0

Wystarczyłoby mi nawet te 5 strzałów bylebyśmy strzelili gola i to my wygrali.. ludzie bronią stylu Barcy ale co to za styl ? Tiki-taka ?? Nie to jest bezsensowne klepanie i przetrzymywanie piłki kiedy można coś podać. Tiki taka była za Pepa jak żaden z zawodników prawie piłki nie przyjmował tylko oddawał do kolegi i przesuwał się do przodu na lepszą pozycję a piłka chodziła jak po sznurku... teraz nawet nie ma połowy tego co było. Gdzie długie piłki za obronę rywala ? Gdzie penetrujące prostopadłe podania po ziemi ?? Ostatnio raz widziałem tylko w 1 meczu LM z Atleti podanie Iniesty do Neymara a dawniej to takimi podaniami rozrywaliśmy obrony Realu i innych potęg... przespaliśmy prawie 4 lata to teraz mamy piłka poszła do przodu a my stoimy. Niech stoją dalej jak Leo to daleko nie zajdą.

0

Całe szczęście, że mnie w domu nie było i nie musiałem oglądać tego gó*na... Przynajmniej nie straciłem 2h cennego czasu z życia i mam jeszcze zdrowe oczy... Na prawdę nie wiem co może zmotywował naszych piłkarzy... czy jakiś ostry trener czy jedynie cięcie pensji bo jedziemy już kolejny sezon na autopilocie a piłkarzom nie zależy na wyniku czy nawet zachowaniu twarzy po blamażu z Atletico (a tu jeszcze przegrywamy z czerwoną latarnią)...
Dajcie im jeszcze wszystkim podwyżki a Messiemu szczególnie z przelicznikiem za kilometry które NIE przebiegł. Jak patrzyłem na grę z Atletico to myślałem, że mnie coś strzeli. 85 minuta, walczą o awans i zamiast zapieprzać dwoić i się troić to niektórzy zawodnicy sobie leniwie podchodzą pod wyrzut z autu i nawet po samą piłkę im się schylać nie chce no to już jest wgl nie do przyjęcia... a takie BvB czy Chelsea ? Do końca walczyły i zachowały honor. Ale co tam... u nas Xavi powie że i tak byli lepsi albo że trawa była o parę mm za długa i sucha.
Niech już przegrają mecz o wszystko w środę i jadą na te swoje wakacje i mundiale bo się patrzeć na to nie da. A Martino niech sobie poszuka jakąś drużynę w Ameryce Płd i niech odchodzi jak najszybciej.

0

To już dawno się skończyło i nie wróci... Koniec ery Messiego = Koniec ery Barcelony....

0

Tak jest niech się Alexis marnuje... w meczu z Realem i tak wystąpi Messi - Cesc - Neymar .... najlepiej niech odejdzie z tego tonącego statku i ze sternikiem jak z koziej odbytnicy trąba... Barca zostanie ze zmiennikami w postaci Pedro, który formy szuka od ostatniego sezonu z Pepem i Tello (co już wgl jest podziwem, że on jeszcze jest w Barcelonie, każdy lepszy trener by go dawno już gdzieś oddał) A Alexisa widziałoby wiele klubów w swoim składzie gdzie mógłby pokazać na co go stać bo to pokazuje w reprezentacji co mecz.
Neymara też mi szkoda... spóźnił się z transferem do Barcy o ładne 3 lata. Niech nie liczy, że wygra LM bo przez najbliższe parę lat nic w tych rozgrywkach nie osiągniemy. Nasz klub przespał 3 lata w piłce nożnej i teraz są tego wyniki... Pep chciał zmian ale nie dostał zgody to odszedł (chociaż to smutne bo wiedział co się w takim razie stanie z Barcą a mimo to odszedł). Nie zdziwię się jak nie wygramy nic w tym sezonie...

0

Żółw fabregas na srodku ataku, messi stoi i marnuje setki, obrona szkoda gadać... ale po co nam wzmocnienia? Od 2 lat jesteśmy za słabi żeby myśleć o finale LM a mimo to nic z tym nie zrobiono a przeciwnicy wszystko analizują. Dobrze, że odpadniemy teraz bo nie chciałbym kolejnego 7up..

0

Nie ma szans... co ten miki zrobil..... oby nie mogl spac przez dlugi czas a przescieradla znowu fartownie... boshe psg frajerzy....

0

Musimy miec "Rojsa" nie wazne czy teraz czy po sankcji ale zubi po kolejnym jego dobrym meczu z realem powinien sie z nim ugadac

2

I znowu slamazarny Cesc na ataku. Przez to atletico bedzie moglo latwiej sie bronic bo bedziemy walic glowa w mur. A Alexis wiee razy pokazywal ze potrafi grac na srodku i byc rownie skuteczny a przy tym jest szybszy i ma szybsza noge od cesc co pozwoliloby nalapac jakichs wolnych kto wie moze karny..... watpie zeby cesc zagral mecz zycia

0

Zebys sie nie zdziwil jak dostaniemy jakies zaskorniaki od arabow a nasz najwiekszy rywal niezla kase od mocarnego koncernu. A nasz klub reprezentujac sie taka marka i bedac ostatnich kilkanascie lat na topie powinien miec jak najlepsze dochod i sponsorow skoro nie chca sie oddac w rece prywatnego miliardera. Cos mi sie zdaje ze przy tej umowie z QF/QA kozowaly zapewnily sobie jakies pierwszenstwo do wykupienia nazwy stadionu i nas niezle wydymaja

0

Jak maja sprzedac nazwe to niech to chociaz bedzie jakis konkretny hajs... real mial oferty od Microsoftu ( ok. 250 mln rocznie) i Coca Coli (prawie 300 za rok) a dla nas czytalem ze jedynie 150 i to jeszcze od arabow. To samo bylo z koszulkami .. rosell chwali ze dobry deal z arabami a Man Utd osmieszyl wszystkich umowami z Aon, DHL i Chevroletem ktory na dobra sprawe wycofal sie z rynku europejskiego

0

Niech mi ktos wytlumaczy wyszlo na to ze zmodernizuja CN, dodadza krzeselek i zamontuja dach czy bedzie nowy stadion na szkielecie starego? A co z palau i mini estadi itd ?

0

Mam pytanie... oni chca przebudowac/zmodernizowac obecne CN czy postawic calkiem nowy stadion obok jednej z trybun tak jak to zrobil Athletic ?

0

Mam nadzieje ze chociaz na prawnikow nasz klub nie bedzie skapil... trzeba wygrac ta sprawe

0

Zgłoszenie do moderacji :) Jak strzeli gola to się będziesz nad nim spuszczał... zapamiętaj że jedyny do hejtowania za dzisiejszy mecz to tylko Alves bo nic nie gra...

0

Skur****** nawet nie przeproszą po faulu... gorzej niż Real z Mułem

0

Leo głową ... kurcze jak już dochodzimy do górnych piłek to zawsze za słabo...

0

Nie będzie miał bo już chyba 2 podania oddał Atleti

0

Bayern w 7up też często faulował i nawet mało co kartek dostawał... wystarczy zatrzymywać daleko przed 16 i w sprytny sposób... pamiętam jak w jednym GD Barca miała 5 fauli i 3 żółte kartki a Real 20 i też 3 żółte

0

Alba tak jest Little Ferrari :) Akcja i zaraz powrót i odbiór nie jak Alves

0

Bartra :D Forma wraca tak jest młody

0

Dobrze Ci ch*** !!!!

0

Czemu my tak nie potrafimy bronić ?? Jeżeli przeciwko nam ktoś taką piłkę rzuca to prawie zawsze to strata gola a w Atletico ktoś się znajduje i pomaga bramkarzowi

0

Ku*** Alves z taką siłą to się wali na bramkę a nie podaje do kolegów.... boże

0

Ja się dziwię, że taki klub jak Barca wgl nie potrafi bronić... no po prostu jak dzieci we mgle.. rozumiem, że trenujemy tylko ofensywę ale co z tej ofensywy jak bijemy głową w mur a bronić się trzeba... Iniesta wgl nie umie grać na lewym skrzydle mamy tam tylko dziurę a Alba sam nie pokryje x2 pozycji

0

Nawet nie mamy kim rozciągnąć obrony Atleti ?? Sam Neymar nic nie zrobi... Leo się cofa, Andres też i mogą łatwo nas przykryć... Gdzie Alexis ?

0

Kurde prawie pomyliłem zakładki :D

0

Nie no nie potrzebowaliśmy stopera... naszym transferem był dziadek Puzi .....

0

Busket niech się więcej bawi na własnej połowie... zero ruchu myślą, że wygrają mecz na stojąco

0

Hehehe uwierzyłbym gdyby to nie był 1 kwietnia... Idolami Leo są Maradona i Aimar :)

0

Raczej krowy bo stoją zamiast się pokazywać do gry... już nigdy wiecej nie będzie prawdziwej Tiki Taki w wykonaniu Barcy... wtedy to nikt piłki nie przyjmował tylko od razu podawał i pokazywał się dalej do gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?