Skaramuczi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy jakby były zimy jak dawniej to by go wymroziło
1
@PabloVEB co mnie obchodzi srauszany
ja kupuje w normalnych piekarniach a nie taki syf
poza tym u mnie nie ma nic takiego
ciebie chyba wysterował na to że kupujesz coś o zeta taniej i myślisz że to chleb
0
@Jakchcesz bo więcej daje jako cofnięty napastnik/rozgrywający
0
@Colon Ronaldo fenomeno
1
@Avada Kedavra czasem biega
bez piłki nie biega
21
@Statistics CR7 ze skrzydłowego zmienił się w środkowego napastnika,Messi z napastnika w rozgrywającego.
2
@IronSanHybrid mówią o jakiejś podwyżce z unii o 10%,a mięso już jest prawie 50% droższe niż było jakieś dwa lata temu.
0
@Danger204 z madrytu jest ale może za getafe
4
@bulbo74 tak,z chlebaya
2
@MESSIah16 Nesta,co za pytanie.
1
na końcu przyjdzie Enrique Iglesias
0
@tristan87 chyba gołębiem im wysłał
0
@Artsss ABC 5-10-15
0
@DonAndresFCB ukradłeś ?
1
@Hiacynk dobre,ale Krychowiak vs Messi będzie mi siedziało w głowie do śmierci.
0
@Avada Kedavra jesteś z przeworska ?
0
@Commando na osła
1
@DarekFCBnaZawsze a co powiedział ?
1
@Commando dom stoi na działce 48 arów więc nie wiem na co ja narzekam,przecież mogę sobie posadzić buraka na barszcz więc z cenami nie ma problemu.
6
@Artsss https://pbs.twimg.com/media/DuAXBIHWsAMLHwg.jpg
2
polecam ten twitter
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74418104_2463784033669915_6490200539266023424_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=-IvZMQSSPs8AX9z2Nbc&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=4765ea0864c7cb46bbe87d2c1af70390&oe=5ECB736B
1
@fortunate_son ukryty w cieście rzyg
1
@koksik2700
ale z polskich?
kawałków to ciężko trójkę,ale ulubione płyty to wyp3 centrum,jazz w wolnych chwilach i s.p.o.r.t.
z tego zip składu to najbardziej lubię nocc fu,świetna,często przesłuchuję.
o i jeszcze ortegę nic się nie dzieje,jak ja uwielbiam te płytę i kawałki jak wszytstko prysło i lenary.
o i jeszcze vienio pele pierrwszy autentyk
a tak ogólnie to uwielbiam redmana,szczególnie muddy waters to było morderstwo.
2
@IronSanHybrid ja tylko golonki
7
@Ratamahatta https://i.imgflip.com/3o9bs7.jpg
3
@nwchades i to dobrego nie syfu z marketu
0
@IronSanHybrid który nie jest
3
@IronSanHybrid emeryci i niepełnosprawni mają w tym kraju przejechane więc trzeba im pomagać jak się tylko da.
Ale za to jak Janusz wejdzie w sobotę do lydla to jest pan.
17
@Jakchcesz moja pensja niestety nie rośnie jak minimalna a PiS mnie wyciulał na 700zl miesięcznie odkąd zrobili "reformę"
2
@IronSanHybrid 40 mln