0

@Chwytliwy jakby były zimy jak dawniej to by go wymroziło

1

@PabloVEB co mnie obchodzi srauszany
ja kupuje w normalnych piekarniach a nie taki syf
poza tym u mnie nie ma nic takiego
ciebie chyba wysterował na to że kupujesz coś o zeta taniej i myślisz że to chleb

0

@Jakchcesz bo więcej daje jako cofnięty napastnik/rozgrywający

0

@Colon Ronaldo fenomeno

1

@Avada Kedavra czasem biega
bez piłki nie biega

21

@Statistics CR7 ze skrzydłowego zmienił się w środkowego napastnika,Messi z napastnika w rozgrywającego.

2

@IronSanHybrid mówią o jakiejś podwyżce z unii o 10%,a mięso już jest prawie 50% droższe niż było jakieś dwa lata temu.

0

@Danger204 z madrytu jest ale może za getafe

4

@bulbo74 tak,z chlebaya

2

@MESSIah16 Nesta,co za pytanie.

1

na końcu przyjdzie Enrique Iglesias

0

@tristan87 chyba gołębiem im wysłał

0

@Artsss ABC 5-10-15

0

@DonAndresFCB ukradłeś ?

1

@Hiacynk dobre,ale Krychowiak vs Messi będzie mi siedziało w głowie do śmierci.

0

@Avada Kedavra jesteś z przeworska ?

0

@Commando na osła

1

@DarekFCBnaZawsze a co powiedział ?

1

@Commando dom stoi na działce 48 arów więc nie wiem na co ja narzekam,przecież mogę sobie posadzić buraka na barszcz więc z cenami nie ma problemu.

1

@fortunate_son ukryty w cieście rzyg

1

@koksik2700
ale z polskich?
kawałków to ciężko trójkę,ale ulubione płyty to wyp3 centrum,jazz w wolnych chwilach i s.p.o.r.t.
z tego zip składu to najbardziej lubię nocc fu,świetna,często przesłuchuję.
o i jeszcze ortegę nic się nie dzieje,jak ja uwielbiam te płytę i kawałki jak wszytstko prysło i lenary.
o i jeszcze vienio pele pierrwszy autentyk
a tak ogólnie to uwielbiam redmana,szczególnie muddy waters to było morderstwo.

2

@IronSanHybrid ja tylko golonki

3

@nwchades i to dobrego nie syfu z marketu

0

@IronSanHybrid który nie jest

3

@IronSanHybrid emeryci i niepełnosprawni mają w tym kraju przejechane więc trzeba im pomagać jak się tylko da.
Ale za to jak Janusz wejdzie w sobotę do lydla to jest pan.

17

@Jakchcesz moja pensja niestety nie rośnie jak minimalna a PiS mnie wyciulał na 700zl miesięcznie odkąd zrobili "reformę"

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?