SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może trafimy na nich w LM jak się uporają z BvB a my z City ;)
0
Już było takich sporo co mieli być klasowymi napadziorami ;)
Ale czas pokaże.
0
Dzięki, nie muszę nigdzie szukać :)
0
Brak Sancheza, słabe zmiany i nastawienie defensywne.
0
Ech, zawiodłem się po dzisiejszym Erikssenie.
1
Nie?
0
Ciekawi mnie dzisiejszy występ Erikssena.
0
Jakoś nie widzę DiMarii u nas.. PSG podobno chce sprzedać Cavaniego i Lavezziego i wyłożyć tą kasę na Argeńtyczyka, ale czas pokaże.
0
A co? Już się nie podoba i kupujesz Lewandowskiego?
3
Z tego co wiem to tytuł to "Porto chce 30 milionów i Tello za Danilo" a nie "Juve chce 81 mln za Pogbę". Chyba, że to coś ze mną nie tak?
6
Nie ma co się dziwić, Arsenal zrobił na prawdę dobry transfer, a Barcelona średni. Nie chodzi mi oto, że Alexis powinnien zostać, tylko oto, że Barca spokojnie mogła wycisnąć z Arsenalu 50 baniek jak nawet nie więcej. Co zrobiło Chelsea z Luizem (50 mln od PSG...) to poezja.
2
Najlepsze życzenia dla jubilatów :)
Real będzie miał ciężko na Calderon, tym bardziej, że tracą Ramosa, Jamesa i Marcelo. Będziemy musieli wykorzystać ich ewuntualną stratę pkt, sami łatwo też mieć nie będziemy.
1
Trzeba liczyć na remis w dzisiejszym meczu, ale i tak Sevilla ma małe szanse choćby na punkt.
0
Jakby Barca wyłożyła dobry hajs to Pogba może i będzie biegał w koszulce Barcy. A na Isco to szans raczej nie ma, chociaż nigdy nie wiadomo.
1
Wyśmiewanie? Jakoś żadnego "haha" nie widzę, użyłem akurat Jego nazwiska bo gościa lubię. I jak wspomniałem, pierwsze słyszę, że nie żyję.. ale jak chcecie to banujcie.
0
Nie wiedziałem oO. Szkoda chłopaka... miał spory potencjał
0
2
Jooe jesteś po prostu świetny gość. Poczytałem sobie kilka Twoich komentarzy i muszę przyznać, że długi czasu nie widziałem tutaj, żeby ktoś pisał z takim sensem. Również popieram takie myślenie - wychowankowie, nie gwiazdy. Przy czym oczywiście nie skreślając zewnętrznych transferów. Już wiemy, że za rok to będzie niemożliwe, więc liczę i to bardzo, że Lucho wprowadzi kogoś do pierwszej drużyny i to na stałe.
Oglądając dzisiejszy mecz Chelsea z City wpadł mi w oko Zouma, francuzki ŚO, bodajże 19 albo 20 lat. Bardzo obiecujący i przy takiej legendzie jaką jest Terry wiele się nauczy.
0
Żeby grał chociaż Cesc to by to raczej lepiej wyglądało, no ale co zagrał Oscar to ja nie wiem
0
Też Go nie rozumiem do końca. Jest 1-1, własny stadion i stawiać na defensywę? Odpowiedz na to pytanie: Mourinho
0
Ja poproszę o 3 pkt. Pewne 3 pkt. Do tego bramkę Messiego i więcej bramek w 2 połowie :) Liczę też na występ Barty.
1
Komuś bardzo zależy na wojnie religijnej. Francja to była operacja fałszywej flagi, tak jak 9/11. Każda religia służy tylko po to, żeby kontrolować masy. Jest zakłamana jak cholera, jak traktujecie to jako przekleństwo to wybaczacie. I zgadzam się z Criss18Barca - największym zagrożenie jest UE, a kto kieruje UE? Nasi zachodni sąsiedzi - Niemcy pod przywódcem Merkel ;) Polecam wyłączyć tv, odrzucić "prawdę" od "naukowców" i tym podobnych i trochę poszukać informacji w Internecie. Póki można :)
0
Martw sie o ten sezon ;p
0
oby dojsc do tego finału
0
Hejterskie pokolenie. Aż boję się pomyśleć o następnym.
0
Dajmy jeszcze czas dla Suareza. Ale ta symulka w sytuacji z Godinem to mnie poddenerowała. I pochwałą dla Rakiticia, z nim jest co raz lepiej, a mógł mieć świetna asystę przy golu Urugwajczyka.
0
A ja tam wierzę w Barcelonę do końca.
0
„Sądzę, że ten rok będzie należał do Realu, Barcelony, Bayernu i Chelsea…”. Zgadzam się i El Clasico w finale LM :)
0
Jaki piłkarz Hiszpanii dostał ZP dlatego, że Hiszpania wygrała MŚ w 2010, ME 2008 i 2012? Gdzie ich Złote Piłeczki? Wygrali to wszystko w niesamowitym stylu, mają medale i puchary! Xavi, Iniesta, Puyol to są chyba największe niedocenienia!
0
I to po karierze.