SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinno być x2 napastników Neymar/Alexis + jakiś wielki dryblas a Messi do rozegrania z pomocnikami. Sam Neymar (jeszcze ostatnio bez formy) nic nie poradzi.
0
Alexis na lewej stronie były dużo lepszy niż jest teraz na prawej... a to przez to, że mógłby schodzić do środka i uderzać a po prawej jest przyklejony do linii i ograniczony jest przez gorszą lewą nogę... jak dla mnie to Pedro powinien grać na prawej stronie bo on gra lepiej kombinacyjnie, potrafi dobrze wymienić piłkę i pozycję ale za bardzo do przodu aż tak nie wnosi... Pedro przydałby się do kreowania akcji a Alexis do wykańczania no ale niestety Tata widzi to inaczej..
0
Nie wiem co wy się tak jaracie tym meczem. Nawet zwyciestwo nam nic nie daje. Zostanie 1 pkt a Real nawet nie bedzie mial gdzie.go zgubic a my mamy jeszcze widmo meczu z Atletico pod koniec sezonu. Pogodzcie sie z tym,ze jestesmy najwiekszymi frajerami bo z +6 zrobilismy -4 i skonczymy sezon na 3 miejscu. Dobrze ze chociaz LM maja zapewniona.
0
Pedro? I grac w 10? To, ze ostatnio udalo mu sie zrobic x2 przyjecie z efektownym obrotem w meczu z ogorkiem to nie znaczy, ze zaraz ma wyjsc w podstawowym skladzie na Swieta Wojne...
PS. Sory, ze tak pisze ale wylaczyly mi sie jakos polskie znaki w tablecie i nie moge robic kreseczek i kropek :p
0
Tak apropo twojej odpowiedzi do mojego komentarza o prawych obrońcach to Real chce wyłożyć ok. 20 mln za De Sciglio (który we Włoszech uważany jest za największy talent) a ty piszesz że jest słaby i się nie nadaje....
0
ah te dawne komentarze duetu Orłowski-Laskowski !
0
Pfff jakby przeszedł do Realu to też nie miałby łatwego życia... Przecież tam jest pewna osoba, która musi być zawsze najpiękniejsza i mieć najlepszą fryzurę. No i jest przecież bogaty, przystojny i wszyscy mu zazdroszczą :) Aż się dziwię, że drewno Bale aż tak się dogaduje z Mr. Beautiful...
Spokojnie Ney jeszcze przyjdzie twój czas w Barcelonie.
0
You'll never smoke alone Frank !!! Dzięki za wszystko co zrobiłeś i za to, że dałeś szanse Messiemu by zaczarował piłkarski świat !
0
Przecież była informacja, że dopiero jak nie wygra niczego to odejdzie... Teraz nagle sam z siebie chce odejść ? Jego bliski znajomy mówił, że raczej stara się wypełnić kontrakty...
A poza tym szkoda by było bo to on uruchomił Alexisa i kto wie ile jeszcze może z niego wycisnąć...
0
Nie wiem co wy się tak sracie tym meczem... nawet wygrana w nim nam nic nie daje a jeszcze na koniec sezonu mecz z Atletico, które nawet jak się po drodze potknie i spadnie na 3 miejsce będzie chciało nam zrobić na złość... liga jest już przegrana a Perez za dużo $$ wydał żeby teraz jego piłkarze zmarnowali taki prezent od Barcelony... lepiej już oszczędzać siły na LM i chociaż zdobyć 1 tytuł. I właśnie chciałbym, żeby to była Liga Mistrzów bo Perezowi bardziej zależy na Decimie niż na szczęśliwym mistrzostwie w La Liga..
PS. Tak cieszę się tym zwycięstwem 7:0 ale niestety w ostatnich meczach ligowych nasi chłopacy pokazali już wszystko co potrafią i w jakich meczach chce się im grać a w których nie. Już nic nie muszą udowadniać a mówienie po meczu z Sociedad, że każdy następny mecz to finał lub że nie ma już marginesu błędu to była po prostu kpina. I tak wiadomo, że bardziej czekają na to kiedy kasa wpłynie na ich konto a nie na następny mecz. A teraz możecie minusować :)
0
Mnie jedynie cieszy, że w końcu nauczyli się strzelać z dystansu... szkoda, że to uderzenie Alvesa nie weszło :( oby więcej takich strzałów jak autobus nie pozwala wejść na 16 metr.
0
Ja bym go zostawił jeszcze na jeden sezon w The Toffies... Roberto Martinez jeszcze nie całkiem go okiełznał ale powoli mu się już to udaje. Może oszlifuje nam diament na lata :) Gerard - Neymar - Alen Halilović !!!
0
Gość jest dobry ale Porto sobie drogo za niego policzy... to nie Barca, że oddaje talenty za byle 20 mln do Frajernu...
Dobrych prawych obrońców jest sporo w Europie. Danilo, de Sciglio, Kyle Walker, van der wiel, piszczek i można by jeszcze dużo wymieniać. W każdym wieku do wyboru do koloru.
A myślę, że jakbyśmy sypnęli kasą albo np wymienili go za Alvesa to chłopak z chęcią by do nas przyszedł. Barca by mu otworzyła drogę do reprezentacji.
0
Malaga mnie zawiodła :( Czekam na GD... jeżeli je wygramy to może Real złapie jakąś zadyszkę albo jakaś nerwówka w końcówce i wtedy wskoczymy na 1 miejsce. Ale jak na razie to żegnamy mistrzostwo ...
0
Więc wątpię żeby teraz po jednym roku opuścił klub.
0
Chodzi o to, że Napoli dawało mu lepsze zarobki i stosunkowo wtedy lepszą drużynę a on wybrał Romę i zapowiedział, że wypełni kontrakt gdy odchodził z Udinese. Udine to był tylko taki przystanek do kariery tak jak dla wielu innych piłkarzy. Wybrał Romę bo na niej mu zależało o to mi chodziło :) Przecież jakby chciał grać tylko w lidze włoskiej to najlepszy wybór to było właśnie Juve, Inter, Napoli i Milan a jednak zdecydował się na Romę bo widać ma ją w sercu.
0
Ludzie o Kompanym, Mangali i Benatii możemy zapomnieć. Pierwsi dwaj będą za drodzy dla Barcę albo na hierarchię płac a trzeci jest przywiązany do Romy i dał słowo, że wypełni kontrakt. Rok temu już się starało o niego Napoli i oferowali mu wyższe zarobki a on się nie zgodził. A poza tym jest filarem drużyny i bez niego mogą szybko stracić swoją pozycję.
Coś mi się wydaje, że wybór padnie na:
1. Luiz wiadomo Brazylijczyk to i dogada się z resztą kolonii w Barcelonie, nie ma już takiej pozycji w Chelsea i za 30 mln mogą go łyknąć.
2. Hummels bo BvB się rozpada i widmo hegemoni Frajernu nadciągnęło i raczej już nie odejdzie ale ja jestem przeciwny bo to drugi Pique czyli raz się można zachwycać aby później wyzywać i tracić niepotrzebnie nerwy.
3. Cud "słodziak" z Brazylii niedoświadczony wgl ale za to tani i nie będzie chciał dużo za podpis. Najważniejsze żeby był czarny bo będzie budził respekt.
4. Kolejny jakiś dzieciak z Bazyleii czy skąd tam pisali.
PS. Tak czy siak chyba wymieniłem już wszystkich o których pisała prasa od 2 sezonów ? No może Verthongen ale po tym jak ostatnio gra i jak teatralnie się zachowuje to ja dziękuję za takiego obrońcę :)
0
Tyle obrońców do wyboru a my i tak nie kupimy nikogo bo nie wyłożymy odpowiedniej kwoty :)
0
Hummels to drugi Pique... jak jest w formie to można tylko podziwiać i klaskać ale jak już zejdzie pod kreskę to tylko się włosy z głowy rwie i rzuca mięsem... Chociaż nie powiem mieć x2 wieżowce na środku obrony to dobra rzecz. Lecz niestety Pique ostatnio słabo gra głową we własnym polu karnym...
0
Dla mnie całą pomoc do wymiany oprócz magika Iniesty.
Tak apropo to Real na początku sezonu też miał problemy (również pokazało to braki w Realu) gdy Carlo wystawiał 2 ofensywnych pomocników zamiast 2 DM.
0
Jest słaby bo jego dynamika wynosi 0. ile to ostatnio widziałem jak zamiast dojść szybko do piłki to on tracił ją na rzecz rywala po czym nie mogąc go dogonić bezmyślnie fauluje a potem pyskuje... Czy robi wgl jakieś dryblingi ? Popatrz na klasowych pomocników w Europie jak potrafią wbijać się w obronę rywala. a teraz jak tego nie zrobią napastnicy to już nikt i w tym sęk. Cesc z taką grą nie miałby co szukać w najlepszym okresie Pep Teamu ale teraz na ślamazarną i bezproduktywną Tiki-Takę (jak jeszcze można to tak nazywać) jest idealny... Coś tam niby robi ale jak przyjdzie co do czego to rywal jest szybszy. Ah tak ale ma kluczowe podania tylko, że ile z nich ostatnio wykorzystujemy ?? Kiedyś cała pomoc miała ok. ~20 asyst. Cesc ma te gole i podania ale co to były za mecze ? Jak rywal się nam poddaje to możemy tak grać i się cieszyć ale jak przyjdą najważniejsze mecze albo jakiś autobus to nasza gra ofensywna jest żenująca i mamy problemy z kreowaniem sytuacji. Pisałem już kiedyś nasza pomoc pomagała w bronieniu i kreowała akcje ofensywne aż do samej bramki a teraz jak napastnicy coś nie zrobią to już nikt inny tego nie zrobi a jak przyjdzie bronić to taki Xavi czy Cesc przejdą sobie obok rywala (a zamiast szarpnąć gdzieś, dołożyć nogi, uprzykrzyć prowadzenie piłki) a jak jeszcze Busi gdzieś się zapędzi do przodu albo zacznie się bawić w obronie to pokazują się nasze braki na środku obrony.. kiedyś cała pomoc broniła to i stoperzy mieli łatwiejsze życie. Tak samo z teraźniejszym pressingiem.. Co to ma być wgl ? Kiedyś Pep miał zasadę bodajże 8 sekund i piłka miała być odebrana po stracie a teraz dolatują do rywala i nic więcej przez co rywal może spokojnie podać do wychodzącego kolegi i akcja idzie dalej więc co to ma być za pressing w naszym wykonaniu. Jak się im nie chce biegać to niech chociaż się dobrze ustawiają.
0
Eriksen ma to że stara się ciągnąć Spurs i reprezentację Danii i coś zaczyna znaczyć w światowym futbolu (wydaje mi się, że opuści Totki na rzecz lepszego klubu) ... a Rafinhia przyjdzie i zostanie zjedzony przez święte krowy i albo będzie grzał ławę albo znów odejdzie na wypożyczenie... Pogódźcie się z tym, że oddaliśmy perłę... a młodszy Alcantara będzie może nieco lepszy niż Roberto (którego poziom jest gówniany).
Żeby było jasne... do Andresa nic nie mam bo gość jest niesamowity czy w formie czy bez bo daje z siebie 200% nawet w obliczu rodzinnej tragedii ale Xavi już powinien zrobić to co postanowił Puzi a Cesc (pomimo statystyk bo pewnie zaraz o tym będziecie pisać) jest za słaby na Barcelonę. Rusza się gorzej niż staruszek Xavi, popełnia głupie faule i jeszcze pyskuje do sędziego za nie. Ok raz na czas rzuci genialne podanie ale takiego pomocnika co nam stoi na boisku nie potrzeba. Cesc w 1 sezonie był genialny (ten "wigor" i zgranie z Messim) ale teraz jest po prostu słaby... Zobaczcie jak w innych klubach pomoc zapieprza... I aktywnie bronią i kreują do przodu a w ostatnich miesiącach w tych gorszych meczach jak Leo i inni napastnicy nie zrobią nic do przodu to pomoc im w tym nie pomoże (a kiedy to oni praktycznie robili akcje Leo i pomagali obronie o czym jakiś czas temu mówił Valdes, że ofensywna pomoc za mało stara się w odbiorze i sam Busi nie ogrnie wszystkiego.) A taki Vidal pomocnik ma więcej goli niż nie jeden napastnik w tym sezonie. Jak dla mnie czas na czystki w pomocy bo z atakiem nie jest najgorzej ale sami widzicie, że jak gramy z autobusami to nasza niemoc w tworzeniu sytuacji jest zatrważająca :(
0
Jak już go wyeksploatują i się skończy era Xaviego i Iniesty to będziemy w czarnej dupie (bo oddaliśmy talent a zatrzymaliśmy parodie piłkarza) a za takiego piłkarza trzeba będzie wydać masę kasy ale co to was teraz obchodzi... teraz dziadek Xavi ma propsy bo wygrali mecz z City a jak przyjdzie x2 Real V. to przejrzycie na oczy... Eriksen, Pogba albo Koke strasznie by się nam przydali... Ta świeżość i szybkość :)
0
Eriksen ^^ Strasznie chciałbym gościa w Barcelonie ale niestety mu dalej musimy trzymać w podstawowej 11 dziadka Xaviego...
0
To obejrzyj jeszcze raz powtórki... Roberto podaje do Alexisa a dopiero on uruchamia Iniestę
0
Tak przewidując w przyszłość to dam sobie głowę uciąć, że trafimy na Bayern albo PSG chociaż bardzo bym chciał trafić na BVB... po fazie grupowej typowałem City więc teraz typuję BVB oby się spełniło.
0
Hmm kto genialnie uruchomił Iniestę przy golu Alvesa ? Jakby to Dani podawał ze skrzydła to podanie kierowane by było do Leo nie Andresa... dzięki temu padł x2 gol :) Nie wszedł dobrze w mecz i chyba trochę żałował że tylko 10 min ale i tak zrobił więcej niż Neymar
0
- od początku kadencji Guardioli, Messi strzelił 299 goli w 300 spotkaniach.
- licząc także mecze towarzyskie, Messiemu brakuje tylko 1 gola do rekordu Alcantary. Leo ma 368 goli.
- Messi pobił rekord bramek w LM dla jednego klubu (67) pokonał Raula (66).
- W fazie pucharowej LM Messi ma 31 bramek. Tylko 11 zawodników ma więcej goli we wszystkich fazach LM łącznie, niż Messi w fazie pucharowej
Takie tam :D
0
Dalej się śmiejcie z Alexisa :D Pięknie wyprowadził Andresa :D
0
No i cały misterny plan w pizdu ....