0

Ku*** aż musiałem się przejść po coś mocniejszego do najbliższego monopolowego bo dzisiaj po prostu nie usnę ....

0

Jemu też zarząd posypał drużynę a jeszcze Bayern i inne drużyny chcą wykupić Gundogana i Reusa więc może by odszedł do nas

0

Jedyny + że Alexis ładnie rożne bije dobre na Barcelone a jak Xavi lub Cesc zawieszą wysoko piłkę to żaden z naszych nie ma szans na uderzenie takiej piłki

0

Panie szejku dawaj te 250 mln i bierz Messiego bo my musimy całą drużynę przebudować

0

Ku*** ja Pier**** ALVES ???????

0

Brawo x5 raz w ręce bramkarza !!!

0

Valladolid nawet nie spuchnął bo praktycznie nie muszą nic robić ... nie myliłem się, że Barcelona skończyła się jak Pep odszedł :(

0

Martino stosuje skuteczną taktykę Fornalika/Nawałki tzn. na zero z przodu

0

CO z tego, że jest 11 kolejek do końca jak Real będzie wygrywał wszystko do końca ... to co nam z tego że 11 meczy wygramy...
O ku*** Martino już wie że po mistrzostwie i wpuszcza młodzież brawo !

0

Przecież jak dzisiaj przegramy to znaczy, że jesteśmy średniakami tzw. ogórami po prostu... Ja nie wierzę co dzisiaj oglądam... na GD sobie Martino może zrobić rotacje i postawić na młodzież.

0

Dzisiaj definitywnie tracimy mistrzostwo (no chyba, że Real zgubi pkt w co wątpię). Śmialiśmy się z Realu że wydali tyle kasy na transfery a jednak to im na dobre wyszło. Dalej skąpmy kasy i grajmy składem który powinien być odświeżony jeszcze jak Guardiola był na ławce trenerskiej.

0

Messi w końcu na swojej pozycji... teraz może rozgrywać do woli i stać na środku boiska a Alexis może zacznie biegać na środku ataku

0

Alexis Barce zbaw !!! jak nasz Jarek Kaczyński Polskę :D

0

Hahah chyba śnisz.. nawet się cieszył nie będę bo 1 gol nam nic nie daje

0

On ma racie każdy z tej 3 jest wolny jak żółw ... zobaczcie na inne zespoły jaką mają pomoc

0

Dzień dobry panie Marino !!! Nazywam się Leo Messi i mogę strzelić prosto w pana ??

0

Nie no strzał palce lizać ... x2 raz prosto w bramkarza... ale wiem ! na pewno słońce go raziło w oczy !!! niech lepiej zwymiotuje i powie, że się źle czuje a mimo to gra i znowu będą go mieli wszyscy za superbohatera

0

To niech zejdzie z boiska bo Alexis na pewno chciałby grać w tym meczu... i dam sobie rękę uciąć, że biegałby i się starał jak pojeb*** a nie stał na środku boiska

0

Messi niech się coś ruszy bo znowu zapuści korzenie i będzie "puszczał soki" (tzn. wymiotował)...

0

Pozdro Martino :) Niech Alexis siedzi na ławie... w ostatnich 5 minut meczu jak go wpuścisz to nas nie uratuje... Pedro skill w przyjęciu :O

0

Mówiłem pozdro Martino !

0

Pozdro jeszcze nas dziś sklepie Valladolid :O

0

Gorzej już tego zrobić nie mógł ten "dawny" Messi zakończył by to z zamkniętymi oczami i jeszcze by zeszmacił bramkarza swoją magią a teraz gra jak zwykły średniak. Taką grą ZP nie wygra

0

Leo "mam do wyboru wszystkie 4 rogi bramki" aka Messi "uderzam prosto w bramkarza" widać to Leo się uczy od Tello :/

0

Zaje***** pogoda na piknik w Valladolid to i nasi będą "odpoczywać"... już mi się "wymiotować" chce taką grą Barcelony... no i niestety trener nie wystawił Alexisa no to nie będzie miał nam kto otworzyć szybko wyniku albo uratować w potrzebie pod koniec spotkania... zobaczymy czy Pedro mu to zrobi bo w końcu na niego postawił

0

Straszna tragedia... szczególnie, że podobno to miał być chłopak... Iniesta bardzo chciał mieć syna no ale jak widać Bóg miał inne plany...

0

Wymiotował bo od tego stania na boisku już zapuścił korzenie i "puszcza soki" jak to każde drzewo :D

0

Kurde tyle obrońców do wyboru Balanta, Mangala (który ostatnio się słabo prezentuje według tych co oglądają ligę portugalską), Luiz a Barca mówi, że nie ma obrońców którzy mogli by nas zasilić .... Mnie osobiście odpowiada Luiz, Mangala może być za drogi (bo jego klub się nie bawi w negocjacje tylko każe wpłacać klauzulę zapisaną w kontrakcie i "heja") a wybór Balanty to byłoby po prostu skąpieniem i dziwną decyzją bo chcemy mieć doświadczonego, pewnego stopera a gość jest nieobeznany z Europą i jeszcze niedoświadczony....

0

Hmmm finansowe Fair Play już 2 rok wprowadzają a szejki dalej kupują i rabują futbol....

0

To pewnie od tego stania wymiotuje... korzenie na boisku zapuścił ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?