0

@LuisSalvano tak,Messi pójdzie bo nie kupią NeJmArA

2

@gumaz antidol
albo syrop na kaszel i paracetamol
coś co ma kodeinę i paracetamol
solpadeina na przykład

1

@Szreko myślę że jakbym zobaczył taką Luxurię to bym się wytarzał w świeżym błocie i leżał bez ruchu

4

@NeroTFP Kupią mu Lautaro i kubek z Neymarem

0

@Szreko predator by mnie wysadził rakietą

0

@LuisSalvano A Abidal będzie dalej pieprzyć swoje o prawach webstera wiedząc że i tak go nie sprowadzą.
tyle.

0

@matirix20 głupie strasznie te ludzie
a ta Luksja to wygląda jak Predator
chociaż z łóżka bym nie wygonił

0

@matirix20 ale ogólnie ten film

0

@matirix20 co to jest ????

1

@Encore będą szły iskry z futra

0

Borussia stoi i się patrzy jak pakują im 2 gole pod koniec meczu.

0

@bartoszekkk S04 nie da za niego 25 mln

1

Obrona BVB to jakaś parodia.

1

@abram3k ten Penia to bramkarz nie ?

0

lol,myślałem że tam cielak sobie idzie.

1

@Triv44 szkoda,Kamil jest w formie i lubi Willingen.jutro była szansa na podium.

0

@abram3k ser ci tak powiedział?

0

@mrboom można ale jak niby wpływa jedna na drugą?

0

świetny mecz

0

@mrboom co ma mecz Barcy do tego meczu? faul jest,to akcję się przerywa i daje wolnego.

1

@mrboom faul to faul,że sędzia nie widział i puścił to mają uznać gola?jakby widział to by przerwał wcześniej.
nie rozumiem komentarza.bardzo dobra decyzja.

2

@Slepinho więc trzeba wymienić zawodników którzy tej intensywności już dawać nie będą.

1

@Michu94 bardzo bezpośredni,świetny w grze kombinacyjnej bo jest ciągle w ruchu,kapitalna gra na jeden kontakt,przyjęcie i zgranie,często próbuje uderzać z trudnych zaskakujących piłek to są jego wyróżniające cechy.generalnie jak patrzysz na jego grę to widać wielki charakter i to że facet w wieku 22 lat gra jak wytrawna 9.

na pewno jest miejsce do poprawy ale jak na ten wiek to umiejętności ogromne.
to jest koleś który jak dostaje piłkę to zawsze pachnie golem,nie dość że sam strzela to potrafi świetnie odegrać czy wypracować komuś bramkę.

0

@takisobiektos no niby tak,ale często tam gra.
postawili w obronie na Ramosa,reprezentanta Hiszpanii Nacho,Marcelo i wielką bombę transferową Militao a RSSS rozjechał ich u siebie.
nie mówię że to był optymalny skład,ale strasznie ich rozpruli.

0

co do tej rozmowy o Messim i odejściu.
myślę że Messi zostanie tu tak długo do kiedy będzie widział że ta drużyna jest w stanie walczyć o trofea.
czy odejście gdzie indziej zapewni mu to że będzie wygrywał ? może do PSG.

0

@Avada Kedavra to nie byli chłopcy z Castilli,to byli Marcelo,Nacho i Militao.

0

@busquets5 bez Casemiro i Varana grali i tyle,bez przesady jak ktoś mówi że to były rezerrwy

0

defensywa Madrytu taka mocna,cztery gole u siebie z RSSS,a pachniało sześcioma.

0

@Konradomoreno a co kupiłeś

1

@NeroTFP jak Dawid utrzyma niezłą dyspozycję to będzie na podium PŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?