3

@norbi77 a czemu mam nie porównywać skoro to są oceny meczowe a nie oceny występu względem potencjału? zagrał, ale totalnie niezamierzone, Yamal byłby ciśnięty za to, że próbował strzelać, Roony dostaje pochwały bo spadło akurat pod nogi jak się poślizgnął

1

@norbi77 flashscore nie musi zaliczać, w oficjalnych statystykach zaliczone, gol z karnego się nie liczy? asysta Roonego też była nieudanym strzałem gdzie się poślizgnął i piłka przypadkowo trafiła pod nogi Fermina, jakoś tej asysty mu nie zabierasz?

0

@norbi77 Yamal? za gola, asystę, a Roony?

2

@derus a " za dużo" się dzieje w social mediach w trakcie treningów czy w czasie wolnym?

0

@LeoMessiiBarcaPepa a tak jeszcze przy okazji odnosząc się do piłkarza z twojego nicku, co sądzisz o pracy w pressingu Messiego najlepszego piłkarza w historii klubu?

3

@Guillegavira no przecież derus to Thiago Alcantara na fejku, nauczył się Polskiego i nam leakuje co się dzieje na treningach

0

@LeoMessiiBarcaPepa sprawdzimy czy w pierwszym i drugim meczu po kontuzji Raphinha będzie od razu "pressingową bestią?" jeśli to pressing jest taki ważny zgodzisz się że Lewandowski to problem Barcelony i Ferran jest o wiele większą wartością dla klubu? lepszy w pressingu i szybszy

3

Ofiara swojego niebywałego poziomu, Raphinha z takimi występami byłby pchany do złotej piłki bo g/a się zgadza

0

@Namix Już dawno zdementowane przez topowego dziennikarza, autora biografii Messiego ale to się nie klika tak jak napierdalanie w Yamala więc logiczne że mogłeś nie słyszeć ;)

1

@Rupert_Haubica chociaż wróć, bardziej pasuje Lewy, odpisywałeś mu na koniec sezonu jego gole z karnych oraz asysty gdzie nie opanował piłki i spadała pod nogi innych z zespołu, czy jak np dostał w plecy i piłka się odbiła do innego i strzelił? proste pytanie.

1

@Rupert_Haubica oh no, anyway, ciekawe czy Raphinhi na koniec sezonu odliczało się np gola co mu bramkarz zajebał kopa piłką w głowę i wpadło, wątpię

2

@sokot nazywałby się Raphinha to po takim meczu byłby wielbiony w niebogłosy bo przecież gol i asysta a to jedyne z czego rozliczamy Raphę, Yamal na dobre mecze musi zrobić dużo więcej

1

@Nightraider chcesz porównać drabinkę płacową teraz a w momencie objęcia rządów przez Laportę?

0

to może lepiej poczekajmy z tym ogłoszeniem naszej współpracy z Uberem xD

2

@Sheba a dobra gówno trollek wbił na stronę, miłego dzionka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlaczego gdy już dwóch różnych dziennikarzy stwierdziło, że Yamal się nie spóźnił dalej nie ma żadnego update'u na stronie?

1

@xavi890 żeby obrońca z takimi warunkami byl " podstawowym" defensorem waleczność i charakter to nie są elementy warunków fizycznych

0

@Coveta dopiero taki problem miałeś do Yamala o grę mimo kontuzji, czemu nagle tak grzecznie i nie jedziesz z Lewym co powinien być bardziej odpowiedzialny o niezgłoszenie kontuzji i grę do końca?

5

@xavi890 a co złego w jego porównaniu skoro ty wszystko sprowadziłeś do wzrostu, a Puyol czy Cannavaro są niżsi

11

@PW27 Jak to jest że co chwilę trenerzy, piłkarze rywali, piłkarze naszego klubu rozpływają się nad Frenkiem ale Polska fanbaza zawsze wszystko wie lepiej

1

@BORO_12 czyli rozwiązaniem byłoby zrezygnowanie ze wzmacniania składu i popadnięcie w przeciętność? finansowo twoim zdaniem wyszlibyśmy na tym lepiej w długiej perspektywie?

1

@BORO_12 w sytuacji jakiej był klub jaka była lepsza opcja?

0

@BORO_12 straty w jednym sektorze są uzupełniane zyskami w innym, tak samo bez tych wyprzedaży nie byłoby takiego zainteresowania klubem, wpływów z tytułów, z biletów meczowych sprzedaży gadżetów i innych opcji

0

@Coveta tak jak szkoda że mamy stojak na napadzie zamiast dynamicznego piłkarza jak Dembele

0

@BORO_12 Zdajesz sobie sprawę że to wyniki robione teraz trzymają markę przy życiu?

3

@partymaker bo ma dziewczynę, koniec kariery

1

@Tlener pomyliłeś z lewandowskim

0

@Tlener z Sevillą też piękna piłeczka

0

@Cules69 hejka, odpowiesz? Ciekawi mnie jaki masz argument na odbicie tych danych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?