SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mało takich?
15
Oni chcą zniszczyć ten klub, za dużo sukcesów w ciągu ostatniej dekady
0
Coman, Martial, Halilović
0
25 mln pensji ?! Goście sobie dobre jaja robią
0
Jakby Leo odszedł (tfu tfu) to by się okazało ilu było kibiców Barcelony, a ilu Messiego
0
Co tam się dzieje w Leverkusen :D
4
Dziwne uczucie obawiać się BATE
63
Liczyłem na Bartre
0
Witajcie,
Otóż mam taki problem z komputerem, a konkretnie z kartą graficzną:
Podczas włączania jakiejkolwiek gry chłodzenie owej karty (nvidia GeForce GTX 660) po prostu się zatrzymuje - karta się grzeje, komp się resetuje. Dość dziwna sytuacja, ponieważ potem aby chłodzenie działało muszę poruszać z 2-3 razy wentylator (przy grze to nie działa, tylko w stanie spoczynku). Dodam, że jakiś czas temu (około pół roku temu) zmieniałem zasilacz, niestety na słabszy z powodów finansowych.
0
Klasyk na SB 2014 - powrót Suareza
Klasyk na SB 2015 - powrót Messiego
1
Sprzedać go w następnym sezonie i ściągnać Bellerina
0
Czemu Messi zszedł?
1
Tu raczej chodzi o klub, nie o rozgrywki
0
Czyste konto w pierwszych trzech meczach
0
Taki skład zapewne będzie. Oby.
1
Nie wiem jak Wy, ale wierze w 5:0 ;) Mogę sie zawieść.. albo cieszyć ;)
0
No no
2
5:0 w poniedziałek
1
W poniedziałek 5:0 !
2
" a my w porównaniu z Hiszpanami mamy obiektywną i neutralną politycznie prasę i inne media." - wybacz, ale tu się z Tobą nie zgodzę. Obiektywną? Tematy zastępczne, uciszanie afer, propaganda to szczepieniowa to dopalaczowa to polityczna. Neutralna polityczne? Jaka tutaj neutralność, gdy tak zwany "mainstreem" jest jednym wielkim rusofobem, proPOowcem, proUnioEuropejski i proamerykański? W wiadomościach dostaniesz zawsze JEDNĄ wersję danego wydarzenia i będą ją powtarzać aż wejdzie Ci do (pod)świadomości, że tak było na prawdę i w to wierzysz (przykładowo - 9/11 - polecam poszperać trochę o tym "akcie terroru" i sprawach związanych - Bliski Wschód i bin Laden). Media kreuają fałszywą rzeczywistość rzeczywistych wydarzeń na świecie. Całkiem niedawno została "przekształcona" wypowiedz Dudy przez Kopacz i TVNy, TVPki - polecam czerpać informacje z internetu. Tutaj oczywiście też się znajdzie propaganda, ale jest wiele stron, które są jak ja to nazywam "neutralne". Na pewno internet jest lepszym zródłem tego typu informacji niż te pudło zwane telewizrem co osobiście nazywam halucynatorem.
1
Patrząc z perspektywy historii (przed '92) Real zdobywał Europę dwa razy więcej, trofeum ligowych też mają więcej. Patrzać z perspektywy XXI wieku - jesteśmy bardziej utytuwanym klubem - i to mnie cieszy.
0
Gol to gol. Dla mnie pasuje.
0
To Leo może mieć okazję za rok pobić ten rekord ;)
2
Na Fortunie w hicie dnia jest 1.8 na Barce, polecam
0
Jakie macie typy na dzisiejszy pojedynek z Sevilla? Kurs na Barcę niski, myślałem o połączeniu 1/+2,5 bramki albo 1/BTS-tak/nie.
0
1. Barcelona
2. Suarez
3. W pierwszej szóstce znajdzie się Barca, Real, Atletico, Valencia, Sevilla, Bilbao/Villareal/Malaga. Kolejność za 38 kolejek,
1
Leo
0
Mi tam sie marzy final z golami MSN za tak dobry sezon kazdy z nich na brameczke zasluguje, ale zobaczymy.. 20:45 odpał !!!
0
Ciekawe jak by Ci puszczali hymn Unii na meczu Polski to czy byś nie gwizdał :)
1
Prawidłowo, że gwizdali