0

Niech sobie idzie do City albo PSG gdzie będą płacić takie pieniądze ;)

0

Ten "zarząd" jakoś dziwnie przypomina mi "platformę obywatelską"

1

Nazwe stadionu chcą zmieniać, paski zmieniają... dokąd ten świat idzie? Już tylko mamona się liczy? Co następne? Herb?

0

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Lepszego momentu nie będzie jak Barca już ostatecznie sięgnie po tryplet. Szkoda, że odchodzi, ale cóż, żyjemy dalej.

0

Oglądałem kilka meczy The Reds w tym sezonie, zawsze skupiałem się szczególnie na trzech zawodnikach - Sterling, Coutinho, Henderson i w Barcelonie widziałbym tylko tego drugiego.

0

0

Ten PUCHAR jest nasz, PUCHAR do nas należy! 1/3 Trypletu już jest!
Viscaa el Barca!!

0

Sevilla już grę w LM ma raczej zapewnioną, powinni sobie poradzić z Dnipro, ale nigdy nie wiadomo.

0

"...będą decydować mecze Atlético z Barceloną i Valencii z Getafe" błąd, Valencia gra z Celtą ;)

0

BvB za 15 min zaczyna z Wolfsburgiem, Gundogan w wyjściowej jedenastce, zobaczymy jak się zaprezentuję

1

Komenatrz z portalu sportowego kibica Realu Madryt:

"Brawo REAL !!!!
Taki Real chce oglądać cały czas, to jest to za co kocham ten klub. Nigdy się nie poddawać. No nic przegraliśmy ale patrząc na styl to wygraliśmy coś więcej !!! Trochę mało widoczny CR7 ale reszta drużyny grała bardzo dobrze. Do tego Iker był dziś razem z Marcelo najlepszym graczem po stronie RM. I Ci wszyscy kibice co na niego gwiżdżą są po prostu głupi.
Gratulacje dla Juve, że potrafią wykorzystać nawet najmniejszą okazję jaka nadarzy się w meczu.
Wydaje mi się, że w tym meczu było widać kto zagrał lepiej i nie można się z tym kłócić. Real przeważał ale jeden błąd, ta chęć zdobycia bramki i szybkie wybiegnięcie do kontry trochę się zemściła.
Mam nadzieje, że Barca wygra finał z Juventusem bo puchar musi zostać w Hiszpanii."

Jeszcze żyją normalni na tym świecie, wsród białych też

0

Z tego co pamiętam to już było pare klasyków w LM

1

W niedziele pierwszy przystanek do trypletu, już teraz biorą lekkie nerwy

4

Brawa za ten komentarz, trafiłeś w sedno.

0

Z jednej strony Napoli dobrze sobie radzi na wyjazdach w LE, a z drugiej Dnipro dobrze radzi sobie u siebie, no i ten gol z wyjazdu daje im więcej spokoju. Zapowiada się ciekawy mecz.

1

Niech odpala fife lepiej

1

3:0, tercet po brameczce ;)

1

W sumie to i sam Angel pożałował, ale może w 15/16 będzie z nim lepiej ;)

0

Oj żeby nie było niespodzianki z Dnipro :D

0

Myślę, że za (oby) tak dobry sezon MSN-u, cała trójka powinna wpakować po bramce.

0

Świetować albo rozpaczać będę 6 czerwca.

0

I teraz czekać prawie miesiąc ;/

2

Zbieraj nakrętki od Pepsi

0

Dobrze rozumiesz ;)

1

Będzie mniej więcej jak w 2008/2009

1

Niby czemu? Lekceważenie przeciwnika - największy błąd w futbolu. Kibice Realu chyba się nauczą.

1

Niech oni się cieszą z tego półfinału, równie dobrze mogli nawet do 1/4 nie dojść

1

Retoryczne pytanie

0

A jeszcze rok temu był ich trenerem stulecia

0

Tak jak dwa lata temu jak i rok temu, mamy niespodziewany zespół w finale, czyli Juventus. Oby i tym razem niespodzianka została pokonana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?