0

@Czarny_ck Za to w obronie pokazał, że z nim na boisku mogą nam wrócić wspomnienia z sytuacji Bale vs Bartra i to nawet nie potrzeba do tego wybitnie szybkich skrzydłowych

3

@krefi10 setkę Yamalowi też wystawił

1

@ShawnC No i co po wypłaceniu miliona, w momencie gdy ma rozegrane 10 takich meczów blokują mu grę w meczu jedenastym? To nie ma żadnego sensu

1

@norbi77 na groźniejsze kontry narażał w tym meczu Pedri i jakoś nikt na ocenę nie narzeka

0

No to pora powalczyć o potrójną koronę

3

@elcoloredo dobra madryciok zjeżdżaj tam pracować nad główką waszego viniego rudigera belisia czy carvajala bo tam gorzej się dzieje

3

@danijacek setka xD

1

@kanver_ Barcelona Celta 2:2 Hugo Alvarez markuje strzał a Fort leci na raz, Alvarez przekłada piłkę na drugą nogę i spokojnie strzela przy słupku, Barcelona Las Palmas 1:2 Fort daje sobie wbiec przed siebie Fabio Silvie, Silva wychodzi sam na sam i strzela przy słupku

4

@kanver_ zawsze to znaczy kiedy? jak dał się zawinąć w meczu z Celtą po czym padła bramka na remis zabierająca 2 punkty, czy jak z Las Palmas dał sobie wbiec napastnikowi rywala przez co Las Palmas wygrało zabierając Barcy punkt?

4

Martin z jedną z najniższych ocen? Leczcie się.

0

@MagdJanko Kto podawał do Lewego jak ten wypuścił Raphinhę? Kto dawał tamtą mocną wrzutkę po ziemii co poklepali dwójkowo na linii pola karnego?

3

@Kapitan9 David Oduro, adaptuje się dopiero do Europejskiej piłki, chwilę to pewnie potrwa

9

@Yoshi94 Jeszcze Adam Aznou i Grimaldo

0

@addept ale tutaj to kompilka z 230 minut w rezerwach, po prostu taki ma styl gry i dużą skuteczność, tak samo we wczorajszym meczu zanotował 8/8 skutecznych dryblingów

0

@kamiVeB Gerardem Martinem, który jest zdecydowanie lepszy od Forta w chwili obecnej

0

@kamiVeB nie, nie trzeba

0

@spyke na moje psychofan Lewego, ale takich niestety dużo zwłaszcza na twitterze

1

Komentarz usunięty

2

@Lewangoooolsky Jakby nie ten szczyl to Lewandowski schodziłby dziś bez żadnej bramki także zamilcz już grzecznie

4

Yamal kluczowy przy 3 golach i jeszcze sporo innych dobrych zagrań, mógłby spokojnie dostać MVP

0

@xavi890 jaka deklaracja? Mogą wygrać i to jest fakt, brakiem pokory by było jakby powiedział, że wygrają, a nie, że mogą wygrać

0

@David_Martin 6 milionów to adekwatna klauzula dla talentu? jaki problem było dać nawet głupie 15 milionów

0

@David_Martin ale pamiętasz, że klauzula została zawarta za czasów Alemanego, i podczas negocjacji nowego kontraktu przyszła po prostu Chelsea wpłacając klauzulę?

1

@Who_you_mam Totalny amator potrafi za półtora miliona sprowadzić do klubu obiecującego Faye którego klub po chwili zdołał sprzedać za ponad 10 milionów z dodatkowymi procentami od przyszłej sprzedaży, znikąd wyciąga za 5 milionów Julka Araujo którego niedługo później sprzedaje do Premier League za 10 milionów, skutecznie przedłuża obiecujących wychowanków, inwestuje w kolejne młode talenty wydając grosze jak np Ibrahim Diarra co niesamowicie zachwycał na mundialu u17, ale zły bo kupił Roque na życzenie Laporty co mu się wymarzyła odpowiedź na Endricka i nie zdołał kupić innych obiecujących talentów bo sytuacja finansowa jest jaka jest i nie było szans licytować się z klubami Premier League czy Realem w kwestii Gulera bo dorzucili bonusy ojcu

0

@Fake69 Pamiętam, nie radził sobie, teraz sobie radzi, najwyraźniej Flick na treningach widział, że Martin ma umiejętności i czekał aż przeniesie je na mecze, i zrobił to, najwyraźniej Fort go nie przekonuje ani na treningach

0

@Fake69 Martin od jakichś 2-3 miesięcy prezentuje bardzo fajny poziom, Fort od sezonu z Xavim nie prezentował nic dobrego

0

@Coveta dobrze, że masz chociaż zdolność do samokrytyki

3

@Coveta To z Pedriego w sumie mały pożytek bo sprowadzamy wszystko do goli i asyst? jak się ogląda mecze na flashscore to tak to wygląda

1

Hmm ciekawe kto po meczu dostaje większy dojazd w komentarzach, Yamal co dał asystę, stworzył najwięcej sytuacji i zjebał jedną super sytuację nie podając do Robercika, czy Raphinha co nie zrobił dosłownie nic dobrego i też zjebał jedną super sytuację ale do Ferrana, czasem po komentarzach mam wrażenie, że nie jestem na fcbarca.com tylko fclewy.com

0

@Persempretito Po prostu dali tamtemu bramkarzowi grać puchar króla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?