SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
580 mln... czy te 250 mln, tak czy siak, np. takie Chelsea musiałby sprzedać Hazarda, Oscara i jeszcze z dwóch aby uniknać problemów z Fair Play. Wątpię, że komuś to się by opłacało (PSG, City, Bayern) nawet za najlepszego napastnika jaki gra na tych boiskach. Poza tym, nie wierzę w odejście Messiego, a mediów/gazet nie słucham/czytam co polecam każdemu samo myślącemu.
1
Ja to rozumiem, ale cieszę się, że to napisałeś :)
Chodziło mi o podobieństwo z naszym krajem i ze słynnym hasłem "panie premierze, jak żyć?"
0
Jeśli trener nie słucha podpowiedzi od zawodników to jaki to trener?
4
Ci którzy są na ławce, powinni zaczynać wczoraj od 1 minuty, może oprócz ter Stegena i Rafinhii.
0
Ostatnio się roztrzelał, najpierw z Sevilla teraz gdzie Barca nie umie wygyrwąc :D
0
Tiki-taka działa i dalej może to być najlepszy styl gry ALE do tego trzeba szybkości, ruchliwości, pressingu i też strzałów z dystansu jak przejście przez obrońców nie wychodzi - tego tutaj brakuje, a jak jest to przez 1/4 meczu.
0
To powinno być zrobione w czerwcu. W tym momencie skład Barcy wyglądałby inaczej...
2
To co my wiemy to tylko afery Neymara czy te transfery młodzików. To co tam się na prawdę dzieje wiedzą tylko nieliczni i nikt nie powie tego publicznie, no chyba, że klub padnie. Podejrzewam, że jest tam wielki syf na niewyobrażalną skalę i zapewne chodzi jak zwykle o kasę. Co z tą Barcą, panie Bartomeu, jak kibicować?
0
Denis to nie jestem pewien ale Tello tak, jest wypożyczony na dwa sezony.
0
Balował z 2packiem na Kubie
0
A gdyby nie wpadka z Celta mielibyśmy 3 pkt więcej
0
Trochę dziwnie to będzie wyglądało jak taka trójka będzie w styczniu.
0
Sporo tych brazylijczyków.
0
Tak, to nie jest problem Barcy, to jest problem klubów zainsteresowanych. Dlatego napisałem "patrząc ze strony Juvenstusu" :)
1
Bayern może by i obronił, żeby nie zmiana trenera, a Real teraz jest jeszcze mocniejszy niż rok temu i z tym samym trenerem. Czas pokaże. wcześniej czy pózniej ktoś obroni tytuł LM, a tak szczerze to Real na to miano zasługuje. 10 tytułów najlepszego Europejskiego klubu zasługuje na tą historyczą obronę tego trofeum.
0
Nie można wygrywać 3 pucharów czy 6 co rok/sezon przez jeden klub. Piłka nożna była by wtedy bez sensu i bez celu.
0
Patrząc na możliwy jego transfer ze strony np. Juvenstusu to go nie wykupią za 20 baniek. Gość zagrał w tym sezonie w dwóch meczach, zagra może w trzech i 20 baniek? 5 może by i dali. Na tą chwilę jedyny plus Martina to wiek.
0
Rakitić nie chce odchodzić, a Barca nie chce sprzedać.
3
Mam nadzieję, że Samper i Adama będą dalej grali w Pucharze Króla. Przeciwnik słaby, wiadomo, ale gole Pedro są na prawdę ładne. Szczególnie ten trzeci mi się podobał.
0
Taka kolej rzeczy, na ich miejsce pojawiają się następni chociaż niezawsze dorównują poprzednikom.
0
Dodaj jakiś sens do pierwszego zdania. 65 lat to jednak (jak na emeryta) wiek :)
0
Dokładnie, do końca lutego sporo czasu. Może wystąpić kontuzja, można w styczniu kogoś dokupić i też forma piłkarzy może się zmienić na lepsze albo na gorsze. Nie ma co spekulować teraz.
0
Hehe wcale się nie zdziwie jak tak będzie albo podobnie
0
Barca odpała już rok temu w 1/4 (wcześniej 7 razy z rzędu w 1/2 jak dobrze pamiętam) i to nic nie dało do głowy zarządowi.
0
Haha porównujesz mniej niż połowę sezonu z zakończonym sezonem. Logika :)
0
A ja to mam beke z Was wszystkich. Jak dzieci.
0
Słownik. Poza tym, każde 3 pkt są ważne.
0
Teraz już dwa + 6 asyst :) W ciągu 9 meczy. Mi tam się podoba, sezon jest długi, jeszcze zacznie strzelać.
0
Nie zapominajmy, że te mecze są dopiero w lutym (nienawidzę czekać na rundę wiosenną...). Mi tam pasuje każdy rywal, martwił się będę przed losowaniem 1/4.
0
Jedną bramkę w LM przeciwko Apoelowi.