0

Byłem tego pewny, jak nie z Sevilla to z Valencią stracą punkty :)

0

Dzisiaj Suarez dublecik

6

Gundogan? Gość miał papiery na klasowego pomocnika, kontuzje go zniszczyły, ale może może coś odpali.. w Barcy go nie widzę. Oezil od Rakitićia lepszy tylko nazwiskiem. Di Marii ten z MU zresztą też.

A co do Rakiety, nie wiem co Ci się w nim nie podoba. Gość wykonuje kawał dobrej roboty, nie ma u niego czegoś takiego jak "nie biegne, nie chce mi się" - on biega, pressing, przejmuje piłki. Strzelić bramkę też potrafi, podać też, góra czy dołem. Jak pisali ludziska wyżej, Barca 14/15 to nie jest Barca 11/12, to jest inna tiki-taka. Myślę, że Rakitić do tamtej by nie pasował, ale do tej pasuje. Poza tym, to Jego pierwszy sezon. Zobaczymy jak za rok będzie, liczę, żę będzie tylko lepiej.

0

Wymień tych 15 proszę tylko bez Pogby i Verattiego, od 23 do 28 roku życia.

4

https://www.youtube.com/watch?t=42&v=WcTnXVCFDbc&hd=1 WTF? :D

4

Komentarz usunięty

2

Dreszcze z wczorajszych fragmentów

1

Jakoś sobie nie wyobrażam innego finału

0

Najgłupszy, najgorszy i bez sensu :) Zresztą, ta cała "demokracja" to przykrywka dla ukrytej władzy. Inaczej, nie mogli by działać. Najłatwiej kontolować grupę ludzi/społeczeństwo czy choćby jednostkę kiedy myśli, że jest "wolna" :)

2

Brawo Sevilla, po obronę trofeum!

3

Ja tam wiem jedno.. Barcelona pomimo bardzo korzystnego rezeltatu w pierwszym meczu, na drugi nie wyjdzie z myślą "jesteśmy w finale, idziemy sobie pokopać". Wyjdzie z nastawieniem, żeby ten mecz wygrać. Oni doskonale wiedzą, że zrobili dopiero pierwszy krok, do Monachium pojadą zrobić ten, który da im upragniony finał w Berlinie.

60

Rekord najlepszego strzelca Ligi Mistrzów będzie ustanowiny po zakończeniu kariery Messiego.

5

"„Jeżeli mamy z czegoś się uczyć, to powinniśmy z dwumeczu przeciwko Porto” " i czego się nauczyliście? Że mimo porażki 3:1 można potem wygrać 6:1? Tak, można, ale przeciwko średniakowi europejskiemu, a nie europejskiej potędze.

13

Póki nie ma szczegółów nie ma co się martwić czy cieszyć czy co. Ale tak czy siak, strajk na dwie kolejki przed końcem sezonu? Ten kto to wymyślił ma nierówno pod sufitem! I co? Skończą sobie strajkować pod koniec sierpnia i dokończą sezon i finał PK w sierpniu? A może podczas Copa America? Co za łby..

0

Wiem o co chodzi z tą "faza 4 Arsenalu", ale akurat gdy mamy wymienionych piłkarzy to dorzucenie klubu.. nie pasuje.

0

Chyba nie mógł uwierzyć, że Messi go pokonał w 77 :)

0

A w jakim klubie gra gość Arsenal? Dobry?

0

I cały misterny plan w piz***

0

Nie zawracaj sobie dupy, sukces rodzi wrogów.

4

http://fangol.pl/view/98125/messi-ukradl-kolegom Przyjaciele na boisku i poza nim!!

3

Zostało 6 meczy, będzie ze 125

0

Neuer dostał lekcje. Nigdy nie stawiaj się przed Messim, nawet nie myśl, że możesz być lepszy od niego.

3

Nie bluznij

2

"Sorry, i was wrong" Neuer po meczu

0

Panie i panowie, sześć pucharów po raz drugi w historii zostaną zdobyte przez BARCELONĘ w 2015 roku!!

1

Ten finał jest nasz, finał do nas należy!!

6

Brak słów... Mogę jedynie dodać, że to był na prawde ŚWIETNY mecz Rakiticia

0

Witamy w finale :)

36

"W takiej formie nie ma obrońcy, który byłby w stanie go zatrzymać. To niemożliwe. Nie ma trenera, który byłby w stanie to osiągnąć." Słowa obrócone w czyn.

0

Tajna broń Enrique - Verma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?