0

jakie głupie straty ?? Dostał piłkę a to, że nie ma komu podać a biegnie do niego x3 przeciwników to co miał zrobić ? Musimy się szybciej ruszać i pokazywać do piłek a na razie zapowiada się bezsensowne klepanie

0

Co się dzieje Atleti na nas siedzi i miażdży.... czemu nie Xavi i Iniesta w środku a Alexis i Ney na ataku ?? A Alves niech mi się nie waży wychodzić dalej niż do połowy boiska... on ma bronić a nie grać jako napastnik

0

Gdzie jest Bartra i Alexis ?? No i co mówiłem, że nie ma co się srać Costą bo i tak zagra...

0

Jakby grał na swojej nominalnej pozycji (przypominam, że to naturalny następca Xaviego) to by błyszczał i posyłał magiczne piłki jak w Arsenalu. A tak raczej wolny POMOCNIK zmuszony jest grać jako fałszywa 9, skrzydłowy albo ofensywny pomocnik... Pep nie mógł znaleźć dla niego miejsca, Tito zaczął ustawiać go źle byle by grał i to samo robi teraz Tata (chociaż czasami Fabs gra na swojej pozycji ale wtedy jest w cieniu 3 innych pomocników). Po prostu czas żeby Generał przekazał pałeczkę i będzie po sprawie... Cesc inaczej gra w reprezentacji a inaczej w klubie pooglądajcie sobie :)
a tak IMO Barcy przydałby się D. SIlva albo Eriksen :)

0

Polać panu :)

0

Benzema też miał nie zagrać w GD a był i strzelił nam x2 gole... jedyną pewną informacją by było to, że Simeone zamienia go w kadrze na mecz kimś innym.

0

Ale co wy się tak sracie tą oceną użytkowników ? I tak jest najważniejsza gwiazdka od redakcji... to, że dzieciaczki wchodzą o głosują na Leo nawet nie oglądając meczu to nie nasza wina... To samo było nawet jak Leo stał na boisku jak krowa i nic nie robił. A jak nie było Leo to pałeczkę przejmował Neymar.... właśnie widać jak reszta piłkarzy jest doceniana przez użytkowników.

0

Co to za hejty redakcji w stronę Alexisa ?? Nawet przy wejściu w końcówce meczu był aktywniejszy i bardziej widoczny niż Pedro przez cały mecz. W 1 sytuacji fakt miał trudną sytuację i wypadało lepiej podać komuś piłkę ale w drugiej okazji zrobił wszystko tak jak na leży... nie jego wina, że gość zastępujący bramkarza zdołał się wyciągnąć jak struna i końcami palców jeszcze musnąć piłkę i zmienić jej tor lotu... Jakby podciął mocniej to byście pisali, że posłał piłkę w kosmos jak Ramos.... A tak wgl to wy nawet jak grając jako napastnik i próbujecie pobawić się w bramkarza to nie dacie rady nie wiem wypiąstkować jakiejś piłki albo ją parować? To umiał ten pomocnik. Jedynie jakieś robinsonady czy rzuty bramkarza mógł nie umieć bo przecież tego nie trenował a podstawy łapania/piąstkowania itd każdy piłkarz powinien znać....

0

A wie ktos moze ktory to bramkarz wychowanek odszedl z barcy jak byl jeszcze pep czy tam juz tito? bo nie moge sobie przypomniec.

0

Gundi jest dobry no ale ta koszmarna i dziwna kontuzja może mu popsuć karierę... Co do pomocy to chciałbym zobaczyć w Barcelonie Eriksena (szkoda, że nie wyciągnęliśmy go z Ajaxu... Spurs teraz sobie policzą drogo za niego) albo Philippe Coutinho z Liverpoolu (to jak ten gościu się porusza na boisku i jaką ma wizję gry jest obłędne)

0

Ale macie wszyscy problem z tym karnym .... kibice Realu będą mówić, że nie było karnego, kibice Barcy, że zasłużony a reszta będzie mieć w dupie bo za niedługo mecz Arsenal-City... jak dla mnie karny bardziej zasłużony niż ten co "wywalczył" (a raczej przerzucił jak w zapasach) Pepe z Elche... także ten koniec imprezy i dobranoc :)

0

Ajajaja końcami palców to wygarnął....

0

Dlaczego oni nie walą z dystansu ??

0

Ajajja ułamek sekundy a Alexis wpakowałby gola

0

Głupi Kiko... piłka wcale mogła nie wpaść do bramki...

0

jak niesłuszny karny ? Neymar grał piłkę klatką tam gdzie ma naszyty herb a nie... byle by się o coś przyczepić

0

Gdzie jest Alexis ku*** ??? Niby jak ma strzelać na wyjazdach jak mu wgl szans nie daje ??

0

Gdzie ten Pedro co miał nas zbawić ?? Gdzie zmiany gdzie Alexis ??

0

Za dużo rozpęd i trafił niefortunnie w piłkę, która aż tak się podbiła do góry :( A wystarczyło lekko dołożyć nogę

0

Czo ten Neymar ????

0

Ajjj Leo po co uderzasz ? I tak rzucą się na ciebie we czterech żeby zablokować lepiej odebrać komuś lepiej ustawionemu

0

Boże jak się tam rzucają na Messiego w polu karnym... jak sępy na padlinę...

0

Złe przeczucia co do tego meczu... Espanyol dziwnie naładowany energią i chętny by popsuć na humor a u nas druga linia niepewna i gramy tylko z x2 w ataku (wiadomo mam na myśli Neymara i Leo)

0

Jasne i będziemy grać w 10 z Pedro... znowu będzie wycofywał do tyłu zamiast ciągnąć na bramkę. Jedyny + że będzie się podkładał Messiemu i ten może podgoni Ronaldo.

0

Polityką Porto się nie interesuję :D Oglądam tylko zawodników. Hmm Hummels to kopia Pique... raz możemy go wychwalać a później przez długi okres czasu będziemy rzucać mięsem itd... Osobiście postawiłbym na Benatię albo Luiza chociaż nie ukrywam, że moim marzeniem zawsze był T. Silva (i raczej już się nie spełni ze względu na cenę, pensję oraz wiek).... Mangala trochę zniżył loty a Verti jak dla mnie przereklamowany. Tak czy siak obroną trzeba się zająć a będziemy mieli na jakiś czas spokój bo o przód nie ma co się martwić Neymar - Leo - Alexis jeźdźcy z Ameryki Płd są fantastyczni. Co do PO to nazwisko kojarzę ale nie wiedziałem, że mamy na niego pierwokup.

0

Podobno możemy mieć nawet do 120 mln transfery według naszego kochanego prezydenta... Ja bym jednak wolał Danilo... po prostu więcej oglądam Porto niż Milan. A ludzie którzy oglądają mecze ACM piszą, że nie jest to jeszcze piłkarz na miarę Barcelony. A poza tym teraz to bramkarz to priorytet i na pewno co najmniej 1 obrońca (jeżeli zamierzamy dać większe szanse Bartrze)....

0

Oddać go do Napoli i wziąć w zamian Zunige... pozbędziemy się kłopotu a przy okazji zyskamy dobrego prawego obrońcę... bo inny wybór to jedynie Danilo....

0

Interes życia :D w styczniu 2013 Dinamo sprzedało Kovačić'ia do Interu za 11 mln + zmienne a my teraz kupujemy być może następce Leo za grosze ? Jak tak to podziwiam nasz zarząd no chyba, że będzie AlenGate za chwile to wtedy co innego :D

0

Po zamknieciu okienka klub moze kupic nowego zawodnika w miejsce innego kontuzjownego na dlugi okres czasu. Ale moze byc to tylko zawodnik z tej samej ligi.

0

No i po nadziei... jeszcze Ronaldo sfarcił tego wolnego agrrrrr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?