0

Mina Ancelotiiego, mistrzostwo, jak goblin oO

0

Owszem, każda drużyna ma 50% szans na dojście do finału, w takich meczach często liczą się najmniejsze detale.

3

Barcelona ma obecnie najlepszą sytuacje kadrową - praktycznie 0 kontuzji. Brawa dla sztabu przygotowania fizycznego.

0

Poproszę wariant I

0

Po ostatnim meczu FIorentiny można zaryzykować na Kijów, ale włosi mają jednak bramkę wyjazdową i powinni się zmotywować do zwycięstwa. W Zencie wraca Hulk i ktoś tam jeszcze, jak ktoś ma zamiar obstawiać LE dzisiaj to polecam BTS w tym meczu. Napoli to już pewne, że jest w 1/2.. do tego u Wilków nie zagra De Brouyne i Schurlle. A Brugge.. hmmm, ciężko powiedzieć, może czas na przerwanie passy bez porażek w LE, a może trzeba ją jeszcze przedłużyć ^^ ? Ciężko stwierdzić.

0

Wróżbita Maciej

0

Zenit, Fiorentina, Dniepro, Napoli.

8

Sezon 12/13 Bayern gromi Barcelone (7:0) w półfinale LM, wygrywa tytuł.
Sezon 13/14 Real gromi Bayern (5:0) w półfinale LM, wygrywa tytuł.
Sezon 14/15 Barcelona gromi Real w półfinale LM, wygrywa tytuł ???

1

Marsmallowi raczej chodzi o to, że z Realem mierzymy się przynajmniej dwa razy w roku, a z Juve dawno się nie grało.

1

Chyba każdy z nas tutaj chce mieć Juvenstus za rywala w 1/2 z prostego powodu - mistrz Włoch wydaje się najsłabszym zespołem w najlepszej czwórce. Właśnie - wydaje się. Doszli do 1/2 mimo, że zajeli drugie miejsce w grupie, na pewno ani nam, Realowi, Bayernowi nie będzie z nimi łatwo. Mimo to liczę, że wylosujemy Juve.. dawno z nimi nie graliśmy. Chciałbym też powtórkę sprzed roku - Bayern vs Real i zemstę Bayernu. A potem na naszą zemstę na Bayernie ^^

0

Jakby licząc od 93 roku to RM ma 4 puchary.

0

Jeszcze nigdy w historii Ligi Mistrzów (od sezonu 92/93) żadna drużyna z danego kraju nie wygrała dwa razy pucharu pod rząd. W 2000 roku był hiszpański finał (RM-Valencia), który wygrał ten pierwszy, rok pózniej w finale zameldował się Bayern, który ograł hiszpański zespół - Valencię. Czy historia lubi się potwarzać? Lubi, ale zawsze można pokrzyżować jej szyki i tym razem, po raz pierwszy w historii, niech hiszpański zespół wygra LM drugi raz pod rząd i ogra (najlepiej, ale może być każdy^^) Bayern w Berlinie. Tego sobie życzę na zakończenie tego sezonu.

VeB! Dobranoc.

0

Każdy finał i pół-finał będzie ciekawy ;)

0

Liczę jutro na chociaż jedną niespodzianke. Atletico ma przynajmniej 60% szans na awans, RM będzie bardzo osłabiony, Simeone musi to wykorzystać i wyeliminować ich z LM. A co będzie we Francji? Szczerzę, to nie liczę tak bardzo na Monaco.. niby tylko jedna bramka, ale Monaco nie grzeszy strzelaniem właśnie bramek, a Juve jednak w gazie, pokonanie ostatnio Lazio na pewno da im kopa do utrzymania awansu. Poza tym, Monaco i tak daleko zaszli, podobnie zresztą jak Porto. Należy im się szacunek.
Juve i Atletico - zapraszamy do 1/2.

1

Dokładnie, odebranie pucharu smakowało by lepiej niż rewanż w 1/2.

0

Nie wiem jak Wy ale ja wolę spotkać się z Bayernem w finale, a z Juve(wątpię w awans Monaco, ale możliwe) w 1/2. Mistrz Anglii, Mistrz Francji, Mistrz Włoch i możliwy Mistrz Niemiec vs wicemistrz Hiszpanii ;) ciekawy scenariusz.

0

Kontuzja

0

PSG nie ma nic do stracenia, mają nawet teoretyczne szanse na awans. Praktycznie to musiałby się stać katastrofa. Do tego, paryżanie będą chcieli mimo to pożegnać się w miarę dobrym stylu z tegoroczną LM, Do tego wraca Ibra i Veratti więc tą bramkę raczej strzelą (oby bo tak postawiłem ^^). A co do tej nawałnicy jaką przeszła Barca z Valencią, nie wiem. Ale jak PSG zacznie identycznie jak Valencia to bramkę będą mieli na samym początku, Nietoperze nie mają Ibry, a on potrafi wykorzystywać nietakie sytuacje. Ale nawet jak Barca tą bramkę straci w pierwszych 15minutach to ją to tylko podrażni czego znamy skutki ^^.

2

Liczę na kolejne 3:1 albo 2:1. PSG jednak powinno nam coś strzelić. Bayern-Porto, liczę na awans Porto i na max 4 bramki. Natomiast jutro.. awans Atleti i Juvenstusu.

0

Bravo-Alves-Pique-Masche (chociaż bym wolał Bartrę) - Alba - Busi - Rakitić - Rafinha - Trio

0

Boisz się Realu ;) ? Chyba piękniejszego finału nie można sobie wyobrazić.. pierwszy finałowy Klasyk LM do tego obrońca tytułu i wyobraz sobie uczucie gdy to Barca wygra ten finał.. to by było jakbyśmy wygrali 2x LM..

6

Powiem Wam tak.. jesteśmy w półfinale. I nie piszcie mi tu "wszystko się może zdażyć, nie lekceważ PSG!", to samo się pisało 2 dni temu. 3:1 na wyjezdzie to świetny wynik, PSG potrzebuje 2 bramek, żeby myśleć o czymś i to SZYBKICH bramkach.. jak Porto dzisiaj. Mam wiarę, potężną wiarę, że Barca jest już w 1/2, innej opcji nie ma. Ani Veratti ani Ibra nie zmieni tego co się stało dzisiaj/wczoraj. To jest Camp Nou, Barca na pewno nie odpuści rewanżu, ale będzie w pamięci jedno: wystarczy strzelić bramkę. Szanse PSG na awans są w 10%. Barca musiałby mieć wyjątkowo zły dzień, nie wiem nawet co w głowie, żeby to zepsuć, chyba się tego po prostu nie da. Półfinał jest nasz, liczę na dwumecz z Juvenstusem w 1/2 i El Clasico w finale.
Piękny dzisiejszy mecz.. i niech ktoś mi powie jeszcze, że Suarez to nie wypał...

0

Alexis wypalił? Grał 3 sezony, z czego tylko ten ostatni miał dobry gdzie się wybił na gwiazdę Arsenalu. Więc owszem, wypalił, w 1/3.

2

Liverpool musiałby byka w ścianę walnąć, żeby na coś takiego się zgodzić.

0

Z Pedro taki PO jak z Pique sprinter.

0

W środku by mógł zostać zarejestrowany, czytaj: mógł zaczać grać.. zakontraktować możemy każdego w lipcu-sierpniu.

2

Dobrze, że ligi wracają, nie lubię tej przerwy rep.

0

Dziwny z Ciebie kibic czy antykibic, już sam nie wiem.

0

W Pucharze Ligi, nie pucharze Francji. Nie śledzę jakoś ligi francuzkiej, ale ostatnio Nice wygrało z Lyon i to w Lyonie, więc Nice może im sprawić problemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?