1

@BarcaaVEB Puyola,jak się ostatnią głoskę wymawia jak po polsku nie trzeba apostrofu

0

@kulek22 zemsta

0

@RosjaninBut jak go Valverde chciał za 50 mln to była szydera,jakby go Guardiola kupił za 60 to byłby płacz.

0

Jak Geiger jest w formie na T4S to wyrasta Kubacki,jak Leyhe na Willingen to nagle do formy dochodzi Stoch.

0

@LuisSalvano o piórnik się pytam

1

@Witekk10 na pewno
nie wiem czemu tu jest szydera z Williana
to jest świetny zawodnik
na przestrzeni lat to nie powiedziałbym że Chelsea dał mniej niż Hazard.

teraz to jest już nieco wiekowy.

1

@Prezes_sycylijczyk oneblade jest dobra

0

@LuisSalvano czyli nie wiesz ile będzie kosztował?

0

@LuisSalvano " A czy ja napisałem, że to będzie 160 baniek"
tak.

0

@LuisSalvano więc ja się pytam gdzie tam pisze o tych 160 milionach które ty wymyślasz ?
" można ustalić cenę, ale nic więcej"

0

@LuisSalvano a tak na serio,ile ten piórnik będzie stał przed wakacjami.

ps,co powiedział abidal poza tym że zanim się zawodnika kupi to go trzeba wycenić?

0

wiatr znów loteria.pierwsza trójka ma odjęte po 10-11 punktów.
Kamil -4.7,Lindvik -2.3

2

@SuperVegeta z Barcą też wymiatał w dryblingu,a potem kopał w kosmos i beznadziejnie podawał.Koleś jest jednowymiarowy.

0

@FC1899Barca lol,a to nagle zmieniamy temat ?
pracuję 12 lat już,miałem chyba 8 czy 9 pracodawców.nie musisz mnie uczyć ale wolałbym raczej żebyś pisał na temat.
jak porównuję zarobki w swojej branży do tego co zarabiają w Szwajcarii to co mnie interesują koszty uzyskania.liczy się tylko netto.i to jeszcze w Polsce gdzie za moje pieniądze utrzymuje się pisowskie programy socjalne mam sobie liczyć brutto zarobki.no super.

3

@klopx Lautaro albo Nikto

6

@filipVeB Dudę

1

@Michu94 pomidorowe łapy były najlepsze

1

@IronSanHybrid orzechowe to tylko curly

1

@xL4sTx już jest,stara koszulka

2

@IronSanHybrid okropne były

1

myślicie że warta kupić teraz czy za rok będzie coś taniej jak skorzystam z prawa webstera ?
https://allegro.pl/oferta/piornik-neymar-psg-rozkladany-podwojny-nowosc-8479822827


0

@Avada Kedavra dyplomowany wuefista to jest najlepszy zawód na świecie

5

@Chwytliwy Я з Падляшша

1

@koksik2700 daj spokój,on teraz wycenia Neymara.

1

@pride1899 pewnie na eurosporcie

0

@Nano22 subiektywna opinia,może tobie się bardziej podobają dzieci.

3

@FC1899Barca
ale piszesz że to są ich zarobki przecież.
to nie są ich zarobki.
zarobki to jest netto.

ja puls mam wzorcowy,nie wiem po co ci mój puls.

1

@IronSanHybrid TJ Hooker

0

Babinicz solo!

0

@pawelfcb2010 Wolny zawsze się dobrze czuł na skoczni w Willingen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?