SkalpelFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tylko, że Sevilla i Sociedad nie pokonał Bravo, tylko zrobiła to Barcelona :)
0
W mediach to jest temat numer jeden, show, niekończąca się rywalizacja, coś jak seriale, a ten zrobił to, a ten to. Tak jest ze wszystkim, od polityki po sport. Nigdy prawdy Ci nie powiedzą bo nawet jej nie znają to kłamią albo mówia pół-kłamstwa (trochę prawdy trzeba ukryć, wszystkiego nie muszą wiedzieć). Poza tym, w mediach jest tylko to co ich WŁAŚCICIEL pozwoli, a jest to osoba/koorporacja PRYWATNA. Szkoda, że tyle ludzi dosłownie żyje tymi "faktami" z TVN-u czy z Marci. Szkoda, że tylu ulega oszustwom.
0
Coś w tym jest, według mnie Ronaldo ma taki charakter, chce i lubi być na szczycie (no i w sumie jest), oddaje szacunek rywalowi, mimo to czuję tą wyższość w tym roku nad Messim. Natomiast jak jest drugi to traktuje to jako porażkę i nie może sobie wybaczyć tej przegranej, nie umie też po prostu uznać wyższości rywala. Podobnie zresztą ze Złotym Butem, po co urządzać było dwie gale, a nie wspólną? CR7 chciał poczuć tą wyższość mimo remisu. Tak mi się to widzi. No ale na szacunek tak czy siak zasługuje. Plus za ostatnie zdanie :)
0
Kiedyś na pewno ich razem zobaczymy, np. mecz z okazji zakończenia kariery CR7 czy Leo. To jest pewne, ale w jednym klubie to na 98% jestem przekonany, że nie.
0
Od kiedy polubienie to samo co szacunek?
0
Będziesz dziennikarzem, jak nic.
0
Takie wypowiedzi można przeczytać wszędzie, ale zawsze się znajdzie grupa A (Madryt) i grupa B (Barca) kibiców, którzy myślą, że odwieczna wojna polega na braku szacunku dla rywala. Tego brakuje nie tylko w sporcie, ale wszędzie. Szacunek został zastąpiony pieniądzem i rządzą poczucia "lepszego" od drugiego człowieka. Szatan oszukał ludzkość, wystarczy popatrzeć na te marsze w Paryżu. No ale to nie miejsce na to, jednak każdy kto to przeczyta, zamachy w Paryżu to 9/11 Europy. Operacja fałszywej flagi. Problem-reakcja-rozwiązanie.
0
Nie wiem jak Tobie ale mi wystarczy wręcz przyjacielska wymiana zdań przed meczem jak i w jego trakcie. Sport to nie polityka. Poza tym, media tworzą iluzję rzeczywistości.
1
Na boisku. A jak tego nie widzisz to Twój problem. Radziłbym zmianę nicku, bo MC to jedna z ikon szacunku a nie jego braku.
0
Martwcie się o boisko, a nie o medialne nagrody.
1
Nie każdy wie po co, jak i kiedy używać szacunku, co gorsza - niektórzy nawet nie wiedzą co to. Dlatego istnieje tzw. hejt... Poza tym, po co to wszystko? Wygrał Ronaldo to wygrał, straszne. Messi i tak drugi a nie piąty. Czego to się czepiać i wyzywać? Martwcie się lepiej o boisko a nie o medialne nagrody.
5
Dobra, już po wszystkim, nie płacz, jutro będzie nowy matrixowy dzień i będzie można pohejtować na facebooku jaki to Ronaldo jest fatalny :)
0
Moja myśl o ZP jest taka, że to nic nie znacząca medialna nagroda. Może już tutaj nie chodzi o Crisa i Leo, ale też o jedenastkę. Co tam robi Luiz i Iniesta? Luiz to chyba tylko dlatego, że kupiony za 50 mln, a Iniesta za nazwisko.
0
Tak szczerze, to o tą ZP bardziej martwią się tutejsi forumowicze niż sami zawodnicy.. potrzebne im tam lecieć do Zurychu, ładnie się uśmiechać dla publiki i czekać aż w końcu koniec.
1
Któryś Niemiec musiał coś zgarnąć
0
Do Złotej Piłki co rok trzeba dodać tego trzeciego, w tym roku padło na Neura, to było pewne, że nie wygra.
0
Luiz? Iniesta? No tak, medialne nazwisko, sory, nie podwarzam wyboru. Poza tym, gratulacje dla CR7.
0
Albo Messi albo Ronaldo... co roku daje się dodatkowo jedno nazwisko... Sneijder, Ribery, teraz Neuer jak to ktoś juz wspominał tutaj.
0
Trio zaczyna odpalać, nic tylko cieszyć michę. A propo, ktoś może wie kiedy będą rozegrane mecze w Pucharze Króla między Barca a Atletico/Realem? Będzie to 22 i 29?
0
Enrique robi to specjalnie? Toż wie, że Atletico jest mocne w powietrzu, sam to mówił na konferencji, mimo to ZNOWU wystawia Masche na ŚO kosztem swojej jednak nominalnej i lepszej pozycji i co dla mnie ważniejsze - kosztem Bartry. Mówi co innego, myśli co innego. Takich ludzi to ja nie lubię.Mimo to wierzę, że ten mecz wygramy. VeB
0
Ja osobiście wolę ocenić sezon ligowy po 38 kolejkach, a nie w połowie, jeszcze dużo się może zdarzyć :) Chociaż oczywiście nie jestem zadowolony z porażki i też z większości jedenastek Enrique. Dzisiaj Barca Enrique pokaże na co ją stać.
0
Myślę, że gdyby został Martino Alexis by został. Suarez może i by przyszedł, ale Sanchez spokojnie mógłby walczyć o skład nawet z Lusiem, tym bardziej przez te 4 miechy przerwy.
0
Nie zadałem sobie ani komuś pytania dlaczego Alexis odszedł.
0
"Selfie z dzióbkiem"
0
I ja mu się nie dziwię, że nie wróci. Ja na jego miejscu też bym nie wracał. Czasami sobie myślę, że Guardiola był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie - piłkarskie narodzenie się najlepszego piłkarza 21 wieku i złoty wiek/czas hiszpańskiej piłki.
2
Totti pa*ac, już nawet na boiskach promuje się to facebookowe "trendy"...
0
No na pewno zmiana trenera w środku sezonu pomoże. I też te zmiany trenerów co rok też na pewno mnóstwo sukcesów przyniesie. Ale coż... zarząd jest jaki jest.
1
Alexis miał 3 sezony na udowodnienie swojej wartości w Barcelonie a jak wiemy tylko jeden miał dobry. No ale nie ukrywam, że lepiej było posłać Pedro Pedrito Hatricko do Arsenalu, te 25-30mln by dali i teraz może byśmy mieli kim postraszyć na ławce.
0
W Superpuchar Hiszpanii 2 remisy, w lidze 2 remisy, w LM chyba też dwa albo jeden przegraliśmy (ten na VC)
2
A ja wam powiem, że zmiana trenera w połowie sezonu nie wchodzi w grę. Nowy trener będzie i znajdzie go Laporta a nie Bartek, już on dość naznajdował w swojej karierze, niech da sobie spokój. Może dla Lucho coś jeszcze wyjdzie. Może Laporta nawet postara się o Kloppa bo Simeone to prędzej do PSG czy City pójdzie a Mou z Chelsea tak szybko nie odejdzie.