SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Proszę:
http://imgur.com/a/zWeDA
3
Donnaruma, który ma zaledwie 17 lat, już w sobotę może rozegrać 50 spotkanie dla Milanu.
0
Ktoś jeszcze bierze takie zestawienia na poważnie?
16
"Cristiano jest wielkim piłkarzem, zwłaszcza na ostatnich kilkunastu metrach boiska. To decydujący i wykańczający zawodnik. Jego jedynym problemem jest to, że jego piłkarski szczyt przypadł na obecność Messiego, który jest najlepszym graczem w historii." - Sampaoli
6
Liczba klubów, które zdobywały mistrzostwa swoich krajów w latach 2006-2016 w pięciu największych ligach Europy.
Premier League: 4 (MU, MC, Chelsea, Leicester)
Primera Division/La Liga: 3 (Barca, Atletico, Real)
Bundesliga: 4 (BvB, Bayern, Wolfsburg, Stuttgart)
Seria A: 3 (Milan, Inter, Juve)
Ligue 1: 6! (Lyon, Lille, Montpellier, Marsylia, Bordeaux, PSG)
Natomiast poprzednie 10 lat, czyli lata 1995-2005 prezentuje się tak:
Premier League: 3 (MU, Arsenal, Chelsea)
Primera Division: 4 (Barca, Deportivo, Valencia, Real)
Bundesliga: 4 (BvB, Bayern, Kaiserslautern, Werder Bremen)
Seria A: 4 (Milan, Juve, Lazio, Roma)
Ligue 1: 7! (Lyon, Nantes, Monaco, Lens, Bordeaux, Auxerre)
PS. Ekstraklasa od sezonu 2008/2009, liczba klubów, która zdobywała mistrzostwo: 4 (Lech, Wisła, Sląsk, Legia)
21
Liczę w środę na Totki jak nigdy. Po remisie The Reds mają 5 pkt straty, w wypadku porażki Conte Team tak zostanie. Koguty jeszcze w tym sezonie nie przegrały u siebie i są w całkiem niezłej formie. Niech ktoś w końcu utrze dla niebieskich nosa.
1
też tak mam :D
0
Za 4 zwycięstwa dostaje się paczkę rzadkich zawodników (warta bodajże 50k) lub najcześciej 2x paczka rzadkich zawodników (25k). Cenowo jak najbardziej się opłaca, ale co do trafień to wiadomo jak jest ^^. Mi np. na kilka wygranych draftów udało się trafić... zaledwie raz kogoś wartego powyżej 40k. W większości wypadków nawet nie udało mi się odrobić 15k wydanego na drafta. Także jak chcesz..
0
Nie. To pierwsza próba transferu. Bez znaczenia kto to, czy zawodnik ma przejść za 10 mln czy za 2 mln.
Po udanych negocjacjach przychodzi wiadomość, że transfer nie może zostać sfinalizowany ze względu na brak środków.. mimo, iż w budżecie jest 25mln, a transfer wynosi 10. I pytanie czy przełożyć transfer o tydzień. Modyfikacja budżetu nic nie daje.
0
Próbowałem zmian w budżecie, budżet płacowy na poziomie 14 czy nawet 18 nie wystarcza.
0
Może ktoś pomoże.. google nie bardzo pomaga. Otóż chciałem sobie pograć w FM16, wybrałem Liverpool, chciałem zrobić pierwszy transfer. Budżet na transfery to jakieś 25mln. Dogadałem się na transfer o wartości 8mln (mogłoby wzrosnąć do 12). Z indywidualnym kontraktem również się dogadałem, a tu nagle zonk. Transferu nie mogę dopełnić, bo "brakuje środków". Jakieś sugestie?
Wersja gry 16.3. Podobno na 16.3.2 czy tam 1, działa, ale nie mogę nigdzie znalezc linka czy coś..
0
Nikolić przed Leo, dziwny widok
5
900 dzień na stronie :-)
8
Może Ci co nazywali te huragany byli gejami. A może to kobity ^^
0
Dzięki za ciekawostkę
1
Thiago i do tego Coutinho.. myślę, że takie transfery moglibyśmy przeprowadzić nawet w ciągu dwóch lat.
13
- Wszyscy we Francji powinni być szczęśliwi, że Ibrahimović przeszedł do Manchesteru United. Dzięki temu znów jest tam liga. Z nim jej nie było, było tylko PSG. Paryż wygrywał ligę, Puchar Francji, Puchar Ligi, Superpuchar... Wszystko, co tylko możliwe - mówi Mourinho.
Ciężko się nie zgodzić.
0
Hmmm.. Panowie a może jakaś podopowiedz co do wyboru środka pola? Z czwórki: Cazorla, Ozil, Fabregas, Erikssen mogę wybrać dwóch, obok mam już Kante. W ataku Mkhitaryan, Martial i Lukaku. Jakieś sugestie? Z góry dzięki
0
Bailliego i Smallinga już mam, tworzą u mnie jedną parę. Do Koscielnego chyba wezmę Otamendiego (wgl zapomniałem o nim). Dzięki za odpowiedzi Panowie i Wesołych!
0
Pytanie do graczy FUT, do obrony obok Koscielnego kogo polecacie? Mustafi, Alderweireld, może ktoś inny?
15
Rok w rok to samo, zmieniają się tylko rywale.
0
Niezły obrazek
0
Dzięki za odpowiedzi, na FS nie ma o tym informacji.
1
Właśnie zauważyłem, że jutro jest mecz o Superpuchar Włoch pomiędzy Juve a Milanem.. ktoś mi przypomni dlaczego jest rozgrywany dopiero teraz?
1
Paco zapytał jak On tego dokonał
1
Hajto i te historyczne porównania do ekstraklasy :D
0
20 letnia rocznica gola Cantony.. i "cieszynki"
4
Równi i równiejsi...
0
Pół miliarda za 5 lat... Matko Boska :D
1
Żeby była możliwość sprzedaży Suareza za.. 80-90 mln i przeznaczenie tych pieniędzy (plus reszta ze swojej kieszeni) to czemu nie?