0

Za 47 minut

0

Taki mecz, a o 5 wstawać.. ale da się radę :D

0

A co innego mógł powiedzieć?

0

Pomysł dobry, ale jak już to gdzieś do Hiszpanii, tam gdzie mogłby grać niemal w każdym meczu ligowym.

0

Turan na zmiennika na skrzydło, do tego Munir i jest 5 atakujących

0

O tym samym pomyślałem, tym bardziej że jeszcze wróci Neymar i Rafinha

14

To zagranie Gomesa :D

0

Skład niemal idealny

0

Jak fajnie znowu usłyszeć tem hymn

18

Zdecydowanie wolę go w LFC

3

Za Legia :D

0

Piękny samobój

0

Liga Mistrzów i może kogoś interesuje Championship

0

Co myślicie o jutrzejszych meczach?

27

Halilovic w Hamburgu

0

A już myślałem, że zrobią to co Barca w LM z PSG :D

0

Ach.. ten komentarz

0

To jestem bardzo spozniony w tym newsie

0

0

Real przynajmniej wygrywa coś w Europie ;)

0

Świetny występ Mane

0

Ale piękny mecz :D

0

Pogrom :)

2

Właśnie Origiego tu brakuje..

0

Ależ gooool!! Brawo!!

0

1

Ramsey póki co pokazuje, że jest w wyśmienitej formie

0

To może nam się mecz jeszcze bardziej rozkręci

0

Brawo Mignoleet !

0

Karny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?