0

Może trafimy na nich w LM jak się uporają z BvB a my z City ;)

0

Już było takich sporo co mieli być klasowymi napadziorami ;)
Ale czas pokaże.

0

Dzięki, nie muszę nigdzie szukać :)

0

Brak Sancheza, słabe zmiany i nastawienie defensywne.

0

Ech, zawiodłem się po dzisiejszym Erikssenie.

1

Nie?

0

Ciekawi mnie dzisiejszy występ Erikssena.

0

Jakoś nie widzę DiMarii u nas.. PSG podobno chce sprzedać Cavaniego i Lavezziego i wyłożyć tą kasę na Argeńtyczyka, ale czas pokaże.

0

A co? Już się nie podoba i kupujesz Lewandowskiego?

3

Z tego co wiem to tytuł to "Porto chce 30 milionów i Tello za Danilo" a nie "Juve chce 81 mln za Pogbę". Chyba, że to coś ze mną nie tak?

6

Nie ma co się dziwić, Arsenal zrobił na prawdę dobry transfer, a Barcelona średni. Nie chodzi mi oto, że Alexis powinnien zostać, tylko oto, że Barca spokojnie mogła wycisnąć z Arsenalu 50 baniek jak nawet nie więcej. Co zrobiło Chelsea z Luizem (50 mln od PSG...) to poezja.

2

Najlepsze życzenia dla jubilatów :)
Real będzie miał ciężko na Calderon, tym bardziej, że tracą Ramosa, Jamesa i Marcelo. Będziemy musieli wykorzystać ich ewuntualną stratę pkt, sami łatwo też mieć nie będziemy.

1

Trzeba liczyć na remis w dzisiejszym meczu, ale i tak Sevilla ma małe szanse choćby na punkt.

0

Jakby Barca wyłożyła dobry hajs to Pogba może i będzie biegał w koszulce Barcy. A na Isco to szans raczej nie ma, chociaż nigdy nie wiadomo.

1

Wyśmiewanie? Jakoś żadnego "haha" nie widzę, użyłem akurat Jego nazwiska bo gościa lubię. I jak wspomniałem, pierwsze słyszę, że nie żyję.. ale jak chcecie to banujcie.

0

Nie wiedziałem oO. Szkoda chłopaka... miał spory potencjał

0

2

Jooe jesteś po prostu świetny gość. Poczytałem sobie kilka Twoich komentarzy i muszę przyznać, że długi czasu nie widziałem tutaj, żeby ktoś pisał z takim sensem. Również popieram takie myślenie - wychowankowie, nie gwiazdy. Przy czym oczywiście nie skreślając zewnętrznych transferów. Już wiemy, że za rok to będzie niemożliwe, więc liczę i to bardzo, że Lucho wprowadzi kogoś do pierwszej drużyny i to na stałe.
Oglądając dzisiejszy mecz Chelsea z City wpadł mi w oko Zouma, francuzki ŚO, bodajże 19 albo 20 lat. Bardzo obiecujący i przy takiej legendzie jaką jest Terry wiele się nauczy.

0

Żeby grał chociaż Cesc to by to raczej lepiej wyglądało, no ale co zagrał Oscar to ja nie wiem

0

Też Go nie rozumiem do końca. Jest 1-1, własny stadion i stawiać na defensywę? Odpowiedz na to pytanie: Mourinho

0

Ja poproszę o 3 pkt. Pewne 3 pkt. Do tego bramkę Messiego i więcej bramek w 2 połowie :) Liczę też na występ Barty.

1

Komuś bardzo zależy na wojnie religijnej. Francja to była operacja fałszywej flagi, tak jak 9/11. Każda religia służy tylko po to, żeby kontrolować masy. Jest zakłamana jak cholera, jak traktujecie to jako przekleństwo to wybaczacie. I zgadzam się z Criss18Barca - największym zagrożenie jest UE, a kto kieruje UE? Nasi zachodni sąsiedzi - Niemcy pod przywódcem Merkel ;) Polecam wyłączyć tv, odrzucić "prawdę" od "naukowców" i tym podobnych i trochę poszukać informacji w Internecie. Póki można :)

0

Martw sie o ten sezon ;p

0

oby dojsc do tego finału

0

Hejterskie pokolenie. Aż boję się pomyśleć o następnym.

0

Dajmy jeszcze czas dla Suareza. Ale ta symulka w sytuacji z Godinem to mnie poddenerowała. I pochwałą dla Rakiticia, z nim jest co raz lepiej, a mógł mieć świetna asystę przy golu Urugwajczyka.

0

A ja tam wierzę w Barcelonę do końca.

0

„Sądzę, że ten rok będzie należał do Realu, Barcelony, Bayernu i Chelsea…”. Zgadzam się i El Clasico w finale LM :)

0

Jaki piłkarz Hiszpanii dostał ZP dlatego, że Hiszpania wygrała MŚ w 2010, ME 2008 i 2012? Gdzie ich Złote Piłeczki? Wygrali to wszystko w niesamowitym stylu, mają medale i puchary! Xavi, Iniesta, Puyol to są chyba największe niedocenienia!

0

I to po karierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?