SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TO ty chyba meczu nie oglądasz.... usłyszałeś gdzieś, że Sevilla może urwie pkt Realowi i się teraz jarasz. Włącz C+ Sport Real ciśnie i zaraz pewnie coś wepchają do bramki
0
Nie ma co liczyć na wpadkę Realu... zaraz z niczego coś trafią i będzie po nadziei. Niestety ale Real nie sfrajerzy tak jak my z Realem V.
0
Boże człowieku czy mi chodzi o gole Messiego ??
0
Alexis najlepszy :) Oby tak zawsze grał... Myślałem, że dołoży trafienie ale Messi był dziś zbyt samolubny...a jak Benzyna strzeli to go przegoni w klasyfikacji :(
0
To kolano za bardzo się wygięło. Coś mi się wydaje, że to był ostatni mecz Valdesa w barwach Barcy...
0
Ajajaja minął się z piłką ale i tak spalony
0
Jak to to stał na boisku a teraz tak się rwie do gry, że łapie spalone :D
0
Alexis
0
Co teraz przeszedł Neymar... dawać powtórkę :D
0
Wcześniej Leo nie podał do Alexisa i nie strzeliliśmy gola a teraz Toco nie był chciwy i oddał piłkę Neyowi -> gol :)
0
Za bardzo wychodzimy do przodu... Celta nas może skarać... teraz w akcji Celty na obronie został tylko Bartra i Masche który był daleko od akcji
0
No i pierwszy oraz drugi napastnik Celty na ławce...
0
Trzej muszkieterowie z Ameryki Płd. do boju ! :D
0
Podobno nasz kochany prezydent powiedzial ze Barca bedzie miec 120 mln na transfery. Bylo tutaj juz jakies info o tym?
0
Hahaha Webb bylby niby lepszy... prosze Cie a kto przyznawal karne z kapelusza dla Man Utd Fergusona? Jakby ten angol prowadzil to wtedy by sobie real pozwolil na brutalnosc itd
0
Borek madryckie scierwo tez ma bol dupy po meczu
0
Wzmocnic obrone w lecie, kupic jakiego mlodego pomocnika w lecie i wracamy na tron... tak czy siak i tak nie mamy lidera a pod koniec sezonu mecz z atletico
0
Ludzie ale z kim ma sie jeszcze potknac real? A my mamy mecz z atletico pod koniec sezonu. Boze panowie broncie to
0
Czemu pedro? Mielismy ich przycisnac a nie grac w 10.....
0
Tak jest Leo ! Teraz siadamy na nich i Leo po 3... a obroncy zostaja na wlasnej polowie nie mozna doprowadzic do kontry
0
Stoper 2 metrowy potrzebny od zaraz. I nowy PO tez. Musze tez oddac Messiemu to co jego za to ze ostatnio go hejtowalem. Nakrywa czapka placzka. A neymara to wezcie mi z oczu nawet tello by strzelil gola z takich okazji jakie on ma. Tata dawaj Cracka "Toco toco Tocopillano"
0
Szkoda Orłowskiego... nie dali mu komentować GD... ehh widać C+ pro madryckie...
0
Też tak myślę ale jak Tata wprowadzi go w okolicach 80 minuty to nie ma o czym gadać... ciekawe kto tym razem nas uratuje jak Alexisa nie będzie... Messi od jakiegoś czasu jest mało widoczny podczas GD....
0
Tylko frajerzy z +6 robią -4 :) Ja aż tak się nie jaram tym meczem bo zwycięstwo nic nie daje a na koniec sezonu mecz z Atletico ;)
0
googleniegryzie-poszukajsobiesamHDtv.pl
0
Na początek o Cescu bo wystąpił w świetnej reklamie "Bitsów" gdzie fani realu śpiewają puta barca (czyli tylko to co potrafią śpiewać - własnych przyśpiewek nie mają) a potem pewnie o Messim żeby się dowartościować :)
0
Tylko, że Real już nie opiera swojej gry całkiem na kontrach... dzięki Carlo Real zaczął grać także piłką i to niestety czasami ładną piłką ...
0
A jakieś przecieki o składzie Realu ? W poprzednim klasyku na CN mówiło się już wcześniej przed meczem, że wyjdzie 5 obrońców (z czego 3 środkowych) i tak było.
0
Zawsze to jest 1h przed meczem
0
Otóż to... i każda piłka po rzucie rożnym Realu ma być zebrana przez naszą drugą linię i od razu do ataku.