0

Przy uruchamianiu aplikacji wyskakuje mi taki błąd:
"aplikacja nie została wlasciwie uruchomiona (0xc0000142)".
Może ktoś pomoże?
Sprzęt: Intel i5 3370P 3,1ghz, nvidia geforce 660, 8gb ram

3

Koke?

1

Jakiś link do dobrej transmisji? Z góry dziękuję

1

I czekać teraz do tego wieczora.. utrapienie :D Ale cóż, lecę na kurs, tam to chyba tylko o tym meczu będę myślał

0

Oglądać będę ze względu na Leicester.

3

A jest na co czekać w sobotę, Chelsea - Leicester, Barcelona, Napoli - Roma ;)

3

Zrobiłem jak napisałeś i do tego zainstalowałem starszy sterownik do karty graf i działa :) dzięki za pomoc

0

Intel Core i5 3350P 3.10 Ghz, 8GB RAM, nvidia gf 660, windows 7 U 64 bit

0

"Program FIFA 17 przestał działać". Nie wiem o co chodzi.. kupiłem fifkę, zainstalowałem, włączyłem pierwszy raz i gitara, potem wyłączyłem na chwilę i taki błąd. Próbowałem reinstall i nic.. Jakieś sugestie?

0

To jest to! W końcu mecz Barcy w LM, dobry rywal, Paco w pierwszym składzie... O niczym innym nie marzyłem po ciężkim dniu :) VEB !!!

0

Oby każdy po trochu ;) Mam nadziję, że z Gijon zagra zarówno Paco jak i Turan.

0

Ławka Realu cała hiszpańska

0

Ktoś poratuje linkiem?

5

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie!
VeB!

1

Atletico już 4:0 ! Angel Correa strzelcem czwartej bramki

2

Cilessen - Vidal - Masche - Umtiti - Digne - Busq - Rakitic - Denis - Messi - Ney - Paco.

0

Dość mam tego chłopa.

0

Wiadomość Ibry do Bravo: (jak było to sory)

https://www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic/videos/1270859042933494/

2

A co on mnie obchodzi? Chodzi mi o Barcelonę

94

Suarez w 99 meczach strzelił 88 goli i zanotował 55 asyst... brak słów, transfer dekady

1



Klasyki !

1

Ja to mam nadzieję, że gdy wróci Neymar, Arda nie zostanie przesunięty na środek

0

Ciężko się przyzwyczaić do tych strojów Barcy

0

Goooool!! Arkadiusz Milik !!

0

Panowie i Panie.. to jak to jest z tym najlepszym piłkarzem Europy czy jakoś tak? Chodzi mi o ten wybór co miał miejsce wczoraj na gali, bo mnie to omineło, z góry dzięki za info ;)

2

dla Bravo ;)

0

Hehehe zdążyłem, ale i tak kolega wyżej już to zrobił :D

1

Wogle nie podoba mi się nasza grupa...

1

Guardiola vs Enrique

0

Buffon aż tyle kosztował? WOW, dzięki za info

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?