SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kozaczek
3
Szwaby do domu!!!
1
Pique-Umtiti, chyba taka będzie pierwsza para w następnym sezonie
0
Gol klasy światowej
7
Dziękujemy!!! Dziękujemy!!!
0
Jak chcesz oglądać GoT to zacznij lepiej od książek, ja zacząłem odwrotnie i żałuję.. jako tako pierwszy sezon na 90% równa się z książką, o tyle drugi jest już znacznie mniej. Obecnie jestem przy Nawałnicy mieczy części pierwszej i już widzę duże różnice. Tak czy siak, zarówno serial jak i książka/i są wyśmienite.
0
Punkty-bramki-kartki-ranking, z tego co się orientuję
0
Numer na EURO !
0
Białostockie podziemie podbija polską scenę rapu!! Snara Piter!!
0
Ogólnie to jest F2P, jednak wersja darmowa jest bardzo, ale to bardzo okrojona.. na początek owszem może być, ale jak chce się pograć dłużej to te 3 dychy są nie zbędne. Tak czy siak, gorąco polecam ;)
1
Jak masz zamiar zapłacić 30 zł (miesiąc) za tzw. subskrycję (konto premium w innych słowach) to polecam STWOR (Star Wars). Ogólnie jest za darmo, ale bez KP ciężko się gra..
4
A dla mnie to niech Barca kupuje kogo chce, za ile chce i kiedy chce. I tak nie mam na to żadnego wpływu. Wiem jedno - Barcelona to nie byle jaki klub, Lucho to nie byle kto, on doskonale wie kogo jemu potrzeba do składu i jestem pewien, że ściągnie do zespołu tego/tych co mu się przydadzą. Nie mam zamiaru się przejmować transferami, to bez sensu. I tak zrobią co chcą.. Zamierzam się cieszyć wakacjami, nową pracą i ogólnie życiem. Kogo by Barca nie kupiła, moje serce jest z nimi. Jako kibic będę liczył na tryplet w następnym sezonie i to, że każda nowa twarz w barcelońskiej szatni da z siebie wszystko, aby to osiągnąć.
0
W końcu!
0
Co raz lepsze odcinki Gry o Tron
1
Niestety, ale zachorowałem. Może są tu jacyś fani gier (PC), którzy polecili by coś wartego uwagi? Zastanawiam się na Skyrimem..
0
Najlepszą po PD - Ekstraklasa!
0
Dopiero 21:30 jutrzejszy finał.. ehh, a o 4 trzeba wstawać. Będzie zaspany poniedziałek ;)
1
http://web.archive.org/web/20090403055308/http://www.fcbarca.com/index.php?goto=odsrodka&item=284
1
Ehh.. szkoda, tak to jest jak się czeka za długo
2
Dam znać na priv ;)
3
Co ma ząb do nóg? Idę właśnie do dentysty, spytam się
0
Są jeszcze dostępne bilety na mecze Polski z Holandią lub z Litwą?
0
Kozak, dzięki!
0
Jagiellonia !!!
3
Ciekawe co byś gadał jak by Barca zapłaciła 80 baniek za 18 latka ;p
0
Ktoś wie jak sobie radzi Embolo w Basel oraz jakieś może plotki do większego klubu?
0
nie ma pewniaków tym sporcie
0
Na odmułke przy sobocie
0
Chciałbym aby Arda został, ale żeby zaczął grywać na skrzydle, a nie w pomocy. Ewidentnie widać, że to nie jego preferowana pozycja.
0
Wolf (remis z Realem), Bayern(wygrana), City(minimalna wygrana), Barca(remis z ATM)