SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za 47 minut
0
Taki mecz, a o 5 wstawać.. ale da się radę :D
0
A co innego mógł powiedzieć?
0
Pomysł dobry, ale jak już to gdzieś do Hiszpanii, tam gdzie mogłby grać niemal w każdym meczu ligowym.
0
Turan na zmiennika na skrzydło, do tego Munir i jest 5 atakujących
0
O tym samym pomyślałem, tym bardziej że jeszcze wróci Neymar i Rafinha
14
To zagranie Gomesa :D
0
Skład niemal idealny
0
Jak fajnie znowu usłyszeć tem hymn
18
Zdecydowanie wolę go w LFC
3
Za Legia :D
0
Piękny samobój
0
Liga Mistrzów i może kogoś interesuje Championship
0
Co myślicie o jutrzejszych meczach?
27
Halilovic w Hamburgu
0
A już myślałem, że zrobią to co Barca w LM z PSG :D
0
Ach.. ten komentarz
0
To jestem bardzo spozniony w tym newsie
0
OFICJALNIE: FUEGO W ESPANYOLU
http://transfery.info/92089,oficjalnie-fuego-w-espanyolu
0
Real przynajmniej wygrywa coś w Europie ;)
0
Świetny występ Mane
0
Ale piękny mecz :D
0
Pogrom :)
2
Właśnie Origiego tu brakuje..
0
Ależ gooool!! Brawo!!
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
1
Ramsey póki co pokazuje, że jest w wyśmienitej formie
0
To może nam się mecz jeszcze bardziej rozkręci
0
Brawo Mignoleet !
0
Karny..