Skaramuczi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
który to już raz Real daje ciała w PK
1
koleś na angielskim streamie właśnie powiedział że faulował Ernesto Valverde
0
u mnie jeszcze 0-1 na streamie,co tu się dzieje ?
3
śmieją się że u nas burdel,a sami Alfonsa na bramkę stawiają.
1
@kerouac podobno świetne
0
pamiętacie tę bramkę Morona
0
@FafitFCB nie pytam się o to co byłoby z Barcą w LM,pytam o Neymara.
chłop w sezonie 17/18 wyglądał na zawodnika który przejmie pałeczkę po Messim,tymczasem poszedł do PSG i tam przyćmiewa go Mbappe.
10
Myślicie że kariera Neymara poturlała by się inaczej gdyby został w Barcy?
4
@tristan87 mats i semedo to chyba rozszarpali by wszystkich,może oprócz vidala
0
@Gall przecież się śmieje,chyba ślepy widzi że to nie ronaldo
0
@AlvaroHanso u nich wszystko jest jasne,czarne jest czarne,białe jest białe
1
Ter Stegen wita Messiego na treningu,nagranie z zeszłego roku
2
@Barca1992 dwunasty najlepszy może
0
@tristan87 że kapitanowie zwalniają trenera?
9
Jeden i drugi biega tyle samo w pressingu,przyganiał kocioł garnkowi.
2
@KamQiX ciekawe jak to się kształtowało
0
Pytanie do administracji strony.
Czy macie dane co do liczby zarejestrowanych użytkowników rok po roku?
0
@batoon w tańcu z gwiazdami w parze z luisem
0
@IronSanHybrid ja mam krakena w kompie
0
@kewin nie rozumiesz boś za młdoy
3
@Hiacynk Kluiverta 1899/1999
0
@itmustbejoke Messi+CR7 w Juve,chętnie bym zobaczył.
0
@Colon na yt jest
0
@Gall z lewej
1
@adaskooow to jeszcze znośnie
podejrzewam że jakbym poszukał u siebie to też bym za tyle znalazł
0
@bodziu11arret angel ma chyba 9 mln
0
@franiu to na prawdę nieźle tak trafić
0
@nadachu od 2.10 do 3.40 to jest na prawdę sporo,ponad 50%,pensje o tyle nie poszły.
ale kłóć się z tymi co piszą ci o tej pieczonej biegunce z hipermarketu za 2zł
kto by w ogóle chciał jechać do hipermarketu po chleb,parkować i stać pół godziny w kolejce po ten syf.
drożdżówki pamiętam za 80 gorszy jak byłem w podstawówce i to przepyszne,z owocami
1
@ViscaBarca123 z brazylijczyka nie ma pracownika
0
@PabloVEB lol,"muszę ponieść konsekwencję że nie mieszkam koło hipermarketu"
kiedy ci polacy pójdą po rozum do głowy ?
a ty chodzisz po chleb do pierkarnii? idź i zapytaj ile kosztuje,i może spróbuj jak faktycznie smakuje chleb a nie ten syf co tam pieką na miejscu.