0

kto inny?

0

Suarez musi zachować trzezwość umysłu pod względem agresji i symulki, sędzie nie będzie patrzył, że następnym rywalem Barcy jest Real. Suarez do przerwy jak dla mnie.

6

Gość potrzebuje czasu, czasu i jeszcze raz czasu. Gra dopiero 2 miesiące, do tego w środku sezonu.

4

Jeden dobry sezon i już Barcelona/Real

0

Liczę, że zobaczymy go jeszcze w koszulce Barcy

1

Zamachy terrorystyczne nie istnieją

1

Wałęsa jako agent to też była teoria spiskowa, a teraz trąbi o tym cały kraj ;)

1

Serce to jedno, mózg drugie, warto słuchać tego co podpowiada serce, mózg często oszukuje.

1

Otóż Panowie, czy ja twierdzę, że Ziemia jest płaska? Według mnie temat jest ciekawy, a cytat umieściłem tylko dlatego, że mi się spodobał i nie ma wspólnego z tematem filmu. Ja wiem tylko, że nic nie wiem. Nie mogę mieć ani pewności, że jest kulą ani, że jest płaska w kuli. Nie widziałem jej na własne oczy z "góry" z boku.. Wrzuciłem filmik, a może kogoś zainteresuje, mnie zainteresowało, ale do końca oczywiście nie przekonało.
Lucas: To że może istnieć taka grupa to jest niewykluczone;D ale czemu tam ma być Rihanna i Katy Perry ;D?" Ona istnieje i oficjalnie dla mas nazywa się Grupą Bilderberg. W tej grupie nie jest RIhanna i Katy Perry, juz Ci napisałem.. takie cipki nie robią światowej kariery za darmo, tacy ludzi sprzedają swoje dusze diabło czego sami się nie wypierają i przeznają publicznie. Symbolike szatana/illuminatów znajdziesz w ich teledyskach i tekstach. I nie tylko ich, a i ktoś wspominał o Słoniu, on też używa takiej symboliki. Warto się z tym zapoznać, bo oni robią taką muzykę nie bez powodu. Tutaj wojna toczy się o Wasze dusze ;)
Maks861 - nigdzie nie napisałem, że w to wierzę, ale temat jest kontrowersyjny, a zwolenników innego niż przyjęty kształtu Ziemi jest co raz więcej, w związku z tym zapoznałem się z tym i się podzieliłem. Nic więcej.
Poza tym, co mi z jakieś tam żegalarza, że mi coś tam powie? Autetynczego zdjęcia jak nie było tak nie ma, wyprawy w kosmos jak nie było tak nie ma, zdjęć tysiąca satelit jak nie było tak nie ma, logo z modelem płaskiej Ziemi jest w najważniejszej organizacji międzynarodowej na świecie, horyzont zawsze prosty. Nie wiem jak Wam, ale mi to jednak daje trochę do myślenia.. mimo to nie przekonuje na 100%.

0

Rihanna i Katy Perry nie należą do zakonu Illuminatów, te cipki sprzedały tylko swoje dusze diabłu, nic dziwnego.. inaczej kariery na skalę światową nie zrobisz.
Wszystkie te tezy w tym filmiki nie zostały obalone, a jak tak to proszę o potwierdzenie, a najlepiej obejrzyj do końca, to tak jak byś włączył mecz i po 10 min powiedział, że drużyna A wygra z drużyną B. Nie miałeś cierpliwości? To Twój umysł nie daje Ci dostępu do tego typu informacji, jesteś osobą zamkniętą na inną perspektywę postrzegania świata, niż ta która została Ci podana na tacy przez media, szkołę, rodziców, rówieśników.
PS. To nie żaden "program", bo o czymś tak "bzdurnym" nikt nie nakręci programu, chociaż żadnych dowodów na kulistość Ziemi nie ma :)

1



"Nie udawajcie, że wszystko wiecie, bo wiecie tyle co Was nauczą, a wiadomo, że to czego nas uczą kupa bzdur. Więc kwestionujcie wszystko, kwestionujcie, ale nie wierzcie, bo to jest różnica."

0

To co oni zrobili z tym karnym to nie był brak szacunku, to była zemsta w wielkim stylu. Szatnia, za to co zrobiła z nimi Celta na początku sezonu chciała rewanżu, to było w głowach zawodnikówa, a Leo, lider zrobił to specjalnie w tym meczu, zawdonicy Celty nie czują urazy, sami to mówią.

0

1. To tylko mój wniosek ze względu przeglądanych tu tematów.
2. La Rambla to nie jest dział tylko o Barcelonie. Po to zostało to stworzone, aby dyskutować na każdy temat.
3. Hmm.. ten punkt jest ostry z Twojej strony.. Na samym starcie oceniasz mnie i to jeszcze do ciekawej grupy "zbuntowanych małolatów, którzy myślą, że wszystko wiedzą"...
Myślicz, że bym pisał ten post, cokolwiek gdziekolwiek, żeby wiedział wszystko? Po co? :D Haha.
Piszę tutaj, ponieważ chcę podyskutować z ludzmi, jaka mają zdanie na temat powyżej.
4. Czemu młody (dorosły niezbuntowany) człowieku narzucasz temat geopolityki? Czy ja tymi pytaniami, które Wam zadałem narzucam temat geopolityki? NIE.
Przeczytaj jeszcze raz, a potem następny raz te wszystkie kwestie i sam sobie zadaj pytanie czy to się tyczy geopolityki. Żebym chciał Was spytać o geopolitykę to bym spytał kto według Was wygra III WŚ a nie:
"Co sądzicie o ataku islamu na Europę? Skąd czerpiecie infomacje na ten temat? Co sądzicie na temat Rosji i jej wpływu na Bliski Wschód? Co sądzicie na temat USA, UE i Izreala? Jakie macie zdanie na temat masonów? Co sądzicie o grupie Bilderbeg? Czy uważacie, że chipowanie, które obecnie jest testowane na całym świecie jest dobre? Czy myślicie, że życie ciągnie się po tym życiu?"
Typeczku, te pytania nie mają NIC wspólnego z geopolityką :D

0

Komentarz usunięty

0

I to wcale nie jest moim problemem. To tylko pytanie, które zadałem każdemu kto obserwuje te forum i liczę na dyskusję, nie na podteksty, tym bardziej prooficjalne podteksty ;)

2

To pytanie jest aż tak dziwne? Nie na miejscu? Nieprawdopodobne, że w XXI wieku ktoś może zadawać takie pytania? Czy to pytanie po prostu odrzuca i wywołuje automatycznie śmiech?

0

Ciekawe kogo nazywasz "debilem"... Myślę, że nie razm sam tak myślałeś/mówiłeś (nie koniecznie tutaj).. ale nawet jak tak nie robiłeś to chyba nie warto nazywać ludzi "debilami". Bo niby czemu ktoś kto w 2009 myślał, że Messi bez Iniesty, Xaviego nie istnieje to DEBIL? Wiesz kto to DEBIL? Debilizm/debil- stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim - to według Ciebie OPINIA na jakiś temat w czasie PRZESZŁYM świadczy o jego DEBILIZMIE?

1

Nie wiem co w tej stronie uzielażniojącego.. wchodzisz, patrzysz newsy z dnia, komentujesz (jak chcesz) i wychodzisz.. Oczywiście można porozmawiać z ludzmi na komenty i stoczyć bitwę, kto zdobędzie więcej herbów. Nię widzę w tym nic co może uzależnić.

0

Komentarz usunięty

0

0

Ogólnie życie uliczne kojarzy się z g*wnem.. takie marginsy. Dlaczego? Bo noszą dresy, słuchają rapu = są inni. Ulica to wartości, człowiek wychowany na ulicy ma w sobie 3x więcej wartości niz człowiek wychowany przez szkołę/rodzinę. "Uliczniki" są, byli i będą wyśmiewani, poniżani w mainstreemowych mediach, dlaczego? Bo się nas boją. Oni wiedzą, że jedynymi ludzmi, którzy będą bronić ojczyzny będą Ci "dresiarze, kibice ulicznicy". Czasami taki "dres" ma więcej do powiedzenia niż Ci wielcy wykształceni.
PS. Dlaczego "dresy", kibice itp mają tak zepsutą opinię w społeczeństwie? Przez media, bo one puszczają propagandę przeciw takim ludziom, puszczają strach przeciw takich ludziom, ponieważ media są prosystemowe, a system boi się właśnie takich ludzi!

0

Więcej kropek

0

Najlepsze rapsy o życiu o ulicy jakie znajdziesz to na ulicy. Powodzonka

0

Jakieś typy na weekendozo?

0

Nie wiem jak Ty, ale ja na żadna sensację nie liczę...

0

To bramkarz, obronca, pomocnik czy napastnik? Wielki plus za info w artykule

2

Arsenal gra w niedzielę i to z Lisami, raczę obejrzeć, to co z nimi pokażą, pokaże nam na co ich stać

0

Myśl o wyniku, o co tyle krzyku?

5

Nie ma co liczyć na stratę pkt przez Real na SB

0

Barca nie, zawodnik tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?