0

Jeśli Barca sprzeda Neymara zrobi największy błąd w swojej historii transferowej

0

Niby finał pewny, ale ten mecz zapowiada się na prawdę ciekawie

5

A przykro czytać takie komentarze

0

Patrzę każdy tu niemal wystawia Barcę B..
Wszystko w tym meczu będzie zależeć od postawy Valenci i jej zaangażowania. Nasi nic nie muszą.

0

Która drużyna w Europie równa się obecnie Barcelonie?

0

Nie mam pytań

1

Tylko 3 pkt ! VAMOS !

0

Wielkie dzięki

0

Posiada ktoś link do transmisji Polski?

1

Kto może ten może, na 5 do pracy :(

0

Jak tam hejterzy Messiego?

0

Las Palmas gra z Valencia
PS. Sory, zapomniałem, że tu losowanie, a nie drabinka...

0

Proszę o usunięcie komentarza

0

20;30

1

Orwell 1984

0

Co Wy na taki kupon?
Southampon-Watford BTS
Totenham-Leicester BTS
City-Everton BTS
Villareal-Bilbao BTS
Liverpool-Arsenal Over 10Rożnych
Espanyol-Barca Messi gol
Hull-Cardiff 1
???

0

Nie wiem na czym taka fascynacja.. to było wiadome od 16 maja ;)

3

Benitez STAY!

1

Ter Stegen jak chce minut to niech czeka do PK i LM, pokaże się z jak najlepszej strony, udowodni, że jest gotowy na występy ligowe, jest tutaj dopiero 1,5 sezonu i myśli, że wykruczy ze składu Bravo, który zna ligę jak swoją kieszeń? Bez przesady. CZAS Marc, czas. A jak odejdziesz, to licz tylko na ligę i ewentualnie puchary w Anglii. MOŻE liga europy dla LFC się za rok odmuli. Pożyjemy, zobaczymy.

0

Ter Stegen nie pójdzie do klubu, który nie zakwalifikuje się do LM, chociaż nie przekreślam jeszcze The Reds.

0

Kto strzeli pierwszą bramke w lidze hiszpańskiej w 2016 roku?

0

LvG OUT

0

14 grudnia w poniedziałek

0

Po co mówić i pisać takie rzeczy, skoro 3/4 świata piłkarskiego WIE, że takie coś jest niemożliwe?

4

Przyjazn

0

W takich plebiscytach nie są w 100% ważne umiejętności czy forma z poprzedniego sezonu, może w 50? Reszta to pięniądz.

5

Liczę, że Samper dostanie jakieś minuty z RSS

0

Przesada

2

Jesteś za Korwiem a mimo to zgadzasz się z POPISEM? Czy jesteś z tymi Twoimi przedmówcami?
Tak czy siak widzę, że tylko jedna osoba w miarę mnie rozumie dzisiaj na tym forum.. to nic. Może kiedyś do Was trafi, że na tym świecie nic się nie dzieje przypadkowo, ni stąd ni zowąd, a świat wychodzi dużo dalej za telewizje. A może to ja kiedyś zrozumiem, że gadałem dzisiaj głupy? Dwie opcje. Dobranoc

2

Każdy sam wybiera swoją drogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?