0

Problem leży w głowie, na pewno nie w umiejętnościach, bo nie raz pokazał co potrafi.

0

I kto tam wykończy jak w polu tylko Suarez na kilku obrońców :D

4

Digne zdecydowanie na plus, pod względem transferów tuż za Umtitim.

0

A kto ma z prawej strony wchodzić jak tam tylko Roberto? Messi musi grać w pomocy...

0

U siebie to raczej marne szanse, ale tych dwóch trudnych terenach po prostu muszą. Jeszcze nie zapominajmy, że mają zaległy mecz z fatalną Valencią.

3

Swietnie Digne! Oby tak dalej

4

No, żeby to Messi musiał rożnego kończyć :D

16

Barca to chyba jednak kupiła Gomesa tylko po to, aby dopiec Realowi. A może dlatego, że chcieli mieć w zespole mistrza Europy? A grom wie po co, tak czy siak, gość do zmiany. Dawaj Lucho odrazu Denisa na drugą połowę!

1

Te stanie w miejscu Suareza jest bardzo irytujące.. Coś się wystawić, coś tego, poganiać tych obrońców za sobą. Działaj Luis!

3

Wiedziałem, że jeszcze będziemy odczuwać odejście Alvesa. I jak widać - odczuwamy je dość sporo..

1

Prawe skrzydło to tylko Sergio Roberto. Messi musi wejść do środka, wiadomo dlaczego ^^

10

Pomimo braku goli Neymara, prezentuje na prawdę wysoki poziom.

0

Póki co Soriano więcej pokazał dobrego

0

6

Na początku myślałem, że to Mourinho.. a to Escriba

4

Miłego, dobrego meczu. Tylko zwycięstwo!

0

Właśnie wcześniej nie zwróciłem uwagi na wiek. Rzeczywiście. A 13 goli w 17 spotkaniach Seria A, w tym gole dla Napoli czy Juve to jednak już coś. Jak dalej tak będzie się rozwijał, to w wakacje możemy być świadkiem na prawdę dużego transferu.

0

Brak Alby i Umtitiego jest prawdopodobnie spowodowany tym, że w środę ważny i ciężki rewanż z Bilbao.

0

Torino odrzuciło ofertę Arsenalu za Andrea Bellotiego w wysokości... 65 mln euro! W tym sezonie w 17 spotkaniach strzelił 13 goli, w poprzednim w 35 meczach - goli 12 (również w Torino). Wart aż takich pieniędzy? Z wypowiedzi dyrektora sportowego klubu z Turynu wynika, że chcieli by jeszcze więcej.

0

A może ktoś miał okazję czytać książki Steviego Berrego? Na myśli mam "Dziedzictwo Templariuszy". Ale pytanie takie ogólne :)

1

Czy ktoś czytał książki House of Cards? Warte zakupu?

0

Luisie Salvano, nie dogadamy. Mamy inne światy. Jeśli myślisz, że ślepo wierzę we wszystko co przeczytam to jesteś w błędzie. Ja po prostu zadaje pytania, myślę krytycznie i słucham serca, nic więcej. Oczywiście, trzeba mieć też odpowiedni dystans, bo jak wspomniałeś, można popaść w obłęd. Staram się nie zamykać na nic, bo wiem, że wszystko jest możliwe, a przypadki w takich sprawach możesz policzyć na palca jednej ręki. Mamy inne podejście do tych tematów. Ja je lubię, ciekawią mnie, nie wierzę w oficjalnie wersje bo po prostu nie ufam tym ludziom. Takie według mnie powinno być podejście do tych wszystkich polityków, ekspertów, naukowców, profesorów, historyków itd. Każdy jednak ma swoje. Ja to szanuję.



PS. Nigdzie nie napisałem, że odczuwam na sobie działanie NWO, więc nie musi Ci być przykro. Mimo to, widzę jak powoli, ale jednak posuwa się to do przodu. Z budową domu również nie mam problemów bo go po prostu nie buduję :D

0



A kto to tak pięknie mówi o NWO? A to Bush, były prezydent USA! Ale nie... on przecież gada od rzeczy, to nie istnieje. A kto tam dalej jest? O proszę! Przyszły doradca (i były choćby Clintona) prezydenta USA Trumpa Henry Kissinger! Ależ on o czym on gada? Jakie NWO? Toż to teoria spiskowa stworzona w internecie! On też w to wierzy?

0

Bardzo mało wiesz o tym temacie, a gadasz jeszcze więcej. Nawet się nie zapoznałeś, a już to wyśmiewasz z góry za ogromną głupotę bo przecież w szkole Ci powiedzieli jak świat wygląda, przecież system edukacji nie może Cię oszukiwać bo jak oni by mogli to robić? Przecież telewizja pokazuje świat tak jak na prawdę wygląda, przecież świat jest taki dobry, tylko ludzie są zli :) Nie może coś takiego jak Bóg czy szatan istnieć bo to przecież nie logiczne :) Toż to się w głowie nie mieści. Przecież człowiek pochodzi od małpy, wszechświat powstał z "nagłego śmiesznego bum", przecież globalne ocieplenie to ludzka wina (przecież to mówili naukowcy! To tacy mądrzy i niezależni ludzie...) a coś takiego jak inwygilacja przez NSA nie istnieje :) Szkoda, że człowiek o nazwisku Snowden ryzykował swoje życie, żebyś Ty miał chociaż tego świadomość, że coś takiego istnieje i może być użyte przeciw Tobie :) Ależ nie, nie jesteś inwygilowany. Szkoda tylko, że np. google zna Twój każdy ruch, ale co tam, co ja mam do ukrycia, niech se patrzą, analizują.. Jesteś w 100% wolny, możesz robić sobie co Ci się podoba, z pewnymi oczywiście hamulcami :) Ale spróbuj sobie postawić dom... oj, ile to się nalatasz, ile czasu stracisz na takie czy takie POZWOLENIE :)

Tak czy siak, ja skończyłem tą dyskusję bo to nie ma sensu. Bardzo się cieszę, że czujesz się wolnym człowiekiem, na prawdę. Ale jeszcze jedno pytanie: skoro jesteś taki wolny to czemu się zamykasz? Skąd ta pewność, że świat wygląda tak jak wpajano Ci o dziecka? Skąd ta wiara w oficjalne wersje, który Ci przedstawiają? Nigdy nie zadałeś sobie pytania, że coś tu nie gra?
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę samych sukcesów :)

0

Nie znajdziesz takiego zdjęcia bo takie nie istnieje :) (a przynajmniej nie dla mas). Wszystkie owe zdjęcia, które są dostępne w internecie są robione przez grafików. Nawet "oficjalnie" zdjęcie, te najbardziej popularne, które jest np. w podręcznikach, jest niemal idealnie podrobione, problem w tym, że widać tam powtarzane się elementy ;)

0

Do niczego nie zmuszam, możesz sobie to wyśmiewać, karcić ludzi, którzy o tym mówią, rób sobie kompletnie z tym co chcesz. Twoja obojętność, wyśmiewanie i tak dalej jednak nie wpłynie na to, że takie coś jak NWO istnieje ;) I możesz być pewny, że ten proces trwa pomimo, że możesz sam tego nie widzieć. A jeszcze pewniejszy możesz być tego, że Cie nie ominie w taki czy inny sposób :)

Czujesz się wolny - super, bardzo mnie to cieszy :)

Pozdrawiam.

0

Napisałem gdzieś tam wyżej o "płaskiej ziemi"?
"Rozumiem, że nie można już być zwykłym celebrytą, tak? Jak podpisuje się kontrakt z wytwórnią, to zaznacza się zgodę na "przetwarzanie symboliki ZŁA / Illuminatów (czy tam cholera wie, czego jeszcze), tak? "
Popatrz wywiady z owymi celebrytami albo wysłuchaj słów ich piosenek. Oni mają coś innego i ciekawego do powiedzenia ;)

1

NWO upadnie tyle Ci powiem.



NWO jest niczym innym jak rządem globalnym. Dąży do niego całe ONZ, za czym idzie - cały świat. Teorie jest mnóstwo w internecie, ale jedno zgadza się w 100% - to nie jest żadna teoria spiskowa, mit czy temat do żartów. Ludzie tacy jak illumanci istnieją, ale ta NAZWA automatycznie odrzuca ich istnieje, dlatego nazwę ich inaczej co może da Ci bardziej do myślenia - SZATANISCI. Lepiej? Istnienia takich ludzi chyba nie odrzucisz. Mniejsza..

NWO zostało potwierdzone, oficjalnie ogłoszone dla mas, cały czas słychać głosy wysoko postawionych ludzi, którzy wzywają do owego NWO (rządu globalnego)..



A co do "wiary" w to.. to wcale nie kwestia wiary, tylko faktów i po prostu wiedzy. I takich ludzi nie wcale jak myślisz jest "garstka".

Jak nie wierzysz w tych ludzi to idz sobie do pierwszego lepszego kościoła katolickiego i dokładnie się mu przyjrzyj, z zewnątrz, wewnątrz. Zobacz ile znajdziesz symboli starożytnego Egiptu. Potem spytaj księdza czemu oko horusa jest w kościele katolickim. A potem, czemu obelisk z Egiptu jest na placu św. Piotra. Takich pytań jest tysiące.

A potem pooglądaj teledyski choćby Rihanny i zapisz sobie ile takich symboli zauważyłeś. Potem dowiedz się czemu zaledwie 1% ludzkości posiada (ma prawo do niej, wykupiło je, należy do nich) do niemal 90% zasobów Ziemi (w tym wody!)?

Potem proszę Cię, zapoznaj się z wypowiedziami takich ludzi właśnie jak Gates, Bush czy Kissinger. Popatrz o czym mówią i jakie role pełnia, dowiedz się kim są najbogatsze rodziny na świecie i do czego dąża, dowiedz się kto jest panuje na bankami na niemal całym świecie, poczytaj po prostu o wszystkim. Dowiedz się dlaczego Antarktyda jest zakazanym terenem dla człowieka. Spróbuj znalezć ORYGINALNE zdjęcie naszej planety (hehe powodzenia). Dowiedz się jak Ameryka wywołała wojnę z terroryzmem i kto jest tym owym terrorystą, dowiedz się o możliwościach inwygilacji, o skutkach szczepień i wiele wiele i WIELE innych spraw.

Za dwa tygodnie daj mi znać czy NWO, illumaci istnieją czy to tylko wymysł tych wszystkich polityków, bankierów, gwiazd muzyki/filmów, księdzy, Nostordamusów i tych wszystkich ludzi, którzy nie boją się mówić o tym.

Najpierw to poznaj, a potem zdecyduj. Zdecyduj czy coś w tym jest, czy po prostu ci wszyscy ludzi to poje*y i gadają głupoty. Ale proszę o jedno! Jak to odrzucisz, nie miej potem pretensji do nikogo, że nie wiedziałeś albo, że stanąłeś po złej stronie, bo nie wiedziałeś.. Bo masz okazji, być może nawet ostatnią okazję póki ten cały internet jest w miarę jeszcze wolny. To jest Twój i każdego wybór :)
Według mnie warto się z tym zapoznać, nie mówią odrazu, że trzeba wierzyć itp, ale po prostu poznać...

Tyle. Dobranoc :)

0

Jak możesz porównywać NWO do religii? Religia dzieli ludzi, a NWO ich łączy pod przykrywką "bezpieczeństwa" i "wolności". Zeby ostatecznie powstał rząd globalny, religie muszą upaść. Poza tym, mylisz wiarę w Boga z wiarę w religię. To dwie zupełnie inne sprawy.
Jak nie można wskazać tych ludzi? Rockeffelerowie, Rothshidlowie, Soros, Gates i KAŻDY, który nawołuje do rządu globalnego, bo NWO JEST rządem globalnym...

Najpierw obadaj temat, a potem się wypowiadaj.

PS. I mi nawet nie mów, że NWO to "mit", bo sami Bushowie w 1989 zapowiadali ten "ustrój" - i już nie wspomnę o wypowiedziach wielu osób z lat 50-60.

0

Panie i Panowie, może ktoś poleci jakiś dobry film? Najlepiej jakaś komedia, ale jakiś przygodowy, thriller też może być ;) Z góry dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?