0

@mint to napastnik może sobie stać nieruchomo i jak nie dostanie podań bo nie będzie się ruszał to wina będzie skrzydłowych? czemu Ferran wchodząc na 25 minut znajduje sobie więcej sytuacji strzeleckich? bo jest mobilny szuka przestrzeni wbiega za plecy obrońców a później fani Lewandowskiego piszą no skrzydłowi mają kompleks Lewego Ferranowi to podają, podają bo robi ruch do gry

0

@MesQueUnClub_87 bez sensu? brakowało mu jednej żółtej do zawieszenia, i wolałbyś żeby to zawieszenie zrobił na mecz ze słabą Slavią, czy żeby nie faulował i ryzykował zawieszenie na któryś z meczów fazy pucharowej przeciwko jakiemuś poważnemu rywalowi?

0

@europejczyk No ciężko żeby go powołał na LM jak pauzuje za żółte

0

@Coveta obiektywnie Robercik z jedynką czy wina kolegów?

24

@Azazel_Pazuzu króciutko? przeczytałeś coś ponad tytuł?

1

@Bykunn a na skrzydle zostawią mu tyle miejsca? Obecnie każdy silniejszy rywal stawia lewego obrońcę wręcz przyklejonego do Yamala i co chwila 1-2 kolejnych schodzi do niego jak tylko dostaje piłkę, gdy gra centralnie takie coś nie zadziała bo będą się robiły luki w defensywie, co da się wykorzystać

4

Ta pozycja to przeznaczenie Yamala, prędzej czy później, oby prędzej, gdy gra na skrzydle w większości to wygląda tak, że musi minąć 2-3 rywali żeby w ogóle zbliżyć się do pola karnego czy wywalczyć pozycję do swobodnego dogrania piłki, grając centralnie rywale i tak idą w 2-3 za nim a to otwiera praktycznie autostradę po prawej stronie

0

@Rupert_Haubica a to już kwestia sportowa że tyle minut ma a nie zdrowotna

3

@Rupert_Haubica gorsze opuszczając tylko 1 mecz, Yamal stracił 5 z powodu kontuzji także próbuj dalej kubico z temu

1

Yamal zdobył zawodnika miesiąca La Liga za Listopad, wszystkie topowe konta leakerskie FC 26 już to podają

1

@michalgajdek ja raczej skierowałbym pytanie na jakiej podstawie Yamal dostał 5.5 od redakcji, zawalił tamto jedno sam na sam ale poza tym zanotował: 9/16 skutecznych dryblingów, 10/18 naziemnych pojedynków, po objechaniu 3 rywali wyłożył świetną sytuację do Raphinhi, którą powinien był skończyć a walnął szczura z półtora metra obok bramki, wyłożył praktycznie na szósty metr czystą piłkę na główkę Lewemu co też powinno być asystą, do tego 9 razy odzyskał piłkę

11

@Filipem Aston Martin to akurat sympatyczna ksywka bez jakiejś złośliwości

0

@rodineusz zdecydowanie tak łatwo go przeczytać że kręci najlepsze liczby spośród skrzydłowych, ponad 1 g/a na mecz

1

@czarny20 który fragment dla ciebie oznacza, że uważa że siedzi przy jednym stoliku z Messim? bo chyba widzisz rzeczy, których inni nie widzą

0

@gohan77 spoko trollu, straty oszacowano na 0

1

@gohan77 gdzie ja coś napisałem o formie Barcelony? to ty piszesz coś o statystykach Yamala i nagle odbijasz w formę klubu bo ci odbiłem głupią narrację na temat statystyk Yamala, to ty chyba żyjesz w bańce że do ZP to trzeba nie wiem 40 goli i 30 asyst bo u Messiego czy Ronaldo to była norma, teraz piłka wróciła do normalności, statystyki Yamala są fantastyczne w tym sezonie.

2

@gohan77 2 g/a, 15/22 wygranych pojedynków, 9/15 skutecznych dryblingów to jest ZA MAŁO dla kandydata do złotej piłki? to chwila moment, Yamal w tym sezonie ma 18 g/a w 16 meczach, średnia ponad 1 na mecz, w zeszłym sezonie o Raphinhi i Dembele mówiło się jakie to mieli kosmiczne i legendarne sezony, żaden z nich nie dobił do 1 g/a na mecz średniej.

13

@Rupert_Haubica Ferran dosłownie 2 razy obronił piłkę żeby nie wpadła a Kounde i tak to dobił, ale wina Ferrana i chuj

0

@MesQueUnClub_87 fakty są też takie, że w klasyku wystawił w ostatniej minucie sam na sam Kounde a wczoraj sam na sam Ferranowi, nawet w najgorszej formie albo produkuje liczby, albo tworzy przynajmniej jedną perfekcyjną sytuację komuś z zespołu

0

@Herbert Pechem Yamala jest to, że drugą asystę zanotował po zamknięciu głosowania na MVP, co jest nieco głupie, że tak to działa ale w teorii w trakcie głosowania obaj mieli po 1 g/a choć dla mnie osobiście i w momencie gdy Yamal miał 1 asystę a Fermin 1 gola to tym lepszym był Yamal

1

@bulo no jak to jak podpisać CVC, oczywiście po tym jak się okazało to wałkiem to stwierdził, że tak naprawdę nie chciał podpisać CVC

0

Do gry z Rashfordem o wiele lepiej pasowałby Martin, Balde i Rashford to sprinterzy, Balde i tak ma mało sytuacji gdzie obiega Rashforda i ta współpraca słabo wygląda, a Rashford mało pomaga w obronie, gdzie defensywnie Martin zjada Balde na śniadanie, przy szybkim Rashfordzie nie ma potrzeby do obiegania przez lewego obrońcę więc bardziej statyczny Martin nie byłby przeszkodą a i jego wrzutki są 10 razy lepsze niż Balde co do tego chyba nie ma wątpliwości

1

@bimbher najlepszą opcją jest najmniej zamortyzowany transfer?

8

"Wydaje mi się, że sekretem jeszcze lepszych relacji między obiema stronami jest dialog, informacja i ułatwianie dostępu do tej informacji." Hej siema Yamal grał na zastrzyku przeciwbólowym w kręgosłup, no ten informujemy was przecież o fakcie dokonanym

0

@Gacu95 ten troll już tak ma, nie oczekuj od niego nic więcej

0

@Chudini123 Nie tylko o nim

0

@Chudini123 nie jest

0

@Mateuszek2199 dorośnij dzieciaku

0

@Mateuszek2199 a okej czyli po prostu dla picu ściągali największego fachowca z Belgii przeprowadzali zabieg dla wymówki no i fajnie trollu

0

@Mateuszek2199 W ogóle jak to możliwe że przeprowadzają zabieg jak on tak naprawdę nie ma kontuzji bo to wymysł mediów, prawda trollu? Mateuszek21992 listopada 2025, 23:19 Naprawdę nie widzicie tego ,że kontuzja Yamala to wymysł na potrzebę podtrzymywania dobrego PRu zawodnika ,który na dzień dzisiejszy trzęsie szatnią i władzami klubu ? Chlopak się pogubił w sławie i pieniądzach. Nie ma się co dziwić , że wszystkie te modelki i inne chcą przez chwilę się przy nim pokazać dla wzrostu popularności , a on niestety marnuje swój talent , bo jego przyrodzenie i chęć imprez jest niestety przed graniem w piłkę. Do tego otoczenie mu nie pomaga. Więc kto wierzy w narracje o kontuzje niech się dobrze nad tym zastanowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?