0

który to już raz Real daje ciała w PK

1

koleś na angielskim streamie właśnie powiedział że faulował Ernesto Valverde

0

u mnie jeszcze 0-1 na streamie,co tu się dzieje ?

3

śmieją się że u nas burdel,a sami Alfonsa na bramkę stawiają.

1

@kerouac podobno świetne

0

pamiętacie tę bramkę Morona


0

@FafitFCB nie pytam się o to co byłoby z Barcą w LM,pytam o Neymara.
chłop w sezonie 17/18 wyglądał na zawodnika który przejmie pałeczkę po Messim,tymczasem poszedł do PSG i tam przyćmiewa go Mbappe.

10

Myślicie że kariera Neymara poturlała by się inaczej gdyby został w Barcy?

4

@tristan87 mats i semedo to chyba rozszarpali by wszystkich,może oprócz vidala

0

@Gall przecież się śmieje,chyba ślepy widzi że to nie ronaldo

0

@AlvaroHanso u nich wszystko jest jasne,czarne jest czarne,białe jest białe

1

Ter Stegen wita Messiego na treningu,nagranie z zeszłego roku


2

@Barca1992 dwunasty najlepszy może

0

@tristan87 że kapitanowie zwalniają trenera?

9

Jeden i drugi biega tyle samo w pressingu,przyganiał kocioł garnkowi.

2

@KamQiX ciekawe jak to się kształtowało

0

Pytanie do administracji strony.
Czy macie dane co do liczby zarejestrowanych użytkowników rok po roku?

0

@batoon w tańcu z gwiazdami w parze z luisem

0

@IronSanHybrid ja mam krakena w kompie

0

@kewin nie rozumiesz boś za młdoy

3

@Hiacynk Kluiverta 1899/1999

0

@itmustbejoke Messi+CR7 w Juve,chętnie bym zobaczył.

0

@Colon na yt jest


0

@Gall z lewej

1

@adaskooow to jeszcze znośnie
podejrzewam że jakbym poszukał u siebie to też bym za tyle znalazł

0

@bodziu11arret angel ma chyba 9 mln

0

@franiu to na prawdę nieźle tak trafić

0

@nadachu od 2.10 do 3.40 to jest na prawdę sporo,ponad 50%,pensje o tyle nie poszły.
ale kłóć się z tymi co piszą ci o tej pieczonej biegunce z hipermarketu za 2zł
kto by w ogóle chciał jechać do hipermarketu po chleb,parkować i stać pół godziny w kolejce po ten syf.
drożdżówki pamiętam za 80 gorszy jak byłem w podstawówce i to przepyszne,z owocami

1

@ViscaBarca123 z brazylijczyka nie ma pracownika

0

@PabloVEB lol,"muszę ponieść konsekwencję że nie mieszkam koło hipermarketu"
kiedy ci polacy pójdą po rozum do głowy ?
a ty chodzisz po chleb do pierkarnii? idź i zapytaj ile kosztuje,i może spróbuj jak faktycznie smakuje chleb a nie ten syf co tam pieką na miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?