1

Niewiele lepiej ale jednak trochę lepiej The Reds

8

Tvn24? Nie, dziękuje ;)

0

Tak

15

14:30 - AFC Bournemouth - MU (liga)
17:00 - Arsenal - Liverpool (liga)
20:30 - BVB - Bayern (Superpuchar)
22:00 - Sevilla - Barcelona (Superpuchar)

Jak ja tęskniłem za takimi dniami :)

1

1

Dramaturgia, horror, aż brakuje określenia na TAKI mecz, brawo! Dziękujemy Polacy!

0

Dzięki za info, kupiłem key za niecałe 10 zł na allegro. Raz jeszcze dzięki ;)

0

Ktoś się orientuje skąd mogę pobrać grę Wiedzmin? Chodzi o pierwszą część.. szukam i szukam.. najlepiej torrent albo haszkod (z haszkod.pl nie działa). Z góry dzięki

2

http://sporttime.pw/kanal8.php Jakość super, niestety trzeba sms na pełny ekran ;/

0

Bardzo ciekawi mnie ten Marlo

0

Wymagania sprzętowe do gry FIFA 17:
Minimalne:
OS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
CPU: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 50.0 GB
Minimum Supported Video Cards: NVIDIA GTX 460 or AMD Radeon R7 260
DirectX: 11.0

Recommended Specifications

OS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
CPU: Intel i5-3550K @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 50.0 GB
Minimum Supported Video Cards: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon R9 270
DirectX: 11.0

2

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
Prawdopodobnie będzie tutaj transmisja z meczu Barca - Lisy, nie najgorsza jakość PL komenatrz

0

W Legii gram na rożne, over 9,5. Do tego jak wyżej już napisałem, Anderlecht, PAOK bez remisu, Monaco-Fener over 1,5, Astana strzeli gola i Barca strzeli w 1 połowie

1

Bayern - Real over 2,5, a można nawet over 3,5

7

OFICJALNIE: GABRIEL JESUS W MANCHESTERZE CITY

Podobno 27mln funtów.
Szkoda..

1



Wołamy byś pamiętał !!

5

Brawo! Zaledwie 12 min czekania na pierwszą bramkę w nowym sezonie, brawo Arda, zamknij usta wszystkim co chcieli/chcą Cię sprzedać

0

"targał bym cię jak małpa gazetę maleńka" :D

1

Dzięki, na pewno zagram

2

Jaga Jaga Jaga!!!

0

Barca zaskakuje transferami, chcą zrobić je jak najszybciej. Do końca miesiące powinno być już wszystko wiadomo, zarówno kto odchodzi, Rakitić czy Arda i kto dojdzie do ataku

0

Sunrise nawet się nie zbliża do Tomorrowland

0


Tomorrowland 2016 LIVE !

0

Nie bój się, nie warto, to co nam szykują jest o wiele gorsze niż to co się teraz dzieje, a w sumie to jeszcze mało się dzieje. Poza tym, życie jest za krótkie, żeby się bać

2


Relacja z Sunrise Festival 2016 !

0

Wróciłem dopiero co znad morza, już zamierzałem się kłaść, ale pomyślałem, że wejdę na forum, a tu proszę jaka niespodzianka po udanych wakacjach. Świetny transfer, czy to znak, że odchodzi Rakitić?

0

Umtiti z numerem 23

0

Na urodziny rewanż z Betisem, nie jest zle

0

A Umtiti to co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?