SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha proszę Cię... nie widzę nawet połowy umiejętności Cesca w Rakiticiu... Chorwat jest może tylko szybszy.... a te jego asysty w lidze ? większość to dośrodkowania z wolnych na główki wysokich kolegów w barcy nie będzie miał kto wykańczać... a Cesc ? asysty z gry i geniuszu swoich podań... nie, nie wierzę... już wolałbym podtrzymania zakazu transferowego i z Ojerem na bramce .....
3
A za rok Xavi odejdzie a my zostaniemy bez następcy. Przez tego starego fraj*** odeszli już 2 świetni pomocnicy kto ma być następny żeby gość zrozumiał, że czas zawiesić buty na kołku jak Puzi ?? Rakitić jest słaby... większość jego asyst to te po wolnych z głebi pola gdzie dorzucał piłki na głowy wysokich kolegów w barcy nie będzie miał kto takich piłek kończyć
2
Ehh szkoda gadać... Praktycznie po jednym piłkarzu każdej pozycji z listy Bajan powinien u nas zawitać a to co zostało w Suben to szrot... jedynie Reus ale co nam z niego jak i jego Barca zepsuje (jak Alexisa, Cesca i wielu innych piłkarzy) no i może Piszczka.... szkoda gadać na tą rewolucję. Wszystkie kluby się wzmocnią tylko nie Barca .... Marquinios ?? Kto to ku*** wgl jest nawet go w PSG nie widziałem ani w kadrze. Ma może 184 cm wzrostu i jest suchy jak patyk... śmiejecie się z Paryżan a oni wykładają kasę i będą mieć od nowego sezonu bajeczną obronę.... Silva - Luiz mega duet jeszcze będziecie się srać jak na nich trafimy w LM i wasz kochany Pan Le(ń)o będzie walił jak głową w mur tych Brazylijczyków. Rakitic, Muller, Mathieu ?? Aż śmiać mi się chce... tacy piłkarze do Barcy ? Już coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że staczamy się do roli średniaka w Europie. Koke ?? Wyszedł mu jeden sezon bo Atetico stawiało autobus w każdym meczu z największymi rywalami i już chcemy zapłacić ze 40 mln za niego ? Pogba, Pjanić itd można wymieniać dużo lepszych piłkarzy... a atak ? Po raz kolejny napiszę... nie wierzę już w ten klub i zarząd. Mecze będę oglądał chyba tylko dla Neymara i Alexisa (jeżeli ten zostanie) bo patrząc na grę Messiego ostatnio to śmiać mi się chce. Nawet Aguero by nam nie pomógł bo Leń ustawił cały klub pod siebie i Sergio poszedłby na skrzydło tak samo jak Villa i się zmarnował. Serce mnie boli i będzie jeszcze bardziej bolało jak będę oglądał wyniki w najbliższym sezonie. LM to już obstawiam najlepszą 4, PSG, Chelsea, Bayern i Real.. a w La Liga będziemy się bić o 2 miejsce jak Real kupi Suareza do swojego duetu marzeń.
1
I tyle w temacie... oglądając Rakiticia nawet nie widzę połowy umiejętności co u Cesca... jest jedynie szybszy. Większość asyst Chorwata to dośrodkowania z głębi pola po wolnych i wykończenia głową kolegów (w Barcelonie nie będzie miał kto wykańczać takich piłek) a dużo jego goli to zasługa karnych i jak to się mówi dołóż nogi. Nie wierzę w ten klub i zarząd... nie będzie żadnej rewolucji tylko zmiana stylu na nieco bardziej fizyczny i troszeczkę wyższy profil piłkarzy....
0
Po co nam Cuadrado skoro mamy już tylu skrzydłowych ?? Nam potrzeba jedynie prawego obrońcy który będzie tam gdzie powinien (nie pod bramką rywala i wgl olewać obronę) i aby potrafił też pociągnąć akcję do przodu nic więcej.
1
Teraz to już nie te złote czasu Pepa gdy każdy piłkarz chciał grać w Barcy... teraz to nawet trenerzy nie chcieli się podjąć pracy tutaj. Lucho ma jaja, że się zgodził...
0
Jak informuje Tuttosport na swojej piątkowej okładce, Alexis ma umowę z Juventusem Turyn. Według tych informacji podpisze on 5-letni kontrakt i będzie zarabiał 4,1 miliona euro za sezon.
Płakał nie będę bo tak czy siak będę oglądał zawsze Alexisa ale smutno mi będzie, że nie będę go widział w koszulce Barcy. Ojj przejedzie się Barca w następnym sezonie, przejedzie... już wam mogę obstawić, że o LM po raz kolejny możemy zapomnieć a w Lidze będziemy bić się o 2 miejsce.
9
Cesc Fabregas [2010]: "If I ever wear a Chelsea shirt, you have the permission to kill me."
1
Nie wierzę w ten klub już.... nie będzie żadnej rewolucji tylko jeszcze większe pośmiewisko... Cesc jest dużo lepszy niż Rakitić .... może Hiszpan nie jest bogiem sprintu ale jakby grał na swojej pozycji (tzn jakby wywalili w końcu Xaviego i za niego grałby Cesc) to mielibyśmy kolejnego generała... a tak zostaniemy z dziadkiem Xavim i Iniestą który gra już bez błysku (powie mi ktoś ile miał chociaż asyst i goli w tym sezonie ?? Statystyki Cesca biją jego na głowę) nieoszlifowanym Rafinhią i domysłami kogo może kupią... najpierw się kogoś kupuje a potem sprzedaje ?? Czemu nie mogą sprzedać szrotu + Masche i Songa żeby uzupełnić budżet tylko Fabsa ? Nie nie wierzę już w ten klub... niech jeszcze sprzedadzą Alexisa i już chyba mecze będę oglądał tylko dla Neymara albo wgl...
Już teraz wam mogę obstawić, że o LM w następnym sezonie możemy zapomnieć a w lidze będziemy bić się o 2 miejsce (tak 2 bo Atletico też już rozszarpią mocniejsze kluby wyciągając odkrycia sezonu) a Perez po raz kolejny pokarze temu debilowi Bartolomeu jak się robi interesy...
0
Ponad 100 goli w Barcy to jest nic ?? I przynajmniej po x2 sztuki z każdego tytułu z Barcą to jest nic ?? Może i w trenerce nie szło mu ostatnio zbyt kolorowo ale nie był nikim w Barcy jako piłkarz. A myślisz, że Simeone od razu był takim trenerem jak teraz ? Przestudiuj sobie jego karierę... jeszcze do 2012 jego Atetico dostawało manity na CN a od 2 sezonów ma totalnie rozpracowaną Barcę... jeżeli piłkarze nie będą chcieli wskoczyć do ognia za Lucho czy nie będą coś chcieli zmienić to ta gra tak dalej będzie wyglądać i wam nawet powrót Pepa nic nie pomoże
0
Dowiemy się pewnie po mundialu jakoś w lipcu bo będzie cała wielka prezentacja itd no chyba, że wcześniej podadzą takie informacje ale nie sądzę... btw Bayern w jedynym tygodniu zaprezentował nowe koszulki (hmmm czy wam czegoś i Pepowi nie przypominają ??) a w następnym już grają w nich w finale pucharu niemiec :D
1
Ja tam zawsze będę żałował, że nie mogłem go dłużej oglądać w Barcy i, że nawet nikt z zarządu nie pomyślał aby go wykupić. Zawsze podobała mi się jego gra. A te strzały czy wrzutki zewnętrzną częścią stopy ? Delicje ! Albo np. te gole:
1.
2.
No a jeżeli chodzi o obrońców to masz racje.. jak szukać dobrych stoperów to tylko we Włoszech albo Francji dlatego jestem strasznie za transferem Benati z Romy
0
Panie gdzie Roo a gdzie pedro.... a poza tym widziałeś kiedyś Roo żeby się nie uśmiechał ??
0
No też prawda ale przecież decyzja o koszulkach należy do Barcy. a to są tylko wzory zobaczymy po mundialu bo pewnie w lipcu będzie jakaś grubsza prezentacja klubowa i "ril" foto
0
Ahahah ja pomyślałem na początku, że to jakaś wiadomość do Hummelsa żeby szedł razem z nim do Barcy... ale potem zaświtało, że to inicjały :D
0
Mniejsza o kołnierze, kolory i wzory będą się zgadzać :D
0
Wyprzedziłeś mnie z tą fotką :D Ale szczerze nie chciało mi się szukać :D
0
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/p.10152020636096237/10152020636096237/?type=1
3
Mats ?? Chyba Marc... a to na koniec to skrót ... Marc Andre ter Stegen nawet ładnie pokazał, że imiona i nazwisko większymi literami
0
0
I były zawodnik Barcy na którym się nie poznali bo mięli Roo10... szkoda bo to był taki hmm pierwszy CR w Europie :D
0
Ja pamiętam jakby to było dziś :) Mega szczęśliwy chodziłem... mój ulubiony zawodnik z włoskiej ligi w ulubionej drużynie. Druga taka radość spotkała mnie dopiero na prezentacji Neymara :)
2
Ja bym się zastanowił nad licznikiem przebiegniętych km na koszulce :) Skoro można już sprawdzać na kartach bankomatowych ile zostało gotówki to czemu nie wprowadzić czegoś takiego na koszulki :) Messi czułby się zawstydzony :)
0
To był pic na wodę, fotomontaż :D Gdzie by sam Zubi chciał odejść od korytka :)
1
I jak zwykle strzelą sobie w stopę :) Yaya, Zlatan, Thiago (chociaż osobiście leję na niego za tą jego niby miłość do Barcy a jak zjawił się Pepuś ze szwabami to zaraz poleciał do niego) teraz nawet Villa i jeszcze by można było wielu wymieniać których Barca oddała a oni później pokazywali, że to był błąd. Tak czy siak będę oglądał Alexisa gdziekolwiek pójdzie bo wiem jak będzie mógł grać w innym klubie niż Barca bo to pokazuje w reprezentacji. A Neymara też zmarnują i na prawdę go szkoda... zły klub obrał jako swój pierwszy w Europie. A klub dalej się będzie kisił z Wąsaczem który po każdej sPEDROlonej akcji będzie się tylko cieszył i Tello który nie potrafi piłki przyjąć żeby ta nie odskoczyła na metr (ale tak wiem.. to przez to, że grywa po 10 minut).
0
Damn nie mam o co się sprzeczać :) Ale co tam z Messim ja się cieszę, że mogę oglądać w Barcy Alexisa i Neymara :D
1
Chyba raczej wspomnień z tymi koszulkami związane a dokładniej SB i gol Andresa :) Strasznie oczojebne były ale ładne :)
4
Pistacjowe polo było modne zanim przyszedł do nas Tata :D
1
I jeszcze przydałaby się bomba newsowa przed północą.... "Zubi podał się do dymisji" z powodu tego, iż odpi****** manianę od x2 sezonów i nie nadaje się do niczego.
2
Przecież to nie oryginał... Messi z 20 mln za sezon wstydziłby się taką włożyć... na 100% piłkarze będą mieć taką jak na zdjęciach z galerii a taką jak ty wstawiłeś to kupisz podróbę na Allegro