SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja myślę, że Real-owa passa upadnie z hukiem. Mam na myśli, konkretna porażka, dość niespodziewana.
2
Żebyś się nie zdziwił, że by wygryzł Suareza
1
Albo wygrać 2 ligę np.
0
Co to za "ludzie" rządzą tym światem...
0
W wywiadach
3
http://www.meczyki.pl/obrazki,55010
Obrazek pokazujący, że kasa to nie wszystko (nie w każdej grupie oczywiście)
0
Heh, trafiłem moment :D
0
Dopiero włączyłem mecz, jak się prezentujemy?
4
Czyli powoli kończy się pewna era zajętej godziny 20:45..
5
Real drugie miejsce, to mi się podoba
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
Póki co gitara
0
Iniesta rozgrzewający się tuż przed meczem, świetny widok.
0
Taki skład jaki chciałem, idealnie :D
6
Przeklinam tego Ramosa i Jego gole w końcówkach...
11
Pierwsza
0
Co jak co, ale brak zmian nie mogę jakoś darować dla Lucho... Najbardziej mam dla myśli Pique i Albę. Goście niemal kontuzjowani, a Lucho nic oO przez całe 90 minut jedna zmiana oO Nie wiem jak to nazwać, nie wiem na co On liczył, co osobiście widział.. ale ja widziałem tych dwóch do zmiany(nie ze względu na grę), jakby zapomniał, że zaraz mecz z Realem.. ehh.
Dziwne są czasami te decyzje LE, niby dobre transfery, odnowienie kadry, niby na niemal każda pozycję jest dobry zawodnik, a tu klops! Nie ma Messiego czy Iniesty, nie ma wyników.
12
Zajebiste zmiany Lucho.
0
Barca liczy, że powrót Iniesty do składu, który odmieni ten zespół o 360 stopni. Pytanie: mają rację czy nie? Iniesta na Klasyk na pewno się przyda.. ale po kontuzji możemy się spodziewać słabego lub średniego występu, nie oszukujmy się.. W pomocy tak na prawdę nie brakuje kreatywnych zawodników bo jak wiemy, Rafinha, Denis i nawet Andres potrafią takimi być. Już nie mówiąc o Rakiecie.. problem leży w trenerze albo Jego taktyce, co do tej formacji jak i całej grze zespołu.
No nic. Możemy tylko i wyłącznie z nadzieją czekać na następne występy Barcelony. Po meczu z Realem (dość osłabionym) możemy wnioskować czy cokolwiek osiągniemy w tym sezonie.
1
Eleven Extra - dokument o naszym magiku, Andreasie Iniescie!
0
Młoda Legia zremisowała z młodymi reprezentantami BVB 3:3 !
0
Ozil, James i Mertens w in formie
5
Ale fotkę to mogliście lepszą dobrać, pokazać twarz chociaż :D
1
Wątpię, że on nie chce grać w Barcy, ale myślę że on sam czuję, że jeszcze za wcześnie. To co mówi dla medii to jedno, co myśli i ustala to drugie.
4
http://www.meczyki.pl/newsy/milik-zaczal-treningi-z-pilka-video/42497-n
Milik zaczął trening z piłką, mówi się, że na boiska Seria A wróci w połowie stycznia.
0
Niech pogra w PK
13
Zlatan:
- Mieliśmy trochę pecha w kilku spotkaniach, ale wciąż wierzymy, a kiedy w coś mocno wierzysz, to prędzej czy później tak się stanie. Mam nadzieję, że wygram Premier League z Manchesterem United i ja ją wygram - zapewnił 35-letni napastnik.
- Zawsze grałem dla wielkich klubów. Każdy z tych klubów był wielki, a nawet jeśli nie, to stawał się wielki, kiedy ja do niego przechodziłem - zaznaczył Zlatan Ibrahimović.
0
Prawdopodobnie nie.
0
Ehh.. Nie wiem po co te porówniania kogoś tam do Messiego.. Messi to Messi. Szybko nie będzie lepszego, a nawet równego. Legenda piłki nożnej.
4
Zidane/Ranieri pewnie
1
To teraz niech seniorska drużyna to powtórzy !