1

Zgadzam się z tym co napisałeś, ale nie wierze, że USA, Izreal, Arabia (ktorzy nie przyjmą nawet 100 uchodzców) nie maczają swoich paluchów w tej całej fali. To jest jedna wielka inwazja islamu na chrześcijaństwo, która musi być w jakiś sposób sposorowana, tak samo jak te całe ISIS. Czy Merkel się spodziewała zamachów w Europie? Według mnie tak. Może i tam zyska siły roboczej albo straci posade, a Niemcy pogrożą się w chaosie. Poczytaj co się tam dzieje, tego w TVNie nie ma. Gwałty i protesty na porządku dziennym.

1

Dobra, koniec polityki, film jakiś polećcie

1

Co ma ksiądz do Biblii?

2

Ale dlaczego myślisz, że ważniejsze osoby nie chcą tych arabów u nas w Europie? Daj mi trzy dobre powody! Skąd pewność, że te ważniejsze osoby nie mogą działać na czyjeć rozkazy, albo inaczej - skąd pewność, że to właśnie te osoby rządzą danym państwem? Jakoś UE Polsce dużo rzeczy narzuca (np. podatek od Co2 czy popularni emigranci) i jakoś ten "polski" rząd to wykonuje. To czemu takie coś ma nie płynąć od USA czy Wybrzeza Kości Słoniowej?

2

Widzę, że nie rozumiemy się.
Odpowiedz na to "pytanie" jest jedna. Panśtwo Islamskie ma swoich ludzi obecnie w całej Europie. Dostali takie i takie rozkazy wczoraj w Paryzu. Myślisz, że mi chodzi, że to USA kontroluje te ataki ISIS? Kontrolowane ataki terrorystyczne (oficjalnie) już się skończyły w momencie powstania ISIS. Chodzi mi o to, że to USA (może nawet stworzyło), a jak nie to na pewno je sponsoruje czy to bronią czy kupuję ropę po dużo zaniżej cenie (na rekę dwóm stronom nie?). A co do Merkel czy Francji, Hollande czy jak mu tam.. sami zapraszali islamistów/imigrantów to teraz ludzie na tym cierpią. I jak wspominałem, taka "wycieczka" imigrantów do Europy nie jest tania.
Jak masz dalej zamiar mnie wyśmiewać bo mam inne poglądy na ten temat to proszę daj spokój, lepiej powiedz SWOJE zdanie. Wtedy zacznie się dyskusja na której mi od początku zależało, ale widzę, że z Wami nie da się podyskutować, TV prawdę Wam powie ;) CYA

1

1. Dzięki za poprawienie,
2. Proste, że boli, za dużo innego info niż oficjalne,
3. Czy ja piszę o KOŃCU świata czy o CZASACH końca? To zupełnie coś innego.. polecam Biblię,
4. Dobranoc ;)

0

Słyszysz illumiati i dla Ciebie to koniec tematu? To mam lepszą nazwę dla tych ludzi.. szataniści albo lucyferianie, wybieraj.

2

Myślę, że warto mieć swój rozum i poznawać wszystkie teorie i to po prostu wszystko łączyć. Każdy pisze, że nie ogląda TV od X lat, ale jakoś NIKT nie przedstawi INNEGO zdania na temat ISIS, emgigrantów, terroryzmu niż TV...

2

Haha bo Wy to właśnie tak sobie wyobrażacie :D Hahahaha, Wy myślicie, że publiczne osoby rządza tym światem, że one to napędzają. Dobra, koniec tematu.

0

1. Godzina 14 to ja jeszcze spałem. Tutaj piszę zaledwie od godziny.
2. Zgłaszaj ile chcesz - szczerze? Mam to gdzieś ;)
3. Co jest chore to co piszę? To, że ta cała imigracja jest zorganizowana? Dziwne.. Taki przejazd z ogarniętego Bliskiego Wschodu wojną, która zresztą zrobiły pewnie dla Was kochane STANY ZJEDNOCZONE z ich sojusznikami, kosztuje dobre tysiące euro..
4. Czarno widzenie? To nie jest czarno widzenie, to jest inne wobec Was patrzenie na rzeczywistość.
5. Kto stworzył terroryzm? Kto odpowiada za ataki na WTC? Komu sprzyjały te "ataki"? Komu odpowiadają te ataki na Paryż? Kto finansuje ISIS? Kto rządzi UE? Komu odpowiada rządzący UE?
Odpowiedzcie sobie sami na te pytania.
Kto nie ogląda TV nie znaczy, że nie ma takiego samego poglądu na świat jak TV.
Czego nie ma TV to znaczy, że to nie istnieje - stara, jara zasada prawdziwych rządzących tym światem.

2

Żeby bylo jasne - 130 ofiar czy tam ile nie jest mi obojętne, chcę Wam powiedzieć, że tym, którzy odpowiadają za ten cały "kryzys imigrantów" czy "wojne z terroryzmem" itp. - IM jest to obojętnę! Dlatego wcale się nie dziwię, że mamy jakiś "zamach" w Europie, bo jak kontrolowac europejczyków? Strach to najlepsze narzędzie do konroli. Zrozumcie ich perspektywe widzenia, a zrozumiecie reszte. Im na ludzkim życiu nie zależy, im zależy na celu, a obecnym celu szatanów jest obalenie Assada, destabilizacja Europy, a nawet sprowokowanie Rosji i Chin.
To taka ogólna perspektywa i to w bardzo minimalnym stopniu.
Polecam trochę więcej poczytać na te tematy w internecie póki można (illuminati, masoni, Watykan, czas końca itd itp) niż patrzeć bezmyślnie na memy, tvn i inne prozachodnie telewizji czy nawet Barcelone (jako klub) i dopiero potem mnie wyśmiewać, że "głoszę" cherezję. A najlepiej to otworzyć Biblię i zwrócić się ku drodzę, na której czele stoi Jezus.

1

Polecam Biblie, tam jest jedna jedyna prawda na temat przyszłości, przyszłości, która właśnie staje się terazniejszością, czy tego chcemy czy nie - żyjemy w czasach końca ;)

0

Nie wierze w to co piszesz..

1

Ależ proszę bardzo ziomeczku, upobliczniaj, ślij na milicję, do służb, gdzie chcesz.. Pokaż rodzinie, znajomym. Albo najlepiej SAM użyj internetu to odpowienich rzeczy i zobacz co na prawdę się tu na świecie dzieje, a dopiero potem się śmiej, że ktoś ma inny pogląd na świat niż Twoja osoba.

0

Lepiej napisz swoje zdanie, ja tu pisze w dobie dyskusji. Co Ty masz do powiedzenia na ten temat? Tylko jak masz mi pisać to samo co podaje TV od ponad dwóch lat to daruj sobie.

1

Nigdzie nie będziesz bezpieczny w czasach końca, czyli w których żyjemy

4

To dopiero początek, dopiero teraz proces destabilizacji Europy się na poważnie zaczyna

0

Gdyby obywatele mogli coś zmienić, wybory by nie istaniały.

0

0

A myślisz, że rząd francuzki i merkelówy (całej ue) nie prosił się o to się dzieje? Myślisz, że ich interesuje jakieś tam 100 ofiar? Czy 2000? Im na rękę! Te rządy są kontrolowane przez rządy USA/Izreala/Arabii, te całe fale "uchodzców" są w jednym celu - podporządkowanie Europy i jej destabilizacja! Drugim celem może być osłabienie pozycji Rosji i Chin, które w oczach USA za bardzo zaczeły się panoszyć na świecie.

0

A od kiedy to obywatele rządzą danym państwem dla przykładu USA, które jest najwiekszym państwie policyjnym w XXI wieku? Poza tym, na obywateli prawdziwa władza ma albo odpowiednie ustawy albo obozy FEMA, w razie krachu gospodarczego (18 bilionów długu!!) albo większych zamieszek. A to, że USA wyśle wojska do Syrii jest niemal pewne, już zresztą wcześniej wysyłali, ale w małych ilościach, teraz mają DUŻY pretekst bo w końcu jest tam Rosja, która nic nie robi... no i ISIS, który sami sposorują. HAHA. Te "zamachy" w Paryżu zmienią bardzo dużo według mnie, dojdzie do interwencji wojskowej, dojdzie do odpowdnich ustaw do powołania wojska Unii Europejskiej, dojdzie do odpowiednich ustaw tzw. "bezpieczeństwa" obywateli UE. Tak czy siak, to są czasy końca.

0

III Wojna Swiatowa już dawno trwa.. polecam przeczytać Plan Trzech Wojen Swiatowych wg. Alberta Pick-a, jeśli jest prawdziwy to ten ostatni wypełnia się na naszych oczach. Według mnie III zaczeła się 9/11, jeśli wgl nie wcześniej... To bardzo długi temat, w razie zainteresowania zapraszam na pw.

1

Komentarz usunięty

0

0

Te całe "zamachy" nie są przypadkowe tak samo jak powstanie i rozwinięcie się państwa islamskiego. USA/Izreal/Arabia (czyli tzw. Zachód) o wszystko zadbał, najpierw kryzys "emigrantów", potem wkroczenie/sprowokowanie Rosji, a teraz SAMI będą mieli IDEALNY pretekst do wejścia wojskami lądowymi na teren SYRII, gdzie chcą obalić Assada, a nie pokonać ISIS. Eh.. jak to się pięknie układa, III Wojna Swiatowa wchodzi w decydującą fazę czy się to komuś podoba czy nie!

0

Po cieżkim piątku zacząć dzień od BBVA? Pasuje

0

Kto da 12 mln za tych dwóch grajków?

1

Nie widzę potrzeby kupna Nolito już w styczniu, przecież i tak będziemy mieć dwa transfery.

0

Z kimś ten szum być musi, o czym by gazety pisały?

0

Według mnie Munir powinnien iść na wypożyczenie do jakiegoś klubu z BBVA, taki Gijon byłby idealny dla niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?