0


Kozaczek

3

Szwaby do domu!!!

1

Pique-Umtiti, chyba taka będzie pierwsza para w następnym sezonie

0

Gol klasy światowej

7

Dziękujemy!!! Dziękujemy!!!

0

Jak chcesz oglądać GoT to zacznij lepiej od książek, ja zacząłem odwrotnie i żałuję.. jako tako pierwszy sezon na 90% równa się z książką, o tyle drugi jest już znacznie mniej. Obecnie jestem przy Nawałnicy mieczy części pierwszej i już widzę duże różnice. Tak czy siak, zarówno serial jak i książka/i są wyśmienite.

0

Punkty-bramki-kartki-ranking, z tego co się orientuję

0



Numer na EURO !

0





Białostockie podziemie podbija polską scenę rapu!! Snara Piter!!

0

Ogólnie to jest F2P, jednak wersja darmowa jest bardzo, ale to bardzo okrojona.. na początek owszem może być, ale jak chce się pograć dłużej to te 3 dychy są nie zbędne. Tak czy siak, gorąco polecam ;)

1

Jak masz zamiar zapłacić 30 zł (miesiąc) za tzw. subskrycję (konto premium w innych słowach) to polecam STWOR (Star Wars). Ogólnie jest za darmo, ale bez KP ciężko się gra..

4

A dla mnie to niech Barca kupuje kogo chce, za ile chce i kiedy chce. I tak nie mam na to żadnego wpływu. Wiem jedno - Barcelona to nie byle jaki klub, Lucho to nie byle kto, on doskonale wie kogo jemu potrzeba do składu i jestem pewien, że ściągnie do zespołu tego/tych co mu się przydadzą. Nie mam zamiaru się przejmować transferami, to bez sensu. I tak zrobią co chcą.. Zamierzam się cieszyć wakacjami, nową pracą i ogólnie życiem. Kogo by Barca nie kupiła, moje serce jest z nimi. Jako kibic będę liczył na tryplet w następnym sezonie i to, że każda nowa twarz w barcelońskiej szatni da z siebie wszystko, aby to osiągnąć.

0

W końcu!

0

Co raz lepsze odcinki Gry o Tron

1

Niestety, ale zachorowałem. Może są tu jacyś fani gier (PC), którzy polecili by coś wartego uwagi? Zastanawiam się na Skyrimem..

0

Najlepszą po PD - Ekstraklasa!

0

Dopiero 21:30 jutrzejszy finał.. ehh, a o 4 trzeba wstawać. Będzie zaspany poniedziałek ;)

1

Ehh.. szkoda, tak to jest jak się czeka za długo

2

Dam znać na priv ;)

3

Co ma ząb do nóg? Idę właśnie do dentysty, spytam się

0

Są jeszcze dostępne bilety na mecze Polski z Holandią lub z Litwą?

0

Kozak, dzięki!

0

Jagiellonia !!!

3

Ciekawe co byś gadał jak by Barca zapłaciła 80 baniek za 18 latka ;p

0

Ktoś wie jak sobie radzi Embolo w Basel oraz jakieś może plotki do większego klubu?

0

nie ma pewniaków tym sporcie

0

Na odmułke przy sobocie

0

Chciałbym aby Arda został, ale żeby zaczął grywać na skrzydle, a nie w pomocy. Ewidentnie widać, że to nie jego preferowana pozycja.

0

Wolf (remis z Realem), Bayern(wygrana), City(minimalna wygrana), Barca(remis z ATM)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?