SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli przed naszym meczem na Calderon będziemy mieli 4 pkt przewagę na RM to jestem pewny mistrzostwa.
9
Naszym jedynym zmartwieniem w lidze jest Atletico na Calderon.. Real ma dwa takie zmartwienia - Seville i Valencie. Liczę na chociaż jedna stratę punktową "Królewskich", a konkretnie z Sevillą, a może nawet z Valencia na SB. Getafe, Almeria i Espanyol to raczej pewne ich 9 pkt.
1
Dobra wiadomość, w końcu Verma pokopie piłkę. Do końca 5 kolejek ligowych, mam nadzieję, że zagra pare-parenaście minut przynajmniej w dwóch.
0
I jutro się nic nie zmieni, liczę na "gładkie" 4:0 , bez kontuzji.
0
"Cristiano mógłby grać w Milwall, Queen’s Park Rangers czy Doncaster i zdobyć hat-tricka" mógł wybrać lepsze kluby na przykłady
0
To zależy co kto robi w weekend po 15, ja np. już mam wolne
3
Lekceważenie przeciwnika to największy błąd w futbolu.
0
Czemu narzekacie na godzinę 16? Dla mnie w sam raz na meczyk Barcelony.
2
http://www.sportskeeda.com/football/tito-vilanova-scores-impossible-goal-barcelona-indirect-free-kick
0
A wiesz, że TVN/TVP i portale typu WP/ONET należa do jednej osoby/koorporacji? ;) Co w zwiazku z tym? A no to, że niestety należysz do osób "śpiących", nieświadomych świata, który Cię otacza, jesteś manipulowany, dezinformowany, okłamywany.
Polecam się wyrwać z tego.. nie warto w tym tkwić.
2
I pewnie oglądasz TVN i TVP i wiesz co się dzieje na świecie ;) ?
0
Zdobył 3 razy MŚ dlatego jest tak lansowany.. wydaje mi się, że to jedyny powód, choć nie mogę zaprzeczyć faktowi, że to wcale nie był taki sobie zwykły zawodnik, chociaż widziałem go tylko na kilku filmikach na YT.
Mimo to, masz rację w ostatnim akapicie.. "kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się 'prawdą' ". Ten cytat bardzo pasuje do Pelego i jego bramek jak i wielu zdarzeń na świecie jak choćby słynna operacja fałszywej flagi WTC... My zwykli ludzie, możemy to jedynie wiedzieć, ale nie damy rady obalić oficjalnej wersji. Do tej pory utrzymuje się teorię, że WTC to robota "terrorystów" i do tej pory utrzymuje się, że Pele to najlepszy strzelec wszechczasów.
0
Jak ten scenariusz się ziści, to będzie to jeszcze lepszy sezon od 08/09 czy 10/11.
0
Jak tak porównać Bayern i Barce...
Bayern ligę wygrał, ale mimo to zostali ograni przez Wilków i M Bladbach (na własnym terenie). Pokonał natomiast BvB, ale wiemy jacy są/byli w tym sezonie. W LM natomiast za rywala w najwyższej czy wyższej pólki mieli tylko City.. do tego! Porto z nimi wygrało, portugalska drużyna.
A co z Barcą? Liga póki 1 miejsce, raz pokonany Real, 4x AM (mistrz Hiszpanii), 2x mocna w tym sezonie Valencia, 3x mistrz Francji, 2x mistrz Anglii..
Może nienajlepsze porównanie, ale widać różnicę.
Jak są błędy czy ortograficzne czy statystyczne to wybaczcie ^^
0
Fakt, strzelił te 1300 goli, ale dobre 500 nieoficjalnie, to niby czemu one się liczą do tego rekordu? Z jakiego powodu? Przecież jakby tak KAŻDEMU liczono to by te liczby były ogromne i zarazem nierealne do spełnienia w oficjalnych meczach. Potęzne wyolbrzymienie bramek Pelego i Romario, Ciebie to nie obchodzi, ale mnie tak. Pytanie, po co? W jakim celu to zrobiono? Sława, hajs, po prostu - rekord? Może coś innego? Nie wiem, ale wiem, że tak być nie powinno. Dla mnie Pele ma 751 bramek jak dobrze pamiętam, a nie jakieś 1281..
3
Nie taki Bayern mocny jak go malują.
0
Teraz Calderon czy Camp?
3
Przykro mi, nie.
0
Na ten moment znowu zapowiada się, że hiszpańskie kluby zdominują Europę.
0
I tu też leży lekki, jak nie duży problem. No bo jaki inny trener innego klubu zna lepiej Messiego niż Guardiola? Ale Messi to Messi, oby Pep nie znalazł pomysłu na niego, a nawet jak znajdzie.. jest Neymar i Suarez, nawet Pepowi nie uda się "wyłączyć" kompletnie tej trójki z gry.
0
Wszędzie jest korupcja.. politycy i biznes medyczny, media to tylko czubek góry lodowej. Instytucje sportowe jak UEFA czy FIFA należa do tego samego grona. Czy losowanie ustawione? Możliwe i tak to od dłuższego czasu wygląda. Chciałbym, żeby ktoś kiedyś z FIFY/UEFA odważył się powiedzieć coś więcej. Ale pewnie wtedy zaatakowałby "seryjny samobójca", dam przykład polityczny - Lepper.
0
= pierwsze El Clasico w finale, na to liczę.
0
ALE SPAM, co sekunde nowy komentarz!
0
Wydaje mi się, że tylko z Atletico możemy zgubić pkt. Z RS i Cordobą raczej komplet.
0
hmm.. rok temu PRZED 1/2 Bayern był "chłopcem do bicia" dla nich? A czy teraz mistrz Włoch, najlepsza defensywa w swoim kraju jest "chłopcem do bicia"? Jak pisałem, 50-50.
0
Liczyłem jednak na Real.. ale nie jest zle, szykuje się bardzo dobry, zacięty i pełny emocji dwumecz. Dodatkowym plusem meczu jest gra przeciwko Pepowi, a minusem chyba to, że pierwszy mecz na Camp Nou.
1
Szansę są 50-50 w dwóch meczach. Teraz wyśmiewacie Juve, a 13 może się okazać, że to oni będą w finale ;)
0
A ja bym nie skreślał Juventusu tak szybko.
0
Racją, błąd, poprawione, dzięki :)
0
Liczę na jeszcze 3 spotkania w tej edycji.. z Realem i Bayernem. Nie chciałbym grać z Juve, z prostego powodu - oni się zamkną, postawią na defensywe i kontry, nie otworzą się. Dwumecz z nimi mogłby wyglądać tak jak dwumecz Realu z AM. Chciałbym trzy bardzo dobre mecze, otwarte, pełne akcji i bramek. Myślę, że gdy wylosujemy Juventus, moje wymagania nie zostaną spełnione.