0

TO ty chyba meczu nie oglądasz.... usłyszałeś gdzieś, że Sevilla może urwie pkt Realowi i się teraz jarasz. Włącz C+ Sport Real ciśnie i zaraz pewnie coś wepchają do bramki

0

Nie ma co liczyć na wpadkę Realu... zaraz z niczego coś trafią i będzie po nadziei. Niestety ale Real nie sfrajerzy tak jak my z Realem V.

0

Boże człowieku czy mi chodzi o gole Messiego ??

0

Alexis najlepszy :) Oby tak zawsze grał... Myślałem, że dołoży trafienie ale Messi był dziś zbyt samolubny...a jak Benzyna strzeli to go przegoni w klasyfikacji :(

0

To kolano za bardzo się wygięło. Coś mi się wydaje, że to był ostatni mecz Valdesa w barwach Barcy...

0

Ajajaja minął się z piłką ale i tak spalony

0

Jak to to stał na boisku a teraz tak się rwie do gry, że łapie spalone :D

0

Alexis

0

Co teraz przeszedł Neymar... dawać powtórkę :D

0

Wcześniej Leo nie podał do Alexisa i nie strzeliliśmy gola a teraz Toco nie był chciwy i oddał piłkę Neyowi -> gol :)

0

Za bardzo wychodzimy do przodu... Celta nas może skarać... teraz w akcji Celty na obronie został tylko Bartra i Masche który był daleko od akcji

0

No i pierwszy oraz drugi napastnik Celty na ławce...

0

Trzej muszkieterowie z Ameryki Płd. do boju ! :D

0

Podobno nasz kochany prezydent powiedzial ze Barca bedzie miec 120 mln na transfery. Bylo tutaj juz jakies info o tym?

0

Hahaha Webb bylby niby lepszy... prosze Cie a kto przyznawal karne z kapelusza dla Man Utd Fergusona? Jakby ten angol prowadzil to wtedy by sobie real pozwolil na brutalnosc itd

0

Borek madryckie scierwo tez ma bol dupy po meczu

0

Wzmocnic obrone w lecie, kupic jakiego mlodego pomocnika w lecie i wracamy na tron... tak czy siak i tak nie mamy lidera a pod koniec sezonu mecz z atletico

0

Ludzie ale z kim ma sie jeszcze potknac real? A my mamy mecz z atletico pod koniec sezonu. Boze panowie broncie to

0

Czemu pedro? Mielismy ich przycisnac a nie grac w 10.....

0

Tak jest Leo ! Teraz siadamy na nich i Leo po 3... a obroncy zostaja na wlasnej polowie nie mozna doprowadzic do kontry

0

Stoper 2 metrowy potrzebny od zaraz. I nowy PO tez. Musze tez oddac Messiemu to co jego za to ze ostatnio go hejtowalem. Nakrywa czapka placzka. A neymara to wezcie mi z oczu nawet tello by strzelil gola z takich okazji jakie on ma. Tata dawaj Cracka "Toco toco Tocopillano"

0

Szkoda Orłowskiego... nie dali mu komentować GD... ehh widać C+ pro madryckie...

0

Też tak myślę ale jak Tata wprowadzi go w okolicach 80 minuty to nie ma o czym gadać... ciekawe kto tym razem nas uratuje jak Alexisa nie będzie... Messi od jakiegoś czasu jest mało widoczny podczas GD....

0

Tylko frajerzy z +6 robią -4 :) Ja aż tak się nie jaram tym meczem bo zwycięstwo nic nie daje a na koniec sezonu mecz z Atletico ;)

0

googleniegryzie-poszukajsobiesamHDtv.pl

0

Na początek o Cescu bo wystąpił w świetnej reklamie "Bitsów" gdzie fani realu śpiewają puta barca (czyli tylko to co potrafią śpiewać - własnych przyśpiewek nie mają) a potem pewnie o Messim żeby się dowartościować :)

0

Tylko, że Real już nie opiera swojej gry całkiem na kontrach... dzięki Carlo Real zaczął grać także piłką i to niestety czasami ładną piłką ...

0

A jakieś przecieki o składzie Realu ? W poprzednim klasyku na CN mówiło się już wcześniej przed meczem, że wyjdzie 5 obrońców (z czego 3 środkowych) i tak było.

0

Zawsze to jest 1h przed meczem

0

Otóż to... i każda piłka po rzucie rożnym Realu ma być zebrana przez naszą drugą linię i od razu do ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?