7

Widocznie nie każdy rozumie o co w tym zakazie chodzi.

3

Bo to powinno się nazywać "zakaz rejestrowania" ;) Tak, to więcej niż klub, przynajmniej do 2008 roku w pełnym tego zdania znaczeniu.

0

Kupować możemy już lipcu, nie ma problemu. Problem jest z rejestracją danego zawodnika, która może nastąpić w styczniu 2016, czyli dany gracz może zadebiutować w styczniu 2016 albo w sezonie 16/17 :)

0

Jedną. Do czego zmierzasz? Że w obecnej sytuacji z Alvesem i Jego kontraktem(jak i niestabilną formą), ważniejszy jest dla Barcy środkowy pomocnik?

0

Za 30 mln + Tello powinno się udać wyciągnać Danilo. Zawsze są jeszcze młodziki (Samper, Adama, wróci Deulofeu). Nie ma co się nakręcać na Pogbę czy Verattiego (ach, te media...), tego pierwszego nie widzę jakoś w Barcelonie. Dalej jest Koke, ale to taki sam wydatek (lub bardzo wbliżony) wydatek.

0

Danilo to priorytet. Nam jest potrzebny PO, to jest cel numer 1. Wasz wymarzony Pogba ma na kącie 4 asysty w ciągu 30 występów (dla ciekawostki to Alba ma 5). Poza tym, za kogo Pogba miał by przyjść? Bo Busquetsa nie mamy zamiaru się pozbywać, a Enrique myślę, żę na pewno zacznie stawiać więcej na Sampera, A Reus? BVB nie usiądzie nawet do rozmów chyba, że sam Niemiec zechce odejść, wtedy sprawa będzie wyglądać inaczej.

0

Mino Raiola jest agentem Zlatana.

0

Wez pod uwagę, że w tym czasie u nas "rodził" się Busquets i chyba był jeszcze Yaya, ale dokładnie nie pamiętam, jak się mylę to mnie poprawcie :)

1

Ty się martw, żeby dobrze grał a nie w co się ubiera..

0

Jak serio "tylko" 50 mln to będzie trzeba sprzedać Pedro. Te 50 baniek to może pójść na Danilo (co jak co, ale Porto umie robić interesy i jak mówi 40 mln to jest to 40mln, ale dalej mamy dwa plusy - Tello i Neymar) a w miejsce Pedrito na połowę sezonu zawsze może wbić się Adama czy Deulofeu. Do tego zakontraktowanie np. właśnie Dybali (chociaż nie wiem czy to dobry wybór). A co do ŚP, nie ma kogo sprzedać, nie będzie pieniędzy ani na Pogbę (mało realny transfer i nawet go nie widzę w Barcelonie) ani Verattiego (PSG szybciej sprzeda Cavaniego niż Włocha). Jest jeszcze Samper. Media lubią pisać takie rzeczy, bo o czym mają pisać? Zobaczymy co zdziała nowy dyrektor.

0

Najważniejsze, żeby ten już zakantrokwany gracz nie zagrał w LM, ale gdzieś czytałem o specjalnej klauzule, bez obaw.

1

Z tego co mówisz to trzeba jakieś 150-200 mln na te transfery ;)

0

To, że mówią, że są pewni czy coś nie znaczy, że tak jest na prawdę. Bo co mają powiedzieć? Tak czy siak, City nie można skreślać, nawet po wczorajszym meczu, ale mają może z 10% szans na awans.

0

CIekawe czy będą wnikać w czym Piqej śpi, jaką kupę robi Leo i czy Fabregas bawi się balonami z dziećmi. Kasyno jest dla ludzi, a piłkarze to też ludzie.

1

W końcu to media, nic nowego. Szukają "skandalu" i "rozrywki" dla mas.

0

Mi towarzyszy dokładnie to samo uczucie co rok temu. Oby uczucie po meczu też było dokładnie takie same :)

1

Przesadziłeś z tym zdaniem o Suarezie..

0

Oby City zagrało jak piszesz, ofensywnie, zdecydowanie i żeby na prawdę chcieli grać futbulówka. W sumie to z całej BPL MC ma najwięcej wymiań krótkimi podaniami i jak dobrze pamiętam to też największą celność i też lubią kontolować spotkanie. Z drugiej strony, wcale się nie zdziwię jak Barca zdominuje City i będą grać na kontry. Okaże się już o 20:45!

0

Biorąc pod uwagę, że gdyby wybrał Real (co jest niemożliwe jak napisałeś, ale również zapewne ze względów osobistych Leo) to myślę, że kibicie by podziekowali (co jest za małym słowem) za jego dokonania. Ale tez jest druga strona - bo to w końcu Real Madryt, a nie PSG czy Chelsea. Odwieczny wróg. Na pewno czuli by złość, a przez co mógłby być okrzynięty "największym zdrajcą w historii futbolu".

0

Wiem, że chodziło Ci o ligę, a nie narodowość :) Ja tam myślę, że bedzie dzisiaj remis, a na Camp Nou damy radę. Tak czy siak, okaże się już o 20:45 :)

0

A ilu tam Anglików? Trzech, czterech? :D W wyjściowym składzie to zobaczymy na pewno Harta i może Milnera, bo Lamparda to wątpię, że Chilijczyk wypuści od początku, ale może to będzie taki element zaskoczenia.

0

Chyba każy ma swój gust, nie? Co sugerujesz? Że wygrana ligi angielskiej jest bardziej prestiżowa czy ważniejsza niż wygrana w LM? :)

0

I jak tu obstawić? Serce mówi Barca, rozum - remis. Ale co z drugim meczem, Juve vs BvB? Jakie typy polecacie?

1

Ehh, po porażce Celtą i Sociead - liga skończona. Potem zwycięstwa - mamy 3 puchary. Teraz znowu to samo, kółeczko się zamyka :D Zdecydujcie się. Wszystko się jeszcze może zdarzyć, to jest piłka nożna.

2

Jak Wy "płaczecie", że już po mistrzostwie. Aż mi się śmiać chce, 14 kolejek do końca, a tu posty, że po lidze :) Brawo.

1

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

0

I ciekawe kto będzie grał na miejscu Busiego, huh? Masche też ma swoje lata, a Pogby u nas nie widzę.

0

No to Piqey, pakuj manatki i w szatni rozbijaj obóz.

4

Pisałem to od początku sezonu, że Suarez potrzebuje czasu i że on pasuje do Barcy idealnie. Asysty są, gole są, wielka praca na boisku jest, a co najważniejsze - są bramki a za tym idą - wyniki. Nie mamy co narzekać na Suareza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?