Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 a czemu mam nie porównywać skoro to są oceny meczowe a nie oceny występu względem potencjału? zagrał, ale totalnie niezamierzone, Yamal byłby ciśnięty za to, że próbował strzelać, Roony dostaje pochwały bo spadło akurat pod nogi jak się poślizgnął
1
@norbi77 flashscore nie musi zaliczać, w oficjalnych statystykach zaliczone, gol z karnego się nie liczy? asysta Roonego też była nieudanym strzałem gdzie się poślizgnął i piłka przypadkowo trafiła pod nogi Fermina, jakoś tej asysty mu nie zabierasz?
0
@norbi77 Yamal? za gola, asystę, a Roony?
2
@derus a " za dużo" się dzieje w social mediach w trakcie treningów czy w czasie wolnym?
0
@LeoMessiiBarcaPepa a tak jeszcze przy okazji odnosząc się do piłkarza z twojego nicku, co sądzisz o pracy w pressingu Messiego najlepszego piłkarza w historii klubu?
3
@Guillegavira no przecież derus to Thiago Alcantara na fejku, nauczył się Polskiego i nam leakuje co się dzieje na treningach
0
@LeoMessiiBarcaPepa sprawdzimy czy w pierwszym i drugim meczu po kontuzji Raphinha będzie od razu "pressingową bestią?" jeśli to pressing jest taki ważny zgodzisz się że Lewandowski to problem Barcelony i Ferran jest o wiele większą wartością dla klubu? lepszy w pressingu i szybszy
3
Ofiara swojego niebywałego poziomu, Raphinha z takimi występami byłby pchany do złotej piłki bo g/a się zgadza
0
@Namix Już dawno zdementowane przez topowego dziennikarza, autora biografii Messiego ale to się nie klika tak jak napierdalanie w Yamala więc logiczne że mogłeś nie słyszeć ;)
1
@Rupert_Haubica chociaż wróć, bardziej pasuje Lewy, odpisywałeś mu na koniec sezonu jego gole z karnych oraz asysty gdzie nie opanował piłki i spadała pod nogi innych z zespołu, czy jak np dostał w plecy i piłka się odbiła do innego i strzelił? proste pytanie.
1
@Rupert_Haubica oh no, anyway, ciekawe czy Raphinhi na koniec sezonu odliczało się np gola co mu bramkarz zajebał kopa piłką w głowę i wpadło, wątpię
2
@sokot nazywałby się Raphinha to po takim meczu byłby wielbiony w niebogłosy bo przecież gol i asysta a to jedyne z czego rozliczamy Raphę, Yamal na dobre mecze musi zrobić dużo więcej
1
@Nightraider chcesz porównać drabinkę płacową teraz a w momencie objęcia rządów przez Laportę?
0
to może lepiej poczekajmy z tym ogłoszeniem naszej współpracy z Uberem xD
2
@Sheba a dobra gówno trollek wbił na stronę, miłego dzionka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego gdy już dwóch różnych dziennikarzy stwierdziło, że Yamal się nie spóźnił dalej nie ma żadnego update'u na stronie?
1
@xavi890 żeby obrońca z takimi warunkami byl " podstawowym" defensorem waleczność i charakter to nie są elementy warunków fizycznych
0
@Coveta dopiero taki problem miałeś do Yamala o grę mimo kontuzji, czemu nagle tak grzecznie i nie jedziesz z Lewym co powinien być bardziej odpowiedzialny o niezgłoszenie kontuzji i grę do końca?
5
@xavi890 a co złego w jego porównaniu skoro ty wszystko sprowadziłeś do wzrostu, a Puyol czy Cannavaro są niżsi
11
@PW27 Jak to jest że co chwilę trenerzy, piłkarze rywali, piłkarze naszego klubu rozpływają się nad Frenkiem ale Polska fanbaza zawsze wszystko wie lepiej
1
@BORO_12 czyli rozwiązaniem byłoby zrezygnowanie ze wzmacniania składu i popadnięcie w przeciętność? finansowo twoim zdaniem wyszlibyśmy na tym lepiej w długiej perspektywie?
1
@BORO_12 w sytuacji jakiej był klub jaka była lepsza opcja?
0
@BORO_12 straty w jednym sektorze są uzupełniane zyskami w innym, tak samo bez tych wyprzedaży nie byłoby takiego zainteresowania klubem, wpływów z tytułów, z biletów meczowych sprzedaży gadżetów i innych opcji
0
@Coveta tak jak szkoda że mamy stojak na napadzie zamiast dynamicznego piłkarza jak Dembele
0
@BORO_12 Zdajesz sobie sprawę że to wyniki robione teraz trzymają markę przy życiu?
3
@partymaker bo ma dziewczynę, koniec kariery
1
@Tlener pomyliłeś z lewandowskim
0
@Tlener z Sevillą też piękna piłeczka
0
@Cules69 hejka, odpowiesz? Ciekawi mnie jaki masz argument na odbicie tych danych