SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reus wybierze Bayern, Real, Barce albo Chelsea. Te pierwsze trzy są faworytami po 33% szans ze względu na kolegów. Czekamy na ostateczne słowo Marca i oby kontuzje go omijały bo aż szkoda...
0
Tak sobie teraz myślę, jak by to wyglądało, żeby Barca zdecydowała się bardzo odważny ruch, sprzedać Iniestę, w jego miejscu kupić Koke. Real dobrze wyszedł na takiej polityce transferowej. Ale u nas w klubie to raczej nie jest możliwe.
0
W 2016 trzeba będzie kupować obrońcę lub znowu dwóch i pomocików...
0
Oby to była tylko kolejna plotka. Będzie co będzie ale jak wyjdzie na jaw, że chodzi o osobiste sprawy między nim a Enrique to u mnie Luis jest skreślony - futbol nie ma nic do osobistych "wybryków". Możliwe, że coś było na rzeczy i Martin usłyszał słowa "zniszczę Cie"..
0
Jak obstawić Serbia Dania?
0
Neymar (gole-asysty) 12-1
Messi 11-9
3
Więcej pustych słow nie dało się?
0
Szczerzę współczuję dla Reusa... Ma możliwość pójścia do klubu, który chce. Każdy go przyjmie z otwartymi ramionami. Według mnie są 4 kluby fawryzowane które on może wybrać, Bayern, Real, Barca, Chelsea. Każdy może dać 25 mln nawet więcej. Będzie to osobisty wybór Niemca. My póki co jesteśmy skreśleni z tej listy, ale nie definitywnie. Wszystko w rękach TAS-u.
0
Czy ja wiem czy lepszy... Większość goli po podaniu Messiego i nie robi tego co Leo na boisku ;)
0
Gdzieś czytałem, że BvB szuka alternatywy dla Reusa i nią właśnie niby jest Schurrle. Być może czeka nas wymiana + $.
1
Haha po pół roku Reus z własnej kieszeni by unieważnił kontrakt.
0
Żeby się przyzwyczaić grać na PS trzeba grać na PS. Poza tym, to powrót do korzeni więc długo to raczej nie zajmie.
0
Ten człowiek nie powinnien pracować w zespole.
0
Javier pewnie na ŚPD, czy po raz kolejny ma udowadniać dla LE, że to on powinnien zajmować tą pozycję?Chorwacja - Włochy ciekawe się zapowiada :)
0
Już lepiej dać tych dwóch i brać Sancheza ;)
0
Brak bana na transfery - jak najbardziej ale wtedy postarać się o Rousa, a na PO to nie wiem kto by się sprawdził...
0
Jak terazniejszość utrzyma się do czerwca to tak się stanie. Według mnie, nie możemy liczyć na światowej klasy trenera. Niestety, ale nasza Barcelona idzie w bardzo złym kierunku, nie tylko sportowym. Obyśmy nie skończyli jak Milan.
0
Sprawa Montoyii to nie teoria spiskowa, a praktyka spiskowa. Możemy się tylko domyślać o co w tym wszystkim chodzi. Lucho chyba liczy, że za rok Montoya wskoczy do pierwszego składu i będzie w pierwszej piątce najlepszych PO Europy, no jak tak myśli to się grubo przeliczy. Tym bardziej jak gość zagra w 10-15 meczach sezonu. 1 mecz na 15, załóżmy, że zagramy 50 to zagra w... 4 meczach. Możemy się tylko domyślać, że to jest prywatna sprawa Martin-Luis, bo wątpię że Hiszpan trenuje jak g**no.
Dzięki za przypomnienie, że mamy wgl kogoś takiego jak Douglas ;)
0
Mnie ciekawi czy będzie próbował swoich umiejętności w Anglii
0
Po przerwie reprezentacyjnej czekają nas trudne trzy mecze. Sevilla, APOEL(wyjazd) i Valencia (wyjazd). Mam nadzieję, że będą to 9 pkt, ale będą to punkty w stylu, że w końcu (w tym sezonie) będę mógł powiedzieć po meczu "Barcelona wygrała mecz" a nie "Messi Neymar Suarez wygrali mecz".
0
Tika tika w 2009 i 2011 a dzisiejsza to dwie inne bajki.
0
Może tu nie chodzi o trenera? Przynajmniej nie tylko. Może by tak zmienić ustawienie. 4-3-3 jak widzimy średnio działa przy obecnych zawodnikach.
0
Zgadzam się ;) 4 z przodu mogłaby się wymieniać pozycjami.
0
Wybacz mi literówki ;)
0
Hmmm.. oglądałem to spotkanie i powiem Wam, że Koguty jak dojdą do LE to będzie ich sukces. Może jeszcze się poprawią, w sumie dopiero listopad, nie ma co oceniać za bardzo. Dobry sprint i strzał Bojana, graty. Oglądam co raz więcej meczy Totenhamu, nie dla Totenhamu ale dla Erickssena. Duńczyk ma 22 lata i szczerze to on ciągnie ten klub. Jak utrzyma taki poziom do przez cały sezon to za rok będziemy oglądać go w innej koszulce. Może nawet Katalońskiej :)
0
Przejście z 4 miejsca na drugie, nie wiem jak Ciebie, ale mnie cieszy.
1
Osobiście nie wierzę w przyjście Mou do Barcy, przynajmniej nie w najbliższych 2-3 latach. Oczywiście jest to możliwe, ale po pierwsze - zmiana zarządu. Po drugie - wolna ręka, CAŁKOWITA wolna ręka łącznie z transferami i stylem gry jego drużyny. Póki co jest to niemożliwe. Dwóch trenerów w ciągu dwóch lat? Szczerze, to czego tu oczekiwać skoro nie dało się drugiej szansy nie wcale takiemu złemu Martino? Poza tym wszystkim, wyboru dopiero w 2016 roku. Niby nie daleko, ale TERAZ to jest TERAZ, a nie 2016 rokiem. O wyborach i możliwe nowym trenerem będziemy się przejmować i dyskutować właśnie w 2016 roku, jeśli wgl ten "świat" będzie jeszcze stał w całości. Po co marnować czas, nerwy i wgl po co mysleć o jednak odległej przyszłości? Nie lepiej skópić się na tym co jest tu i teraz? Zadajcie sobie to pytanie. To całe Wasze "gdybanie" ocenie tak: A gdyby Hitler nigdy nie się nie urodził? A co żeby doszedł do władzy ktoś inny niż Stalin? Co gdyby nie było operacji fałszywej flagi WTC? Co gdyby CIA nigdy nie szkoliło bin Ladena? NIE WIEMY. Tak samo jest z Barceloną i inny sprawami. Na c*uj gdybać skoro doskonale wiemy, że jest tak jak to widzimy?
0
Akurat Barca Martino spisywała się dobrze do początku marca. Co się wtedy stało z tą Barcą... nie wiem i się pewnie nigdy nie dowiem. Możemy jedynie podejrzewać. Nie chcę tu bronić Martino, ALE do 38 kolejki mógł mieć ligę w kieszeni, zaszedł z Barca do finału PK, wygrał 2 ligowe Klasyki, wygrał również trudne dwa mecze z City. Według mnie, powinnien dostać jeszcze min. jeden sezon na budowę zespoły. Myślę, że nazwiska do sprowadzenia podane przez Martino nie odpowiadały w jakiś sposób zarządowi, do tego możliwy był nacisk na dany styl dla gry Barcy, oczywiście, styl ważny, ale od kiedy styl jest ważniejszy od wyników? Tak czy siak, nie ważne jak zagra Barca w 1/2 LM ale jak przegra, nawet z wielkim stylem kontrolowania piłki 67% i z 15 sytuacjami bramkowymi i przegra np. 2:0 to w pamięci kibiców i historii zostaje tylko i wyłącznie wynik (oczywiście jest to tylko przykład).
0
Co to za zmiany trenera po 2 miesiącach pracy? Poje*ało za przeproszeniem Was? Już Mou, jutro Kloop a po jutrze Simeone. Za tydzień będzie Rodgers. Pragnę Wam przypomnieć, że mamy listopad, 8 listopada... a kiedy powinny się zacząć podsumowania trenera i transferów? NA KONIEC SEZONU. Nie w trakcie, ale na koniec, WTEDY ocenia się zespół za dany sezon. No ale oczywiście, lepiej skreślić człowieka w 1/4 jego pracy. Ja wam powiem, że jak będę skreślał Enrique to tylko i wyłącznie po sezonie.
VeB!
0
A skąd ta pewność, że Mou stawiałby na Bartre i Montoyie? Co Ty wgl porównujesz, Cesc na wiosne a Cesc teraz. No sory kolego, ale musze Cie zasmucić. Cesc grał nie mal identycznie, może nie dokładnie ale grał bardzo dobrze zawsze jesienią. Na wiosnę to cień samego siebie. Zobaczymy co będzie tej wiosny, bo póki co Cesc gra pod wodzą Mou zaledwie 2 miechy i już oceny jaki to wielki. Szkoda, że 3/4 użytkowników w okresie kwiecień-czerwiec sprzedawałogo Hiszpana od razu.