0

Czy wstawianie linków z YT jest zakazane?

1

La Rambla jest działem do rozmowy na każdy temat, powtarzam - KAŻDY. Przyzwyczaj się.

10

Skoro są wątpliwości co do przedłużenia umowy Leo Messiego, najlepszego gracza naszych czas, to ten klub upadnie. Gorzka prawda.

0

Taa, akurat CR7 przejmuje się tym najbardziej :)

1

Jak Cie to ciekawi to dla mnie wręcz ulga dla serducha, bo za takie linki jestem zjadany. Nie ma za co.

PS. W razy pytań czy coś takiego, pisz PW.

1

http://alexjones.pl/
https://robertbrzoza.pl/
http://wolna-polska.pl/
http://detektywprawdy.pl/

Informacje, które zaszokują Twoją nauczycielkę, a może i Ciebie samego.

0

Nie oglądasz TV, ale wiesz co leci w TVN?

0

Póki można dostać na prawdę dobrą sumę za Rakiticia to czemu go nie sprzedać? To jakiś guru, że bez niego pomoc nie istnieje? Problem w tym, że pomoc Z NIM nie istnieje. Co to jakiś Xavi, Iniesta czy Messi, że jest nie do zastąpienia? Barca musi myśleć o przyszłości. W obecnej formie Chorwata to nawet się nie zastanawiam, ale jeszcze pół roku do transferów to zobaczymy. Przedłużenie kontraktu? Szczerze, to oni chyba sobie jaja robią.. Gość nic na boisku nie pokazuje, a oni chcą dać mu nowy kontrakt. Ehh.. z takim podejściem skończymy jak Milan.

PS. I proszę nie piszcie mi o tym jak grał dwa lata temu czy rok temu i czego to dla Barcy nie robił. Ja patrzę na rzeczywistość, a nie przez pryzmat kilku sezonów wstecz.

0

A poza tym, jak Ty byś głosował na ich miejscu? Będąc choćby takim Algierczykiem.. na kogo zagłosujesz jak nie na swojego rodaka? Na kogo zagłosowałby taki Błaszczykowski jak nie na Lewego? Trochę wyobrazni. Takie są zasady tego czegoś, zwanego ZP i nie zanosi się na zmiany. Nie ma co przeżywać jakiejś indywidualnej nagrody.

0

Jak dla mnie Ronaldo może co zgarniać ZP i każda inną nagrodę indywidualną. Podobnie zresztą jak mam z Leo.. Mało mnie to interesuje, w sumie to zupełnie nic. Wszelkie umiejętności weryfikuje boisko. A kto ogląda te mecze to wie o czym mówię.

Przejmujecie się jakaś głupią statułetką dla zupełnie dla Was obcego człowieka, a poza tym człowieka, który jest z drugiej strony hiszpańskiego obozu.. Po co? Za mało macie czasu? Za mało wrażeń w życiu? Za mało powodów do narzekań to jeszcze będzie sobie truć głowę, że Ronaldo wygrał jakaś statułetkę, która nic nie znaczy? Niech se postawi na kominku, a jak zazdrościsz to idz do jakiegoś sklepu sportowego, zamów takie coś z podpisem "Leo Messi" i Mu wyślij...

Liczy się klub. Liczy się FC Barcelona. Nie pojedyncze osoby, nawet w przypadku Messiego. Dla mnie Messi jest najlepszy w historii. Mi to wystarcza, a ile będzie miał na koncie złotych piłeczek czy innych nagród, to tylko Jego sprawa.

Podsumowując, szkoda czasu, nerwów na takie "plebiscyty" i jakieś nagrodki. Od paru dobrych lat widać, że to tylko medialna nagroda, nie sportowa. Tylko ślepiec tego nie zauważy.

4

Kampanie przeciw Pique - czas zacząć! Przecież jak można powiedzieć jakiekolwiek złe słowo na zarząd ligi, Real Madryt, na Hiszpanię? Toż to niedopuszczalne!



*Z drugiej strony: przykładowo taki Ramos wypowiada się publicznie na ten Katalonii w nieprzyjemnym tonie, obciąża sędziów, oskarża zarząd LL o fatalne organizowanie rozgrywek itp itd. Przecież to wolność słowa, ma prawo tak mówić!


* - to jedynie przykład.

2

Ehh.. przejmujecie tym jakimś śmiesznym rankingiem jak by nie wiadomo co to było. Dam Wam radę - śmiejcie się z tego, bo tylko na ten ranking zasługuje. Tak samo te złote piłeczki czy złote laseczki :)

1

Zarówno atakowanie Enrique jak i Jego bronienie zrobiło się już nudne. Poczekajmy na koniec sezonu.

59

Z cyklu Gry o tron: "Król, który musi przypominać, że jest królem, tak na prawdę nim nie jest". Słowa jak dobrze pamiętam Tyriona :D

1

?

2

Polecam film "Blow"

0

hahahhahahhaha :D W końcu avatar zobowiązuje :D

0

Polecisz może rzetelniejsze zródło informacji?

0

Na dole masz zródło, skąd została podana/skopiowana owa informacja.

0

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/105336-niemcy-postawili-luksusowe-domy-dla-imigrantow-koszty-13-tys-zl-za-metr-kwadratowy

Tuż za zachodnią granicą rośnie nam mały kalifacik :) chociaż w sumie już nie taki mały

6

http://demotywatory.pl/4729702/Uchodzcy-z-Syrii-sprowadzeni-przez-Fundacje-Estera-otworzyli

Tak jak podpis w democie, to mi się podoba. Przyjeżdżają, pracują, otwierają swój interes. Żyją tak samo jak każdy obywatel. Nie chcą nic za darmo, starają się. Super postawa, właśnie takie coś powinno być promowane, a nie zasiłeczki i tak dalej..

0

To Jego 3 gol.

0

Jestem niemal w 90% pewny, że w razie odejścia Lucho, nowym trenerem zostanie ktoś z DNA Barcy. Kto to będzie i czy wgl będzie, się okaże.

0

Prędzej Messi na pozycję Iniesty.

4

I jeszcze ten Villa na pół roku :D

4

Ja tam widziałem po tych meczach w których grał jedno - zasługuje na więcej minut. A jak ma się nauczyć grać jak nie gra :D ? To tak samo jakby od Ciebie wymagano nauczenia się pisać bez długopisu.

0

Pierwsza 11 z Bilbao jest niemal pewna. Wątpliwości są tylko do jednej pozycji - czy Lucho postawi na Gomesa czy Rakiticia? Zarówno jeden jak i drugi, w obecnej formie to jak gra 10 na 11.

10

Dalej nie mogę zrozumieć podejścia LE do Vidala... gość sam go sobie zażyczył. Vidal poświęcił pół roku przerwy od piłki, żeby grać w tym zespole. Nie słychać żadnych głosów imprez, otyłości czy złego podejścia do treningów itp.. A jednak mimo to, ten Lucho, który sam sobie zażyczył tego zawodnika, odrzuca go. Nie ma co ukrywać, Enrique marnuje dla chłopaka karierę. Czemu nie kazał go sprzedać latem? Czemu nie da mu jednej pieprzonej szansy gry w lidze? Czy w meczach, których grał, Vidal owej szansy nie wykorzystał? Nie pokazał się z dobrej strony? Co on musi zrobić? Strzelić hat-tricka czy zanotować 5 asyst w meczu, żeby ten trener go docenił? Poza tym, czego on się spodziewał po Vidalu? Przecież z Niego żaden prawy obrońca, prędzej skrzydłowy/prawy pomocnik. Od kiedy to Barca kupuje skrzydłowych i robi z nich na siłę obrońców? A nawet pomimo to - Vidal prezentował się na tym PO całkiem dobrze i według mnie zasłużył na częstszą grę w lidze! O co temu Enrique chodzi? Przecież Roberto to żaden drugi Dani Alves i prędzej z Vidala wyrośnie dobry PO niż z Sergiego.
Slepy czy niewidomy?

0

W końcu ktoś myślący..

0

Jak Barca chce wygrać majstra to nie może patrzeć na Real tylko na siebie. Jak oni chcą wygrać jak nie wygrywają? Niech się skupią na sobie i wezmą do kupy. A Real przecież nie będzie wygrywał do końca sezonu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?