SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ville kupili za 40 mln ... jeszcze przed mundialem jak dobrze kojarzę a po nim to by było jeszcze więcej.
0
Panie ale nie z takim zarządem i trenerem bez jaj... oni ciągle powtarzają że potrzeba ociupinkę ewolucji a to trzeba przynajmniej rewolucji jak za Guardioli jak nie czegoś więcej.
0
Znowu przepłacimy za zawodnika nie na swoją pozycję ale ci z tego jest "uniwersalny"... ten klub już zakończył swoją erę i przyjdzie nam długo poczekać aż odbije się od dna.
0
Już tak raz zrobiliśmy z obrońcami, że graliśmy na dwa fronty a potem się okazało, że nie mamy żadnego stopera. Teraz się pojawia informacja, że Chelsea bo chce sprzedać, że Muł jest zły na niego a jutro będzie, że Atleti & Chelsea tylko w jego sercu i zostanie w Hiszpanii dopóki Chelsea go nie będzie potrzebować.
0
A ja pamiętam to jakby to było wczoraj. Coś niesamowitego. Ten mecz i manita na CN to było coś niesamowitego. Na następny taki Dream Team poczekamy jeszcze bardzo długo. Ale przynajmniej będziemy mieć piękne wspomnienia i każdy nam będzie zazdrościł, że mogliśmy oglądać tą wielką Barcelone.
0
Niech Messiemu dadzą nawet 30 mln za sezon to na pewno nam braknie pieniędzy. Niech jeszcze porobią jakieś machlojki (typu transfer Neymara) a potem znów zapłacą kary to na pewno będziemy mieć nowych piłkarzy.
1
Za słaby na Barcelonę. Kiedyś się także "napaliłem" na niego ale Barca to za wysokie progi :D
0
"Zubizarreta jest świadomy, że mając Neymara i Messiego w składzie, nowy napastnik nie może być zbyt kosztowny" a niby czemu nie może ? Wyjdą im gały jak Real w lecie ściągnie Suareza do Bale'a i Ronaldo...
1
Mam takie same zdanie... Tiki Taka to nie ślamazarne poruszanie się na boisku, przetrzymywanie za długo piłek i przerzucanie nich ze skrzydła na skrzydło. To jest jedynie zwykłe klepanie a robi się jeszcze gorsze gdy Barcy trafi się lepszy przeciwnik. Tiki taka to były te niesamowite podania na pełnej szybkości gdzie zawodnik dostając piłką oddawał ją natychmiast bez przyjęcia do kolegi i ruszał dalej do przodu by po raz kolejny otrzymać piłkę. Nie było stania i bezmyślnego klepania w środku boiska.
Do tej gry również zaliczany był piekielnie szybki i mocny pressing zaraz po stracie piłki. A czy teraz ktoś tak goni za piłką ? Xavi, messi, iniesta itd sobie przechodzą obok piłki bo przecież Busi pokryje wszystkich piłkarzy przeciwnika przy kontrataku. Jedynie Alexis czy Pedro jak stracą piłkę to momentalnie gonią za nią by ją odebrać u nikogo innego nie widzę już takich chęci.
Dalej gdzie są te prostopadłe długie piłki górą czy dołem Barcy, gdzie takimi zagraniami rozmontowywała Real czy inne wielkie firmy ? Gdzie te długie piłki górą za plecy obrońców do których dopadali Messi i spółka ? A o wrzutkach Alvesa nie wspomnę bo teraz nawet z tego korzyści nie ma jedynie same straty. Barcy się nie chce wysilać i sami sobie doprowadzili to tego, że kluby przeciwko nim wystawiają autobus. Przeciwnik się nie męczy a i wynik korzystny mogą wywieźć. Barca straciła tą iskrę, chęci i zapał. Jeżeli ktoś tego nie naprawi i nie ogarnie gwiazdeczek to możemy poczekać długi okres czasu zanim znów cokolwiek będziemy znaczyć w piłce.
0
15-20 mln i niech go biorą :D
0
To niech dodadzą czat na forum i po kłopocie.
1
Ciekawe czy Pep też ucieknie z Bayernu bo "nie będzie umiał zmotywować swoich zawodników" ?
5
Ulubiony kanał Bayernu ? 4fun TV !
0
Patrz Leo i podziwiaj bo jak się nie weźmiesz za siebie to nawet w x3 najlepszych piłkarzy do ZP nie będziesz.
Bajamynśen 0-5 Real :)
0
Ale to nie mój wymysł... takie coś znalazłem na ich "największej stronie fanatyków Bayernu" którzy są tak naprawdę kibicami BvB a zakochali się w Bayernie jak ci przerwali w 2012 dominację polskiej borussi :D
0
No może jeszcze Real coś wsadzi bo drewno Benzema schodzi :)
11
Kibice Bayernu zapowiadają rewolucję w składzie Bayernu :D
Oto ich wizja wielkiego Frajernu !
Neuer - Alaba, Dante, Hummels, Lahm - Martinez, Schweinsteiger - Reus, Ozil, Gozte - Lewandowski
PS. Oczywiście wykupiona cała Borussia + chcą Kloppa :D
0
Jeszcze teraz momentami Real ośmiesza Bayern ich własną grą ... kurde są w gazie... ale może chociaż po udanym sezonie Perez odpuści szalenie na rynku transferowym :D
0
Ja ciągle myślę, że po tym nieszczęsnym mundialu Leo i Barca wezmą się do gry i znowu pokarzą to na co ich stać. A jeżeli nic się nie zmieni to znaczy, że trzeba zwijać ten cyrk bo ta pamiętna Barca się już skończyła.
2
Nie chce nic mówić ale podziwiajcie dzisiaj Real... Genialna taktyka... zostawiają reżyserowanie meczu Bayernowi by zadać im 3 bolesne ciosy. Widać, że mają prezesa z jajami, kasę, trenera który ustawia piłkarzy (a nie oni trenera) i lidera (a raczej paru) którzy nie odstawiają nogi. Real niestety stał się strasznie elastyczny. Potrafią grać piękną klepę aby w następnym meczu zagrać totalny autobus a mimo to wygrywają i ciągle są w formie i mają świeżość mimo, że sezon już się kończy. Szkoda, że nasza Barca nie jest w takiej dyspozycji. Musimy zrobić totalną rewolucję Zarząd -> trener - zespół bo inaczej czeka nas los "ogórka".
Ja tam jestem ucieszony, że ktoś utarł nosa B(F)rajernowi i jestem pełen nadziei, że Real trafi w finale na autobus Muła który pstryknie w nos Pereza i wygra trofeum.
2
Bale hahaha... wystarczyło lekko przymierzyć
1
Fajnie, że chcemy ściągnąć do klubu młodego dobrze rokującego piłkarza ale jednak potrzebujemy jakiejś siły i doświadczenia na stoperze. Bartra -Laporte to jednak jeszcze nie ta klasa co kiedyś Pique-Puyol
0
Hmmm chyba drobna pomyłka... pogrzeb już chyba był a to jest msza żałobna za Tito ale mogę się mylić.
0
Btw. transmisja na żywo z pogrzebu Tito
http://www.esport3.cat/directes/esport3/
0
Oni stoją murem ale na boisku a nie za trenerem. Zero iskry, szybkości, motoryki itd... Messi wyprzedzany przez większość obrońców La Liga i nawet Pepe był zwrotniejszy od Lep w ostatnich klasykach więc o czym my mówimy. Jeżeli chcecie żeby wróciła dawna gra która nazywała się Tiki-Taka to musimy wpuścić masę świeżości do drużyny i wymyślić coś na autobusy które to stawia już prawie każda drużyna grająca przeciw nam.
A Tata to nie jest odpowiedni trener dla Barcy. Jak on po kolejnym przegranym meczu drużyny mówi że nie ma nic do zarzucenia zawodnikom to jest coś nie halo.. a ta bezradność w takich meczach jak wczoraj ? Powinien wrzeszczeć i dyrygować zespołem a on się przygląda i zero reakcji. Ktoś musi przewietrzyć te zastane tyłki naszych gwiazdeczek.
0
Nie stać nas na porządnego trenera z doświadczeniem i jakąś renomą na arenie światowej ? Weźmiemy kolejnego pionka byle by mu mało płacić. Nie każdy piłkarz będzie dobrym trenerem. Mimo, że pewnie wielu z was się z tym nie zgodzi to ja bardzo chciałbym zobaczyć na naszej ławce trenerskiej Scolari'ego i może to on ruszyłby nasze zastane gwiazdeczki Messiego & Neymara.
0
Graliście z ogniem tylko, że to Villarreal musiał strzelać gole żebyście wygrali....
1
Gordon ma rację :D Oni przynajmniej w tym sezonie wygrali jakieś trofeum :)
1
Nie wymagam już niczego od drużyny. Niech po prostu wygrają dla Tito. Sezon już zakończyliśmy. Nie ma złudzeń na jakikolwiek tytuł. W lecie niech się zajmą przebudową drużyny a nam zostanie w pamięci wygrana La Liga 100 pkt. Dzięki Tito za wszystko !
2
Taa proszą go o pozostanie bo wiedzą, że i tak nikogo lepszego (mówię tu o Kloppie i Simeone) nie są w stanie sprowadzić do klubu. A Martino nie jest drogi więc będą chcieli żeby został.