SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorzej jest z rana, jak sie poczyta/poogląda te wszystkie zapowiedzi.. :)
2
Zaczyna się gotować nerwówka.. tak samo miałem przed meczem z City, tak samo przed meczem z PSG, tak samo przed meczami z AM, tak samo przed El Clasico.. ten mecz wydaje się najważniejszy z tych wszystkich w/w, czyli większa nerwówka aż do hymnu Ligi Mistrzów.
1
Dzisiaj prawdziwa piłkarska uczta dla każdego kibica :)
2
Dla mnie to i Montoya może hat-tricka strzelić, ale na Suareza postawiłem, że strzeli bramke :D
12
Liczę jutro na gola Suareza, a najlepiej całego MSN.
0
2:1 z City na wyjezdzie, 1:0 u siebie, potem 3:1 wyjazd z PSG i 2:0 u siebie. Skoro mowa o "zasłużeniu" na 1/2 LM to akurat najbardziej na to zasłużyliśmy :)
3
Lekceważenie przeciwnika - największy błąd w futbolu.
A szanse osobiscie daje 55-45. Juve ma teoretycznie towarzyski mecz w lidze w weekend, kluczowi gracze mogą odpocząć, dla Starej Damy starczy "tylko" remis, a ewentualna bramka da im większą pewność. Raczej powróci Pogba. Real dalej walczy o ligę i ma trudny mecz z Valencia, o odpoczynku nie ma mowy, dla nich liczyć się będą tylko 3 pkt. Plusem Realu na te mecze jest własne boisko i własna publiczność.
.
0
Czyje to słowa?
Po takim meczu to nie wiem kto da chociaż 70 mln za niego. Czy wgl ktoś go zechce oO
1
Wygrany im nie przewiduje, ale remis jest jak najbardziej w zasięgu nóg :) Juve w sumie raczej będzie grało na remis, ale zobaczymy
1
Robben i Ribery na 100% nie zagrają.
1
Jest na to recepta, nie wchodz w te linki, ignoruj je. Proste.
1
Dzięki! Wam się przyda życzyć powodzenia na sobotę, może za szybko ale jak jest okazja.. więc, powodzenia z Valencia
0
Lepiej się martw o mecz z Valencią, a nie o rewanż odrazu ;)
0
Straszne.
1
A mi się widzi wynik 2:1 na SB, dogrywka, karne i popis dwóch legendarnych bramkarzy.
6
Bez przesady ;) Prędzej wyjdą rezerwami na następny mecz ligowy i zapewne tak będzie.
0
Brawa dla Juve. Jedną nogą są w finale. Mimo to Real ma arcy ważnego gola na wyjezdzie. Na SB będzie dla Starej Damy ciężko..
0
To skoro jesteś znawcą piłki to leć do Barcelony na testy albo rób kurs trenerski, pokaż się na arenie europejskiej albo chociaż.. w V lidze polskiej. Znawca piłki po grach komputerowych.. To tak samo jakbym powiedział, że znam się na napadach na banki bo grałem w GTA albo, że wiem jak się poluje na dinozaury bo grałem w Tomb Raider..
0
Nudne to już się zrobiło.. ile można?
1
Nudne to już się zrobiło
0
Okaże się 13.05.2015 około godziny 24.
0
Czy jest w tym sens? Czy nie lepiej obejrzeć w spokoju mecz, potem wejść na strone i go skomentować?
7
Jak Wy to robicie? Oglądacie mecz w tv, a na laptopie komentujecie każdą minutę? Po co?
0
Jest na to słowo - obsesja.
0
"Nie mogę się doczekać kiedy w końcu z Barcy odedją Masche, Messi i reszta kolonii Argeńtynskiej, może znów ten klub będzie wzbudzał jakiś szacunek" - nie zdziwię jak się jak jest taki albo podobny komenatrz na stronie rywala. Real Madryt i CR7 zasługuje na szacunek, nawet jeśli ich nie lubisz (ja ich nie lubię ale szanuję). Może kiedyś to zrozumiesz ;p
2
Raczej z 90%
0
Nie wiem jak Ty, ale ja tam nie skreślałem niczego ;)
8
Jeden z lepszych artykułów jaki czytałem
0
Juve - Real 1:1, Tevez 31 Bale 67
0
Barca - Bayern 3:0, Neymar 19, Suarez 47, Messi 73