SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu cuda... Malaga wygrywa z Atletico
0
Jezu jaka szkoda, że Celta nie gra z Atletico :( Brawo Enrique ale trzeba było zmotywować piłkarzy na mecz z Atletico
0
Oni w ćwierćfinale LM "walczyli" o awans w taki sposób że 15 min do końca a Busi sobie powoli wraca po piłkę żeby rzucić z autu i jeszcze się zastanawia komu ją podać to o jakiej motywacji my gadamy. Elche dziś serce zostawia byle by wyrwać pkt i się utrzymać w La Liga
4
Trzeba pogratulować Atletico mistrza... z taką grą to oni nas kolejny raz upokorzą... do czego to doszło, że Barca musi drżeć przed ogórkami i beniaminkami. Dostaliśmy kolejną fartowną okazję żeby się zrehabilitować a tu dalej wielkie gó***
2
Brawo Leo... chyba już wszyscy widzą, że ten magik już się skończył...
0
Pytaj Taty chociaż Alexis powinien grać na szpicy a Messi niech wróci na skrzydło...
0
I tak nie zdobędzie... nie należy mu się... z taką grą może pomarzyć o Pichichi, króla strzelców LM i rekordu też już nie ma i o kolejnej ZP może zapomnieć. A Mundial ?? Hahahah co chce wygrać stojąc na boisku ??
6
Pedro... aż mi się płakać chce jak myślę, że on zostanie w tym klubie na kolejny sezon... o 3 sezon za długo
0
Brawo Enrique :D Zmotywowałeś swoich chłopaków przeciwko Realowi.. Szkoda, że to Celta nie gra z Atletico
0
Szkoda tej poprzeczki Andresa... jak zwykle tylko bramkarz przeciwnika może się pokazać w meczu z Barcą
0
Ale on i drewno Tello zostaną w Barcelonie....
0
A oni chcą właśnie kupić na tą pozycję Cuadrado który gra tak samo... Nie wiem co Messi robi na środku ataku... przecież tam go wgl nie ma. Stoperzy Elche kryją powietrze... to ruchliwy Alexis powinien być na szpicy
5
Alexis fantastycznie dzisiaj kręci. Szkoda, że z tych x2 sytuacji gola nie strzelił :/ Widać komu zależy żeby zdobyć mistrzostwo a kto odcina tylko kupony od pensji
1
Morda jak na razie najlepiej gra... Pedro się zabije o własne nogi a Pan Leń dalej stoi...
0
Sprzedaż Alexisa a Pedro zostaje hahahah nie ma to jak strzelić sobie w kolano :D Ale to tylko Barca potrafi
1
Ale po jaką cholerę nam on potrzebny ?? Nie rozumie... kupiliśmy Songa, który w Arsenalu wymiatał i miał dobrą technikę a teraz go zmarnowaliśmy i gra jak drewno to teraz chcemy kupić kolejne drewno ? Co my na zimę zapasy robimy ??
0
Wystarczy dać Alexisa na szpicę i pokaże Panu L(eńowi)eo jak się gra. A tak jako prawonożny piłkarz gra na prawej stronie co go strasznie ogranicza. Ale sprzedajcie Alexisa a co tam.. zostaniemy z Pedro (który nie wiem co jeszcze robi w takim klubie jak Barca) i Tello. Co wy myślicie, że Barca ściągnie Aguero, Hazarda i Reusa bo tak gazety piszą ? Od 2 sezonów nie potrafią kupić stopera od byle jakiego klubu a mają kupić gwiazdeczki od szejków ??
0
Nie od dziś wiadomo, że Thibautowi w głowie Chelsea i Liga Angielska. A to co piszą pismaki to sobie można w dupę wsadzić. Ostatnio było dużo o tym, że Muł nie zamierza ściągać do Chelsea Belga a przecież ostatnio Czech miał parę kontuzji a młody też nie jest. Więc zaczęły się szerzyć ploty, że Thibaut jest niezadowolony. Zobaczymy ile w tym prawdy. Nie wiecie czy ter Stegen nie chce np. iść do ligi włoskiej czy np do PSG bo oni chcięli zmienić Sirigu a może do nas przyjdzie Thibaut. Nie wiadomo poczekajcie do rozpoczęcia okienka transferowego i wszystko będzie jasne
0
I przydałby mu się dobry sztab ludzi odpowiedzialnych za motorykę i sprawność fizyczną naszych piłkarzy a potem jeszcze sztab medyczny bo od paru sezonów mamy męki z kontuzjami naszych zawodników
0
Ja tam wolę Suareza niż jego
0
Po co nam takie drewno ??
4
Tak jest niech odejście nasz najlepszy napastnik zaraz po Messim i jedyny zawodnik któremu w obecnym sezonie się chce cokolwiek robić i walczyć na boisku. Tak jest zostaniemy z Pedro i Tello :) Co wy myślicie, że Szejki puszczą Aguero bo Messi tak chce ? I co z Sergio zrobimy skrzydłowego tak samo jak z Villi i paru innych byłych napastników Barcy... a Leo dalej będzie grał jako pomocnik a nie 9.
0
Nawet jakby Rasiaka ściągnął to też bym się cieszył bo jak na razie nie wiem od czego jest ten gość w klubie.
7
Co z tego, że mamy prawie 100 goli jak mistrzostwa nie będzie... Wystarczyło by z 60 czy 70 byle by było mistrzostwo... W sezonie z Tito mieliśmy 100 pkt a jak teraz zarządowi wystarczy 100 goli to nie ma o czym gadać
4
Za 10 mln to jeszcze z pocałowaniem ręki. Osobiście nie dałbym nawet miliona za takie drewno. Ale nie przepraszam to, że piłka odbija mu się od nogi to wina Taty, że daje mu tylko po 5 min w meczu :)
2
Luiz zły ?? Zasrane polaczki.. to zostańcie z Masche i Bartrą na obronie, ewentualnie jeszcze Adriano może zagrać na ŚO jak chcecie... Gość oddaje serce do gry i jest mega pozytywny. Może nie jest idealny ale wytrzymuje tempo angielskiej piłki ale w hiszpanii nie atakujemy od bramki do bramki... Wystarczy że raz na czas zatrzyma jakiś kontratak przeciwnika i wygra parę główek przy stałych fragmentach. Pique + Luiz mogą się uzupełniać. Hummels to drugi Piket a dwóch żółwi nam nie potrzeba. Wiadomo jest jeszcze Benatia czy Mangala ale liga włoska już niedługo nie będzie włączana do 5 największych lig a drugi ostatnio cieniuje w Porto.
Luiz będzie dobry zobaczycie. Chociaż ja poszukałbym jeszcze jednego stopera ale we Francji. Jak szukać stopera na lata to tylko tam.
0
Jakie szaleje za Barcą ? Człowieku nie wierz tym pismakom z Katalonii a tym bardziej z Madrytu... nie od dziś wiadomo, że Thibaut ma w głowie tylko Chelsea i Ligę Angielską . A takie pisanie prasy ma związek z tym, że Muł nie chce jeszcze ściągać go do Anglii mimo, że Czech nie jest już najmłodszy a jeszcze, że teraz ma kontuzję.
1
Jasne wywalmy pół składu bo Tello jest lepszy tylko nie ma kiedy tego pokazać. Jak grywał dłużej to nawet piłki nie potrafił przyjąć tylko się odbijała jak od drewna... To też wina tego, że gra po 5 minut czy tego że nie ma techniki Messiego czy Neymara ??
0
A przecież z Valdesem tak samo było... Wtedy gdy graliśmy bajkę miał mało roboty to go chwalili a potem jak przyszły gorsze dni to i wpuszczał szmaty i każdy modlił się bo co strzał w bramkę to padał gol... Ten i może poprzedni sezon to byłby chyba jego najlepsze bo on sam wiedział, że chce odejść z drużyny. Dajmy szansę Markowi... żadnego lepszego młodego bramkarza aktualnie nie znajdziemy. Thibaut sami wiecie jest związany kontraktem z Chelsea czy mu się to podoba czy nie, De Gea w Man Utd, Szczęsny w Arsenalu itp ... albo Barca szuka kogoś na lata albo staruszka ale z doświadczeniem. Ja wolę kogoś na lata, kto może stać się dla nas legendą. A ma potencjał by być taki jak Khan czy Neuer:D
0
Jakie marzenie od dziecka gry w Barcelonie ?? CO te gazety pieprzą... nie od dziś wiadomo, że on ma w głowie tylko ligę angielską i chelsea.... A poza tym trzeba było najpierw działać o Thibauta a jak się nie uda to wtedy Marca a nie zaklepać jednego a potem się starać o jeszcze innego ... zarząd w Barcy i ci co się zajmują transferami to totalne dno....