SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy uruchamianiu aplikacji wyskakuje mi taki błąd:
"aplikacja nie została wlasciwie uruchomiona (0xc0000142)".
Może ktoś pomoże?
Sprzęt: Intel i5 3370P 3,1ghz, nvidia geforce 660, 8gb ram
3
Koke?
1
Jakiś link do dobrej transmisji? Z góry dziękuję
1
I czekać teraz do tego wieczora.. utrapienie :D Ale cóż, lecę na kurs, tam to chyba tylko o tym meczu będę myślał
0
Oglądać będę ze względu na Leicester.
3
A jest na co czekać w sobotę, Chelsea - Leicester, Barcelona, Napoli - Roma ;)
3
Zrobiłem jak napisałeś i do tego zainstalowałem starszy sterownik do karty graf i działa :) dzięki za pomoc
0
Intel Core i5 3350P 3.10 Ghz, 8GB RAM, nvidia gf 660, windows 7 U 64 bit
0
"Program FIFA 17 przestał działać". Nie wiem o co chodzi.. kupiłem fifkę, zainstalowałem, włączyłem pierwszy raz i gitara, potem wyłączyłem na chwilę i taki błąd. Próbowałem reinstall i nic.. Jakieś sugestie?
0
To jest to! W końcu mecz Barcy w LM, dobry rywal, Paco w pierwszym składzie... O niczym innym nie marzyłem po ciężkim dniu :) VEB !!!
0
Oby każdy po trochu ;) Mam nadziję, że z Gijon zagra zarówno Paco jak i Turan.
0
Ławka Realu cała hiszpańska
0
Ktoś poratuje linkiem?
5
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie!
VeB!
1
Atletico już 4:0 ! Angel Correa strzelcem czwartej bramki
2
Cilessen - Vidal - Masche - Umtiti - Digne - Busq - Rakitic - Denis - Messi - Ney - Paco.
0
Dość mam tego chłopa.
0
Wiadomość Ibry do Bravo: (jak było to sory)
https://www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic/videos/1270859042933494/
2
A co on mnie obchodzi? Chodzi mi o Barcelonę
94
Suarez w 99 meczach strzelił 88 goli i zanotował 55 asyst... brak słów, transfer dekady
1
Klasyki !
1
Ja to mam nadzieję, że gdy wróci Neymar, Arda nie zostanie przesunięty na środek
0
Ciężko się przyzwyczaić do tych strojów Barcy
0
Goooool!! Arkadiusz Milik !!
0
Panowie i Panie.. to jak to jest z tym najlepszym piłkarzem Europy czy jakoś tak? Chodzi mi o ten wybór co miał miejsce wczoraj na gali, bo mnie to omineło, z góry dzięki za info ;)
2
dla Bravo ;)
0
Hehehe zdążyłem, ale i tak kolega wyżej już to zrobił :D
1
Wogle nie podoba mi się nasza grupa...
1
Guardiola vs Enrique
0
Buffon aż tyle kosztował? WOW, dzięki za info