0

Z Valencia na Camp Nou

0

Lig Łan

0

Bardziej jestem pewny zwycięstwa z Valencia niż z Sevillą. Jednak z Val gramy u siebie.

5

2 dni przerwy, 2 - 3 - 2 - 2 - 3 - 2 = niezły zapierdziel za przeproszeniem. Oby nie było głębszych kontuzji i żeby LE dobrze operował składem.

3

PSG w pierwszym meczu bez Ibry i Verattiego, nasze szanse na zwycięstwo dzięki temu wzrosły, mimo to, nie radzę lekceważyć PSG. Poza PSG, Almeria wydaje się pewnymi 3pkt, ale nigdy nie wiadomo. Najtrudniej w lidzie powinno być z Sevilla i Valencią, ale damy radę :)

0

EDIT: Nie tu odpowiedz...

0

Komplet punktów.. myślę, że gdzieś je stracimy choćby z Sevilla i będzie niełatwe spotkanie z Valencia. LE musi dobrze rotować składem. Sevilla-PSG-Valencia-PSG.. oj ciężko.
Wierzę, że dadzą radę :)

0

Jeśli i Barcie i Alvesowi będzie zależy, żeby ten drugi został to wymagania finansowe nie powinny być problemem.

0

Co z tego, że się stara jak widocznie jest po prostu za słaby na pierwszy skład? Przed początkiem tego sezonu też się tak pisało..

0

Agentka.

0

KIEDYŚ - kluczowe słowo.

0

Jak już mamy kogoś kupić to w lecie, w zime nikt się przenosić nie chce.

1

Już widzę Barcę i grę 3 obrońcami... Serio chcesz rzucić Montoye w jakimś ważnym meczu w LM albo w El Claisco? A może Douglasa? Każdy rywal z jakim będziemy grać będzie tak pięknie wykorzystał tą prawą obronę... mmmm, nawet Masche ani Piqej nie pomogą.

0

Pewnie, że nie będzie ani lepszy ani równy Leo.

2

Montoya już się popisał, a Pedro? Nie rozśmieszaj mnie, to nie FIFA.

5

A ja go widzę tutaj przez chociaż 2 lata. Barca i tak musi sprawadzić nowego PO, Montoya to Montoya, a Douglas to Douglas, obaj nie na pierwszy skład Barcy. I chyba LE musi mieć rezerwowego, zmiennika na tą pozycje, lepszego nie znajdzie. Nowy zawodnik, który mam nadzieje przyjdzie będzie się nawet rok uczył stylu Barcy, tym bardziej, że mecze będzie mógł grać dopiero od stycznia. Wniosek? Alves musi zostać, jest ważną osobą w szatni, zna nasz styl jak mało kto.. lepszego drugiego PO przynajmniej na 2 lata Barca nie znajdzie.

2

Powiedz to Puyolowi albo Xaviemu.

0

49 tysięcy ludzi. Da radę ;)

0

Fatalne zdjęcie.

0

haha czy z 11 czy z akcji, dobitki, wolnego czy co innego CR7 raczej strzeli tą bramkę. Ale zobaczymy

1

Czy pewny to się okaże jutro po 90 minucie.

3

Lucho na pewno nie zaryzykuje ewentualnej absencji Suareza ani Masche w finale.

0

Ja tam bym tak bardzo nie lekceważył Granady mimo słabego sezonu. Równie dobrze może byc 0:4 jak i 0:0. Autobus jest pewny i próby kontr. 3 pkt to konieczność, a Real może stracić punkty z Villerealem. Ogólnie to cały weekend, szczególnie jutro zapowiada się bardzo ciekawie: Valencia-RealSociedad, Liverpool-MC, Monaco-PSG, Sevilla-AM, Inter-Fiorentina, Chealsea-Totnham (finał Capital One), PSV-Ajax, Arsenal-Everton.. ale godziny sprzyjają :D Od 12 do 23 można się cieszyć oby świetna piłka.

0

Najlepiej, żeby dostali kartki dzisiaj albo w następnym meczu z Rayo.

0

I dajesz 40 mln za 21 chłopaka, który ma swój pierwszy dobry sezon, do tego w średniej Seria A?

0

12 goli, 7 asyst w ciągu 24 meczy.

1

Nie pierwszy i nie ostatni co ma "papiery" na gwiazdę.

0

Zjedz zupkę bo pleciesz głupoty.

0

Zobaczymy też czy nie wyląduje w Anglii ;)

0

PSG nie odda Włocha nawet i za 70 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?