1

Mów za siebie. Mnie w to nie mieszaj.
Poza tym, Kilmach niczego złego nie napisał ;)

0

To już lepiej brzmi :D

0

Uśmieszek nie oznacza żarciku :)

Akurat odpisałem do Ciebie, bo byłeś najbliżej :D

0

A przywaliliście się do Niego jak by nie wiadomo co napisał, to tylko temat pogody.. Może woli tutaj spytać i mieć rzetelniejsze informacje niż te oficjalne? A może ma taki internet, że może tylko wejść na LR? A może po prostu chciał zamienić z jakimś człowiekiem głupi komentarz o pogodę? A może jest tak zawalony robotą i obowiązkami, że po prostu nie ma czasu ani sił na szukanie? Ehh, ludziska, trochę człowieczeństwa a nie tej panicznej w internecie nienawiści.

1

Nie wiem jak można być sezonowcem własnego kraju, no ale okej.

0

Chłop zgłupiał i biega :D

0

A mało to razy wyzywałeś Polskich piłkarzy w meczu reprezentacji, gdy odwalali parodie? Podobnie jest z Barca czy lokalnym klubem.

4

Dziadek Mróz.

1

Czasem mi się wydaje, że Gomesa kupili tylko dlatego, żeby Realowi "dać kopa".. ale jak pokazał czas i boisko, Barca sama sobie dała kopa :D

1

Czyli nie można krytykować słabej postawy, złych wyborów czy po prostu słabych meczy? Bo w maju będziemy świętować tryplet? Ciekawe co będzie jak nie zdobędziemy zupełnie nic. Barca chyba za bardzo przyzwyczaiła kibiców do tych trypletów i dubletów...

0

Akurat przeszłość mało mnie interesuje, jak to było i liczyć, że to się znowu powtórzy. Jestem realistą i widać jak na dłoni, że ten Real chce zdobyć mistrzostwo Hiszpanii za wszelką cenę (i w sumie się nie dziwie). A ja radze przypomnieć sobie ten pierwszy sezon Lucho jak Barcelona grała i porównać sobie do dzisiejszej gry (nie mam na myśli wyników, chociaż i nawet wyniki były lepsze).
Pozostaje jedynie mieć nadzieję na obudzenie się Barcy.

0

1/4 będzie w styczniu, ewentualny pół finał już w lutym.

0

Zależy co masz zamiar na nim robić.

2

Jak taki Real nie wygra w tym sezonie majstra to będzie to ich ogromna porażka, czego oczywiście im życzę.

0


- Chiny muszą być teraz traktowane poważnie. Europejskie kluby nie są w stanie konkurować z chińskimi pod względem finansowym. Bardzo długo najlepsi piłkarze świata reprezentowali kluby z pięciu najsilniejszych europejskich lig. Jeśli w Chinach uda się stworzyć ciekawe rozgrywki z dobrymi piłkarzami i trenerami, to Europa może przestanie być jedyną opcją dla najlepszych graczy świata - uważa Xavi.

Zapewne tak będzie, powoli się przyzwyczajajmy.

0

Właśnie to widać jak na dłoni. Pomimo formy Ardy czy Rafinhii w składzie stale gości MSN i Rakieta. Messi to Messi, Neymar pomimo braku goli to daje bardzo dużo zespołowi, ale Suarez czy Rakitić? Akurat wybór Suareza rozumiem, bo transfer Paco to porażka, ale Rakitić? LE ma przynajmniej dwóch zmienników dla niego, ale On dalej gra pomimo wręcz fatalnej formy.
Do tego wszystkiego należy chyba dodać te super zmiany naszego tranera. Druga zmiana w której tam minucie była? 83? 87? I tak jest niemal w każdym meczu! Chyba, że jest z 3:0 dla Barcy i wynik pewny...

0

Jasne, dlatego piszę wszystko w kontekście "może". Nikogo nie zwalniam, ani nic. W czerwcu wszystko się okaże.

1

To chyba trener ustala jak zespół ma grać, czy jednak te strzały są wykonywane czy jednak lepiej kopnąć piłkę bok do kolegi? Czemu taki Rakitić np. na strzela z dystansu mimo to, że potrafi to świetnie robić? Nie robi tego bo trener daje mu takie zadania, że Rakieta po prostu ma już zakodowanie w głowie, żeby nie uderzać.. i On tego nie robi, a wielka szkoda, bo jak by mógł to robić to jestem pewien, że bylibyśmy świadkami przynajmniej kilku Jego goli zza 16stki.

0

Druga kwestia jest natomiast taka, czy przypadkiem Lucho już się nie wypalił? Jakoś nie widać jakiś nowym pomysłów, nie widać pomysłu na rywala, np. strzały z dystansu leża. Może czas zastąpić LE? Pewnie zaraz mnie zjecie, bo przecież 2 sezony temu wygrał tryplet, a rok temu dublet, ale jednak narzekania czy na tej stronie czy innej mimo są i to uzasadnione. Każdy stara się skupić na zawodnikach, ale to może w trenerze leży problem?
W Chelsea np. rok temu Mourinho z niemal taką samą kadrą grał piach, nic dobrego.. przyszedł Conte, zrobił 2-3 transfery i proszę! Połowa sezonu za nami, The Blues pierwsi z 5 pkt przewagą.
Jak to się skończy zarówno u nas jak i u rywali w Londynie, okaże się w czerwcu, ale jednak patrząc na naszą grę to pytanie samo się nasuwa.

1

Skoro już zaczęły się transfery na fcbarca. com to ja też dołożę swoje trzy grosze. Chyba każdy widzi jeden kolosalny problem w naszej grze, a nazywa się on POMOC. Sciągniecie Denisa, Ardy i Gomesa miało naprawić owy problem. Jednak jak pokazała rzeczywistość.. Denis dostaje dość mało szans, a jak je dostaje to jednak pokazuje, że zasługuje na więcej i że tkwi w Nim duży potencjał, jednak mimo to Lucho nie daje mu więcej niż minimum. A właśnie sobie przypomniałem! Skąd my to znamy? Aaaaa, no tak... Vidal! Vidal, który jest bardziej skrzydłowym, zostaje ściągnięty jako "lek na prawą obronę". I co? I nie gra regularnie! Jak LE chce zrobić z Niego PO jak daje mu kilka szans na pół roku gry?
Transfer Ardy jasno pokazał, że w Barcelonie (jak chyba w żadnym klubie) nie będzie środkowym pomocnikiem, a skrzydłowym. W dodatku, lewym gdzie pewne miejsce w składzie ma Neymar.
Gomes, Gomes, Gomes... to chyba w Nim wszyscy (kibice, zarząd, trener) widział lekarstwo na linię pomocy (a może chcieli tylko, że Portugalczyk nie trafił do Realu?). Boisko jednak wszystko zweryfikowało. Jak dla mnie po pół roku nie wzniósł NIC nowego do zespołu. Może jeszcze się nauczy, otworzy, nagle odpali. OBY.
Tak czy siak, linia pomocy kuleje. Wczorajszy mecz Rakitica chyba wystarczająco potwierdził, że powinien wylądować na ławce i udostępnić miejsce dla Denisa/Rafinhii.
Mam nadzieję, że ta wiosna jednak obudzi zarówno "starych" graczy jak i nowe nabytki.
Jedno ze 100% pewnością muszę przyznać - transfer Umtitiego to strzał w 10! Gość od samego początku jest wręcz niesamowity, tym bardziej jak na swój młody wiek. Oby wyrósł nam kapitalny, nie do zastąpienia obrońca.

4

Same zbieranie się jakiejś tam śmiesznej komisji już jasno pokazuje, że Barca jest nienawidzona w Hiszpanii. Te całe sędziowanie (na szczęście jest taki sam poziom w prawie każdym meczu LaLiga) jest na poziomie minus jeden.. Co miał powiedzieć? Może pochwalić i dać wyrazy szacunku/podziwu?
Jak tak dalej pójdzie to wcale się nie zdziwię jak w ciągu najbliższej dekady będziemy oglądać Barce w Lique 1.

0

Na allegro można kupić za 10 zł trainer 99 overall :)



http://allegro.pl/fifa-17-trainer-99-overall-1-mln-coins-bez-bana-i6668024699.html



Są też wersje darmowe, wystarczy w google trochę poszukać.

2

Odnosiłem spore sukcesy, lecz to dlatego, że ciężko pracowałem, a także dlatego, że jestem naprawdę dobry w tym, co robię. Miałem również to szczęście, że mogłem trenować tak niezwykłych piłkarzy w klubach, które prowadziłem. Nie wiem, czy jestem wyjątkowy. Sądzę, że jestem po prostu dobry, ponieważ jako trener spędziłem już ponad siedem lat w dobrych zespołach - przyznał Pep Guardiola.

18

Nie grajcie w te śmieszną grę zwaną FIFA 17... szczególnie na PC! Jak nie jakieś hanidacapy, dzięki którym wygrywa się mecze to jakieś darmowe trainery, aż po PŁATNE cheaty. Ludziska kupują "coś" i komputer sam mu gra mecz albo dostaje 99 overalla dla każdego swojego zawodnika! Albo po prostu mecz niemal po samym starcie nagle się kończy, ja z remisem i straconym czasem a gość z 3pkt/wygraną na koncie bo sobie kliknął jakiś klawisz i mu ustaliło z góry wynik.... Wystarczy wejść w ranking w tryb sezony w FUT. Pierwszy gość ma niemal 6000 zwycięstw przy 162 porażkach w tym ŻADNEGO remisu. To jest po prostu niemożliwe. I zresztą, jak przez pół roku rozegrać 6000 meczy i to samym trybie sezony.. I niech mi nikt nie pisze o "skillu".
I już nie wspomnę "handlu" czy paczkach. Zwykłe oszustwo.. Paczka kosztuje 7500, a za mecz dostaję jakieś 400-500 -.- Za wygranie 1 ligi masz 15.000, co daje ZALEDWIE dwie złote paczki premium! Dodatkowo, kupujesz kogoś za powiedzmy 10.000, ale jak już chcesz go sprzedać za tą samą kwotę to dostaniesz 9500 bo EA po prostu zabiera 5% PROWIZJI !
Nigdy więcej nie kupię FIFY, choćby nie wiem co, nikt mnie nie na namówi na to g*wno. Szkoda nerów, czasu, pieniędzy. Lepiej znalezc jakieś MMO, nawet za które trzeba zabulić 30zł miesięcznie, ale przynajmniej ma się większą radość z gry.

W 16-tce też to było, ale nie aż tak! Liczyłem, że EA coś z tym zrobiła w nowej odsłonie, a tu jeszcze gorzej -.- Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.
Nie wiem jak na konsolach, ale na PCta stanowczo odradzam tej... "rozrywki" piłkarskiej.
PS. Z chęcią sprzedam konto z 16 i 17.

2

Sędzia sędziami, ale póki dawaj przez "ó" ;)

4

Nie martw się, będą na koniec sezonu ;)

3

45 minut i tyle jeśli chodzi o dzisiejsze przerwanie passy Realu :) Sevilla to nie ta liga, nawet pomimo "rezerwowego" składu RM, tym bardziej na SB.

Totki wygrywają 2:0, passa Chelsea prawdopodobnie się skończy - i to mnie cieszy!

0

http://demotywatory.pl/4727598/Nauka-wedlug-Billa-Gatesa

Nie jestem żadnym fanem Gatesa, wręcz nawet przeciwnikiem, jego wypowiedzi o globalizacji, sponsorowanie różnych projektów itp. ale to teraz na bok. Tutaj pokazał można nawet powiedzieć, klasę. Szczególnie ten punkt 11..

16

Powiem szczerze, że aż zapomniałem o nim oO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?