Skaramuczi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Po ile u was chleb ? Ja dziś poszedłem po sam jeden bochenek to mi gały wyszły jak pani powiedziała 4.20 za zwykły pszenny.
0
@Chaoss ale wszystkie jeszcze niepełnoletnie
0
@Avada Kedavra rodzone czy przyrodnie?
3
@NGTRX "stara proca" widać że są na tym samym poziomie intelektualnym.żenada.i to mówi dorosły człowiek który co dzień robi nam wywody jaki ten święty PiS jest czysty i wspaniały.
4
@FC1899Barca lol szczeka to on na Twitterze a przed Putinem i kimem w 4 oczy to sra w pory
2
@FC1899Barca to przecież burak jest jakich mało
0
Komentarz usunięty
9
@vangoor a debile dalej wierzą w skruchę Neymara
0
@deyna2018 ja ci nie bronię
1
@Nazio87 co odejdź.
Słyszałeś żeby Iniesta chciał podwyżki co chwila.
0
@Avada Kedavra ja czekam jak Joe Rogan zaprosi Luisa
1
Jestem agentem i nie ruchom ości
0
@Luki 10 a czemu nie zapytasz w media expert.
0
@Kengo szkoda ci Leo a nie klubu.
Super.
3
@Pawelec7 niech da 500zł za głos, myślę że większość poleci jak na kiełbasę z lidla
0
Komentarz usunięty
1
@Wichurek ja próbowałem zabić wszystko w wiedźminie to wiem
0
@Wichurek albo go otruć i zabić,też fajna opcja.
0
@Avada Kedavra blondynki?
2
Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
0
@Suzu więc niech siedzi cicho tak on jak i Messi jak wtedy po katastrofach w Rzymie i Liverpoolu.
0
Oby abidal podał te nazwiska,i zaczął od tych którzy mieli pozwolenie na co chcą i pierwszy skład a skończy na tych co harowali i nie dostawali szans bo skład ustalała GTW
4
Skoro Messi chce nazwisk to niech podadzą też listę świętych krów,czyli głównych przyczyn naszych kompromitacji.
2
@Jakchcesz wiesz jak to jest,uderz w stół.Messi trzymał swoją GTW i teraz chce się odciąć od zwolnienia Valverde.
1
@Jakchcesz jacy złodzieje ?
0
@Kamilos84 też prawda
nikt tu nie jest czysty
0
@messi564 ja też codziennie jem
13
@IronSanHybrid system pucharowy to nie jest każdy z każdym
każdy z każdym to jest liga
0
@Volk taki nowy model biznesowy
0
@Robert17 tę