2

@FC1899Barca po co wklejasz stawki brutto z różnych państw?

0

@marcin000019 raczej zrób to sam
odinstaluj niepotrzebne programy
optymalizuj dyski

2

@Coutinho007 to będzie remis przynajmniej

1

Ja to już mam wrażenie że gen frajerstwa w meczach na wyjeździe jest tak u nas zakorzeniony że jak jutro zagramy dobry mecz to w 90 minucie i tak Busquets się zapląta w swoje gacie a Pique potknie o penisa wyprowadzając piłkę spod bramki.

2

@AdrianGajewski2005 podaj źródło Gajewski."Podobno" to nie źródło.

0

wolę Willliana Jose.

0

@MESSIah16 serio masz problem z Maldinim?

0

@BARCA_FOR_EVER nie.wylicz mi to proszę.

1

Waszym zdaniem Messi zasługuje na taką pensję bardziej za grę czy bardziej za to ile na nim zarabia klub ?
Moim zdaniem jedno i drugie,ale raczej głównie za to że przychody które Barca generuje dzięki Leo są ogromne.
Taka pensja jest jednak problemem,nie próbujcie nawet zaprzeczyć,bo zaburza całą drabinkę.

0

@LuisSalvano za Simeone Atletico było w finale LM więcej razy niż Barca.Wyrzucali nas też 2 razy w fazie pucharowej.
To są suckesy klubu który z europejskiego średniaka wyszedł na poziom europejskiej szerokiej czołówki,na równi z klubami typu Bayern i Juve które na swoim podwórku nie mają konkurencji.

2

@SeeleyBooth dla niego to jest porażka.

1

@FC1899Barca tu się puknij.
z Atletico 2x LE,2 finały LM,2 Superpuchary Europy,Mistrzostwo,Puchar i Superpuchar Hiszpanii.Zawsze w top 3 w lidze.
Z Atletico Madryt zrobił markę która jest europejskim topem.
Jak zwykle nie wiesz o czym mówisz chłopczyku więc siedź cicho.

0

@Chwytliwy jesteśmy od dekady,średnio na pewno mamy po 2 trofea na sezon.
od sezonu 2008/2009 średnio 2.6 trofeum na sezon,razem 29 w 11 sezonów.
13/14 chyba jedyny bez żadnego,a mieliśmy skład z Messim,Neymarem,Xavim,Iniestą,Alvesem,Alexisem,Fabregasem,Pedro.

0

@marcin000019 otworzyć worda,napisać,kliknąć drukuj i wybrać dobrą drukarkę

1

@Jakchcesz ale tak nagle.....

1

@Chwytliwy powiesił się w samoobronie

30

@Hiacynk jak lesbijka po licencjacie z psychologii

0

@LuisSalvano nie ma nikogo kto by pisał jedno i drugie w sposób w jaki to to łączysz.

a że wracasz z bana ? też mi wielkie mecyje.
ja kiedyś też dostałem za głupotę,ale wziąłem to NA KLATĘ.

1

@RydwanFaraona nie ma lepszego eksperta niż zemsta faraona

0

@krzychu1526 już googluję wieńce na pogrzeb internetowy

4

@LuisSalvano pierwszy post po banie,słowo Neymar pada 4x.

i oczywiście lista pretensji do nie wiadomo kogo bo nie ma tutaj nikogo kto by pisał że Neymar mu napluł w twarz i potem mieszał Messiego z błotem.

https://i.imgflip.com/28a97c.jpg

miesiąc po banie musisz wypomnieć że jeden koleś ci przyznał rację,to jest dopiero hit xD

7

@Esio Kyrie Electron

0

@Hiacynk tylko nie Mussolini

4

@Commando dziwne,taki był spokojny,codziennie dzień dobry pisał,co mu odwaliło

0

@robsesh Ndombele mi się podobał ale Tottenham go wziął

0

@HansLanda
no właśnie

SHIBA
Socjopata
Janiama

to już nie będzie ta sama strona

2

@kamilos1214 ogól się na 3mm i dotrzyj jeszcze papierem wodnym

1

@kamilos1214 na 3 mm na pewno się da

21

@Mario96w ok odwołuję

5

odchodzę do odwołania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?