0

Ciężka sprawa Martina. Według mnie jak i każdego powinnien dostawać więcej minut, nawet z ławki. Póki co tego nie dostaję i jak nie będzie dostawał to się nie zdziwię jak zostaniemy z Douglasem na następny rok.

0

W razie porażki jest wymówka - 2 dni na regenerację, Barca miała 3.

1

Tak długo czekałem na ten mecz, że aż ciężko się oswoić, że to już w sobotę :)

0

Skąd ta pewność?

0

Aby znowu było łatwo i przyjemnie jak rok temu.

0

Barcelona go nie sprzeda, a sam Pique nie odejdzie. Poza tym, 25 baniek? Daily Star czy MU robi sobie jaja?

0

Statystyki pomocników wyglądają szczerze koszmarnie, ogólnie 4, asysta Busiego i gole Rakiticia i Xaviego. W statystykach prezentują się wręcz fatalnie, w grze niby lepiej , ale tych goli i asyst o wiele za mało. Mam nadzieję, że nasza pomoc ruszy z cudownymi zagraniami do przodu, a jak wiemy - oni to potrafią.

0

Zapowiada się ciekawie :)

1

Liczę na występ Montoyi. Dani na GD, w obronie raczej Bartra - Pique, Masche na DM, ale może nas LE zaskoczy i postawi na Sampera. Co do bramki to ter Stegen, skoro bronił w dwóch meczach w LM to czemu ma nie bronić w 3? No i mam nadzieję na minuty dla Rafinhii. Ciekawe kto będzie tym trzecim w ataku.

0

Po pierwszej połowie rywale są zmęczeni przez te ciągłe podania. To nie wada, a zaleta. Piłkarze Barcelony są dobrze przygotowani fizycznie i często widać w przeciwnikach, że zmęczenie wdarło się do głowy, a Barcelona to śmiertelnie wykorzystuje.

6

Odrzuć tv i portale takie jak wp, onet, ps i inne. Ma się wtedy inne podejście do otarczającego nas świata - polecam :)A co do "strachu" Enrique, zinterpretuj to inaczej. Luis chciał, żeby Messi zszedł ze względu na dwa ważne mecze a wynik był pozytywny. Leo mu pokazuje z kciukiem w górze "jest ok, nie potrzebuję, czuję się świetnie". Po co szukać dziury w całym? Już gdzieś to tutaj pisałem.

0

Widowisko na tym dużo utraci, ale cóż, takie życie. Na pewno łatwiej nie będzie. Ancelotii na pewno coś wymyśli.

0

Super, raczej walka będzie między nim a Jese, ale nie skreślam Saula.No i nie mogę się doczekać jego gry w Barcelonie. Może już zagra we wtorek.

1

Można zaryzykować stwierdzenie, że każdy z nich jest taki sam, ale jednocześnie inny. Cała trójka będzie się uzupełniać swoimi umiejętnościami. Przykładowo Neymar i Messi nie grają wybitnie głową, ale Suarez już to potrafi. Wtedy wrzutki z boków będę grozniejsze w Barcelonie niż w ostatnich latach.

0

Hmmm... chciałbym zobaczyć Rafinhę w tym meczu oraz Sampera. Ten pierwszy mógłby wejść na pozyjcę 9, natomiast Sampera za Busqetsa (pewnie on wyjdzie w 1 jedenastce). Co do Vermaelene co czuję, że nie zobaczymy go już w tym miesiącu, może dopiero na PK. Dobrze, że póki co Go tak jakby nie potrzebujemy na gwałt, zarząd już by był wieszany.

0

Ja tam bym nie pogardził Barcelońskim pogromem albo wyrównanego meczu jak w marcu z lanwiną bramek. Tylko mniej rzutów karnych, bo to według mnie - zabija widowisko.

2

Luis Enrique chciał ściągnać Messiego z powodu zmęczenia, chciał go trochę oszczedzić, dać mu te 20 minut odpoczynku więcej. Leo pokazuję - nie potrzebuję. Bardzo proste. Po co szukać dziury w całym? Oczywiście to jest moja interpretacja tej sytuacji.

0

Adama puka do pierwszej drużyny i to bardzo głośno. Oby otworzyć mu drzwi w odpowiednim momencie bo jak nie to zapuka do Wengera, który już czeka na dzwonek. Dwumecz z Huescą będzie idealną okazją dla Adamy.

0

Liczą się 3 pkt, a rekord będzie na deser :)

8

Cały Villa. Zawsze go lubiłem i już tak zostanie.

1

Statystyki nie grają, ale bez wątpienia ten mecz i najbliższy w Amsterdamie mogą zadecydować o przyszłości Barcy w LM, także 6 pkt i nic więcej go gadania. Piłkarze to wiedzą i nie wyjdą z luzem na ten mecz.

0

Raczej LE nie postawi na Albę na LO ze względu na Derby, może Mathieu na lewej? Chyba, że eksperyment z Montoyą. Wolałbym tego drugiego.

0

"W grę wchodzi również zmęczenie przeciwnika" - tak jest. Wczoraj było to dobrze widać, jakoś tak między golem Xaviego a Neymara, Eibar już nie nadążał, nie miał tylu sił co na początku. Co do Masche to mam nadzieję, że LE zacznie rotować pozycją DM regularnie. Nawet zmiana co mecz, zagrał bardzo dobrze, jak dla mnie 3 zawodnik wczorajszego meczu.

1

W lidze tak :)

0

ter Stegen za Bravo i się zgadzam w 100%. Liczę też na debiut Rafinhii.

0

Zapowiada się galaktyczny tydzień z futbolem! Wtorek, środa LM, sobota El Clasico, w Anglii też coś się zawsze znajdzie przed 18, a w niedziele Czerwone Diabły z The Blues. Co do LM, wtorek to wiadomo co na monitorze, a w środę to raczej wybiorę mecz Liverpool - Real.

0

Oby sprawiedliwie i bez wpadek.

4

Jak dla mnie Alba to obok Alaby najlepszy LO kiedy są w formie. Pobicie rekordu na SB - coś pięknego, ale ważniejsze są 3 pkt. Neymar ma już 200 bramek w karierze, a dopiero 22 lata... Jak tak dalej pójdzie to za 4 lata pobije Pelego w rep, jak nie wcześniej. Co do Bravo - wielkie gratulacje, jednak wątpię, że uda się zachować 0 z tyłu na SB, chociaż jest to możliwe.

0

Zgadzam się, ale co do Rafinhii od 1 minuty mam wątpliwości.

0

Ney i Messi od 1 minuty, innej opcji nie ma. No chyba, że LE postawi na atak Munir-Rafinha-Messi ale wątpię. Debiut Rafinhii jest bardzo możliwy. Możliwe, że jak będziemy spokojnie wygrywać to zejdzie i Neymar i Messi np. w tej 70 min czy 60. Zobaczymy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?