalej ... jeba** Lahociąg

2

To spier**** jakby nie jego bramki z Realem, Espanyolem, Valencią i jeszcze paru innych meczach gdzie ratował nam dupę to byśmy nawet o LM nie walczyli...

0

Widziałeś Pique ?? Dobrze że go trzymali bo by debil czerwo dostał... to samo Cesc z Laho(ciągiem)z'em się nie dyskutuje bo to idiota i madrista

0

Komu ku*** Pedro ???

0

Pedro ??? co to było zgranie czy przyjecie do Alvesa ?

0

Alexis !!! Nino Maravilla !!! Sprzedajcie go i zostawcie Pedro :D

2

Jakie dzisiaj ? Jak zawsze....

0

Jaka celna ?? Alexis ledwo to sięgnął i dlatego piłka tak źle poszła... troszke dokładniej a mógłby zdobyć gola

0

Neymar z kontuzją by grał lepiej niż Pedro w "formie" (według Martino bo przecież wpuścił go w podstawowym)

0

Pedro jak zwykle nieogar....

0

Brawo Lachociągu....

0

Już na stojąco po stracie piłki....

0

Jesteśmy Barcą... ale co z tego jak nikt się już nas nie boi ?

4

Nie miejcie wygórowanych oczekiwań bo możecie się boleśnie zawieść :D

2

Masche i Pedro ?? Po raz kolejny grają tylko nazwiska a nie ludzie aktualnie w formie. Szkoda, że nie ma Alby ale akurat do Adriano nic nie mam. Ja się pytam gdzie jest nasz motorek w meczach z Atletico a dokładnie Neymar ??

1

IceMan mam takie samo zdanie jak ty... już dawno chciałem zobaczyć Alexisa na ataku który będzie gonił jak szalony, robił miejsce Messiemu albo działał pressingiem jak stracimy piłkę. Na skrzydle się marnuje bo musi robić miejsce Alvesowi który nie wiem po co wgl pcha się do wrzucania piłek gdy mu to wgl nie wychodzi. Cesc na 9 znów cofa się do środka bo to przecież środkowy pomocnik nie napastnik i robi się dziura. Mam nadzieję, że Alexis wyjdzie dzisiaj na środku i będzie naszym walecznym turem tak jak Costa jest turem Atletico.

1

Prosze Cię nie pier***, że Tello gra słabo bo dostaje 5 czy 10 min... Jak ktoś piłki nie potrafi przyjąć bo mu odskakuje od nogi jak od drewna albo oddać porządnego strzału to wina tego że gra po 10 min czy tego, że jest po prostu słaby ? Bojan i Cuenca byli nawet bardziej przebojowi od niego i kariery w Barcy nie zrobili a on ma zrobić ?

0

W wielu przypadkach niestety się sprawdzało...

0

Podobno według gazet na środku miał zagrać Alexis a Messi z Neymarem na skrzydłach. Pytali nawet o to Martino a ten odpowiedział, że jest taka możliwość lecz Alexis niby więcej daje na skrzydle. Jak dla mnie gówno prawda... Alexis ładnie by taranował na środku i odciągał uwagę obrońców od Leo ale znów zagra tam Cesc który się będzie cofał do środka i zostanie 2 z przodu. A jak trzeba będzie coś zagrać szybciej to się nie doczłapie do piłki. Fabregas tylko i wyłącznie do pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?