SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niewiele lepiej ale jednak trochę lepiej The Reds
8
Tvn24? Nie, dziękuje ;)
0
Tak
15
14:30 - AFC Bournemouth - MU (liga)
17:00 - Arsenal - Liverpool (liga)
20:30 - BVB - Bayern (Superpuchar)
22:00 - Sevilla - Barcelona (Superpuchar)
Jak ja tęskniłem za takimi dniami :)
1
http://www.meczenazywo.pl/filmiki/13311,pierwszy-gol-milika-dla-napoli
Pierwszy gol Milika dla Napoli
1
Dramaturgia, horror, aż brakuje określenia na TAKI mecz, brawo! Dziękujemy Polacy!
0
Dzięki za info, kupiłem key za niecałe 10 zł na allegro. Raz jeszcze dzięki ;)
0
Ktoś się orientuje skąd mogę pobrać grę Wiedzmin? Chodzi o pierwszą część.. szukam i szukam.. najlepiej torrent albo haszkod (z haszkod.pl nie działa). Z góry dzięki
2
http://sporttime.pw/kanal8.php Jakość super, niestety trzeba sms na pełny ekran ;/
0
Bardzo ciekawi mnie ten Marlo
0
Wymagania sprzętowe do gry FIFA 17:
Minimalne:
OS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
CPU: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 50.0 GB
Minimum Supported Video Cards: NVIDIA GTX 460 or AMD Radeon R7 260
DirectX: 11.0
Recommended Specifications
OS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
CPU: Intel i5-3550K @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 50.0 GB
Minimum Supported Video Cards: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon R9 270
DirectX: 11.0
2
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
Prawdopodobnie będzie tutaj transmisja z meczu Barca - Lisy, nie najgorsza jakość PL komenatrz
0
W Legii gram na rożne, over 9,5. Do tego jak wyżej już napisałem, Anderlecht, PAOK bez remisu, Monaco-Fener over 1,5, Astana strzeli gola i Barca strzeli w 1 połowie
1
Bayern - Real over 2,5, a można nawet over 3,5
7
OFICJALNIE: GABRIEL JESUS W MANCHESTERZE CITY
Podobno 27mln funtów.
Szkoda..
1
Wołamy byś pamiętał !!
2
https://en.wikipedia.org/wiki/Aloha_Stadium
5
Brawo! Zaledwie 12 min czekania na pierwszą bramkę w nowym sezonie, brawo Arda, zamknij usta wszystkim co chcieli/chcą Cię sprzedać
0
"targał bym cię jak małpa gazetę maleńka" :D
1
Dzięki, na pewno zagram
2
Jaga Jaga Jaga!!!
0
Barca zaskakuje transferami, chcą zrobić je jak najszybciej. Do końca miesiące powinno być już wszystko wiadomo, zarówno kto odchodzi, Rakitić czy Arda i kto dojdzie do ataku
0
Sunrise nawet się nie zbliża do Tomorrowland
0
Tomorrowland 2016 LIVE !
0
Nie bój się, nie warto, to co nam szykują jest o wiele gorsze niż to co się teraz dzieje, a w sumie to jeszcze mało się dzieje. Poza tym, życie jest za krótkie, żeby się bać
2
Relacja z Sunrise Festival 2016 !
0
Wróciłem dopiero co znad morza, już zamierzałem się kłaść, ale pomyślałem, że wejdę na forum, a tu proszę jaka niespodzianka po udanych wakacjach. Świetny transfer, czy to znak, że odchodzi Rakitić?
0
Umtiti z numerem 23
0
Na urodziny rewanż z Betisem, nie jest zle
0
A Umtiti to co?