Skaramuczi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca po co wklejasz stawki brutto z różnych państw?
0
@marcin000019 raczej zrób to sam
odinstaluj niepotrzebne programy
optymalizuj dyski
2
@Coutinho007 to będzie remis przynajmniej
1
Ja to już mam wrażenie że gen frajerstwa w meczach na wyjeździe jest tak u nas zakorzeniony że jak jutro zagramy dobry mecz to w 90 minucie i tak Busquets się zapląta w swoje gacie a Pique potknie o penisa wyprowadzając piłkę spod bramki.
2
@AdrianGajewski2005 podaj źródło Gajewski."Podobno" to nie źródło.
0
wolę Willliana Jose.
0
@MESSIah16 serio masz problem z Maldinim?
0
@BARCA_FOR_EVER nie.wylicz mi to proszę.
1
Waszym zdaniem Messi zasługuje na taką pensję bardziej za grę czy bardziej za to ile na nim zarabia klub ?
Moim zdaniem jedno i drugie,ale raczej głównie za to że przychody które Barca generuje dzięki Leo są ogromne.
Taka pensja jest jednak problemem,nie próbujcie nawet zaprzeczyć,bo zaburza całą drabinkę.
0
@LuisSalvano za Simeone Atletico było w finale LM więcej razy niż Barca.Wyrzucali nas też 2 razy w fazie pucharowej.
To są suckesy klubu który z europejskiego średniaka wyszedł na poziom europejskiej szerokiej czołówki,na równi z klubami typu Bayern i Juve które na swoim podwórku nie mają konkurencji.
2
@SeeleyBooth dla niego to jest porażka.
1
@FC1899Barca tu się puknij.
z Atletico 2x LE,2 finały LM,2 Superpuchary Europy,Mistrzostwo,Puchar i Superpuchar Hiszpanii.Zawsze w top 3 w lidze.
Z Atletico Madryt zrobił markę która jest europejskim topem.
Jak zwykle nie wiesz o czym mówisz chłopczyku więc siedź cicho.
0
@Chwytliwy jesteśmy od dekady,średnio na pewno mamy po 2 trofea na sezon.
od sezonu 2008/2009 średnio 2.6 trofeum na sezon,razem 29 w 11 sezonów.
13/14 chyba jedyny bez żadnego,a mieliśmy skład z Messim,Neymarem,Xavim,Iniestą,Alvesem,Alexisem,Fabregasem,Pedro.
0
@marcin000019 otworzyć worda,napisać,kliknąć drukuj i wybrać dobrą drukarkę
1
@Jakchcesz ale tak nagle.....
1
@Chwytliwy powiesił się w samoobronie
30
@Hiacynk jak lesbijka po licencjacie z psychologii
0
@LuisSalvano nie ma nikogo kto by pisał jedno i drugie w sposób w jaki to to łączysz.
a że wracasz z bana ? też mi wielkie mecyje.
ja kiedyś też dostałem za głupotę,ale wziąłem to NA KLATĘ.
1
@RydwanFaraona nie ma lepszego eksperta niż zemsta faraona
0
@krzychu1526 już googluję wieńce na pogrzeb internetowy
4
@LuisSalvano pierwszy post po banie,słowo Neymar pada 4x.
i oczywiście lista pretensji do nie wiadomo kogo bo nie ma tutaj nikogo kto by pisał że Neymar mu napluł w twarz i potem mieszał Messiego z błotem.
https://i.imgflip.com/28a97c.jpg
miesiąc po banie musisz wypomnieć że jeden koleś ci przyznał rację,to jest dopiero hit xD
7
@Esio Kyrie Electron
0
@Hiacynk tylko nie Mussolini
4
@Commando dziwne,taki był spokojny,codziennie dzień dobry pisał,co mu odwaliło
0
@robsesh Ndombele mi się podobał ale Tottenham go wziął
0
@HansLanda
no właśnie
SHIBA
Socjopata
Janiama
to już nie będzie ta sama strona
2
@kamilos1214 ogól się na 3mm i dotrzyj jeszcze papierem wodnym
1
@kamilos1214 na 3 mm na pewno się da
21
@Mario96w ok odwołuję
5
odchodzę do odwołania