0

Najgorzej jest z rana, jak sie poczyta/poogląda te wszystkie zapowiedzi.. :)

2

Zaczyna się gotować nerwówka.. tak samo miałem przed meczem z City, tak samo przed meczem z PSG, tak samo przed meczami z AM, tak samo przed El Clasico.. ten mecz wydaje się najważniejszy z tych wszystkich w/w, czyli większa nerwówka aż do hymnu Ligi Mistrzów.

1

Dzisiaj prawdziwa piłkarska uczta dla każdego kibica :)

2

Dla mnie to i Montoya może hat-tricka strzelić, ale na Suareza postawiłem, że strzeli bramke :D

12

Liczę jutro na gola Suareza, a najlepiej całego MSN.

0

2:1 z City na wyjezdzie, 1:0 u siebie, potem 3:1 wyjazd z PSG i 2:0 u siebie. Skoro mowa o "zasłużeniu" na 1/2 LM to akurat najbardziej na to zasłużyliśmy :)

3

Lekceważenie przeciwnika - największy błąd w futbolu.
A szanse osobiscie daje 55-45. Juve ma teoretycznie towarzyski mecz w lidze w weekend, kluczowi gracze mogą odpocząć, dla Starej Damy starczy "tylko" remis, a ewentualna bramka da im większą pewność. Raczej powróci Pogba. Real dalej walczy o ligę i ma trudny mecz z Valencia, o odpoczynku nie ma mowy, dla nich liczyć się będą tylko 3 pkt. Plusem Realu na te mecze jest własne boisko i własna publiczność.
.

0

Czyje to słowa?

Po takim meczu to nie wiem kto da chociaż 70 mln za niego. Czy wgl ktoś go zechce oO

1

Wygrany im nie przewiduje, ale remis jest jak najbardziej w zasięgu nóg :) Juve w sumie raczej będzie grało na remis, ale zobaczymy

1

Robben i Ribery na 100% nie zagrają.

1

Jest na to recepta, nie wchodz w te linki, ignoruj je. Proste.

1

Dzięki! Wam się przyda życzyć powodzenia na sobotę, może za szybko ale jak jest okazja.. więc, powodzenia z Valencia

0

Lepiej się martw o mecz z Valencią, a nie o rewanż odrazu ;)

0

Straszne.

1

A mi się widzi wynik 2:1 na SB, dogrywka, karne i popis dwóch legendarnych bramkarzy.

6

Bez przesady ;) Prędzej wyjdą rezerwami na następny mecz ligowy i zapewne tak będzie.

0

Brawa dla Juve. Jedną nogą są w finale. Mimo to Real ma arcy ważnego gola na wyjezdzie. Na SB będzie dla Starej Damy ciężko..

0

To skoro jesteś znawcą piłki to leć do Barcelony na testy albo rób kurs trenerski, pokaż się na arenie europejskiej albo chociaż.. w V lidze polskiej. Znawca piłki po grach komputerowych.. To tak samo jakbym powiedział, że znam się na napadach na banki bo grałem w GTA albo, że wiem jak się poluje na dinozaury bo grałem w Tomb Raider..

0

Nudne to już się zrobiło.. ile można?

1

Nudne to już się zrobiło

0

Okaże się 13.05.2015 około godziny 24.

0

Czy jest w tym sens? Czy nie lepiej obejrzeć w spokoju mecz, potem wejść na strone i go skomentować?

7

Jak Wy to robicie? Oglądacie mecz w tv, a na laptopie komentujecie każdą minutę? Po co?

0

Jest na to słowo - obsesja.

0

"Nie mogę się doczekać kiedy w końcu z Barcy odedją Masche, Messi i reszta kolonii Argeńtynskiej, może znów ten klub będzie wzbudzał jakiś szacunek" - nie zdziwię jak się jak jest taki albo podobny komenatrz na stronie rywala. Real Madryt i CR7 zasługuje na szacunek, nawet jeśli ich nie lubisz (ja ich nie lubię ale szanuję). Może kiedyś to zrozumiesz ;p

2

Raczej z 90%

0

Nie wiem jak Ty, ale ja tam nie skreślałem niczego ;)

8

Jeden z lepszych artykułów jaki czytałem

0

Juve - Real 1:1, Tevez 31 Bale 67

0

Barca - Bayern 3:0, Neymar 19, Suarez 47, Messi 73

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?