Skaramuczi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaaVEB Puyola,jak się ostatnią głoskę wymawia jak po polsku nie trzeba apostrofu
0
@kulek22 zemsta
0
@RosjaninBut jak go Valverde chciał za 50 mln to była szydera,jakby go Guardiola kupił za 60 to byłby płacz.
0
Jak Geiger jest w formie na T4S to wyrasta Kubacki,jak Leyhe na Willingen to nagle do formy dochodzi Stoch.
0
@LuisSalvano o piórnik się pytam
1
@Witekk10 na pewno
nie wiem czemu tu jest szydera z Williana
to jest świetny zawodnik
na przestrzeni lat to nie powiedziałbym że Chelsea dał mniej niż Hazard.
teraz to jest już nieco wiekowy.
1
@Prezes_sycylijczyk oneblade jest dobra
0
@LuisSalvano czyli nie wiesz ile będzie kosztował?
0
@LuisSalvano " A czy ja napisałem, że to będzie 160 baniek"
tak.
0
@LuisSalvano więc ja się pytam gdzie tam pisze o tych 160 milionach które ty wymyślasz ?
" można ustalić cenę, ale nic więcej"
0
@LuisSalvano a tak na serio,ile ten piórnik będzie stał przed wakacjami.
ps,co powiedział abidal poza tym że zanim się zawodnika kupi to go trzeba wycenić?
0
wiatr znów loteria.pierwsza trójka ma odjęte po 10-11 punktów.
Kamil -4.7,Lindvik -2.3
2
@SuperVegeta z Barcą też wymiatał w dryblingu,a potem kopał w kosmos i beznadziejnie podawał.Koleś jest jednowymiarowy.
0
@FC1899Barca lol,a to nagle zmieniamy temat ?
pracuję 12 lat już,miałem chyba 8 czy 9 pracodawców.nie musisz mnie uczyć ale wolałbym raczej żebyś pisał na temat.
jak porównuję zarobki w swojej branży do tego co zarabiają w Szwajcarii to co mnie interesują koszty uzyskania.liczy się tylko netto.i to jeszcze w Polsce gdzie za moje pieniądze utrzymuje się pisowskie programy socjalne mam sobie liczyć brutto zarobki.no super.
3
@klopx Lautaro albo Nikto
6
@filipVeB Dudę
1
@Michu94 pomidorowe łapy były najlepsze
1
@IronSanHybrid orzechowe to tylko curly
1
@xL4sTx już jest,stara koszulka
2
@IronSanHybrid okropne były
1
myślicie że warta kupić teraz czy za rok będzie coś taniej jak skorzystam z prawa webstera ?
https://allegro.pl/oferta/piornik-neymar-psg-rozkladany-podwojny-nowosc-8479822827
0
@Avada Kedavra dyplomowany wuefista to jest najlepszy zawód na świecie
5
@Chwytliwy Я з Падляшша
1
@koksik2700 daj spokój,on teraz wycenia Neymara.
1
@pride1899 pewnie na eurosporcie
0
@Nano22 subiektywna opinia,może tobie się bardziej podobają dzieci.
3
@FC1899Barca
ale piszesz że to są ich zarobki przecież.
to nie są ich zarobki.
zarobki to jest netto.
ja puls mam wzorcowy,nie wiem po co ci mój puls.
1
@IronSanHybrid TJ Hooker
0
Babinicz solo!
0
@pawelfcb2010 Wolny zawsze się dobrze czuł na skoczni w Willingen