0

Astralaga na drugim bramkarzu i za chwilę kolejny się zmarnuje siedząc cały sezon na ławce

0

Ostatnio jeszcze młody Landry Farre prawy obrońca cały czas trenuje z pierwszym zespołem

0

@tbas Nie za bardzo odpowiada to na moje pytanie czy TY oglądasz mecze?

1

@tbas "odpal sofascore" Oglądasz mecze czy oceny algorytmów?

3

@Barcelonista94 mega talent ale ze zdrowiem już gorzej, nie przeszedł testów zdrowotnych w Brentford przez problemy z kolanem i plecami

2

@Marcin43 Tam nie jest 190 milionów tylko 120 stałej, i ewentualne kolejne 70 przy spełnieniu różnych warunków dotychczas jeszcze nieznanych, a kwota 120 stałej przewija się odkąd pojawiły się informacje o przedłużeniu z Nike

5

Yamal świetny mecz i ocena wyjściowa u czytelników, ludzie powinni zacząć rozdzielać ocenianie wyniku zespołu, a gry poszczególnych zawodników

2

@Marcin43 "jakiegoś typka z X" to nie jest jakiś typek tylko gość co od lat ma dojścia w temacie koszulek, wszystkie przecieki idą zawsze od niego, to nie jest losowa osoba

1

@Hindus Wrócił z wypożyczenia z Linares gdzie trafił z rezerw Barcelony, wcześniej grał w młodszych rocznikach Barcy

6

Ucieka? To Barcelona zrobiła coś ponad obserwowanie? Kluby obserwują setki zawodników, każdy klub, ale nie zrobili żadnego ruchu, nigdy nie przewijał się w gronie priorytetów, nigdy nie było mowy o żadnych negocjacjach

1

@BORO_12 Kiedy Fermin niby był wypychany?

1

@Hindus a Fermin to kto jak nie wychowanek?

1

@TheKlucha Trener który odkrył Faye mówił, że Faye na LO mógłby być nawet lepszy niż na ŚO ""Mika to nowoczesny zawodnik. Jest jeszcze młody, ale mocno wierzę, że może zostać świetnym piłkarzem. Uważam, że Mika może wnieść więcej do zespołu jako lewy obrońca niż środkowy. Jego wkład w ofensywę w ostatniej tercji boiska jest ogromny. Potrafi atakować przestrzenie za liniami i jego umiejętności strzeleckie też są na wysokim poziomie. Jestem głęboko przekonany, że trenerzy Barcelony wiedzą, co jest dla niego najlepsze, ale chciałem tylko podzielić się swoją opinią. "

0

@karci0 zastrzegłbyś numer i celowo zawężał kadrę? To nie ma sensu

0

@Dankho94isback Podstawa pewnie Cubarsi z Araujo i Faye w rotacji, ewentualnie na LO też pogra

1

@Dankho94isback Czemu kisić, zwykła adaptacja, zupełnie jak Araujo z początkami w rezerwach gdzie spędził półtora roku

2

@Dankho94isback Nic, będzie się spokojnie rozwijał w rezerwach adaptował a w odpowiednim czasie pójdzie do pierwszego zespołu

1

@szkodastrzepicryja ma w tym sezonie już 5 g/a grając jako pomocnik w dodatku grając bardzo mało minut, to trochę więcej niż "pojedynczy przebłysk"

2

@rogal478 oraz to jak zajebisty ten 16 latek jest

13

Ale jak to powołany "wałek z drugiej ligi Chorwackiej"? Ludzie tu pisali, że nie może być dobry bo ze słabej ligi przyszedł

0

@normasubiektywna różnica między Vitorem a Cubarsim i Yamalem jest bardzo prosta, oni się od lat szkolili w La Masii gdzie zawodnicy są od początku szkoleni w stylu Barcy i jest im się o wiele łatwiej odnaleźć niż zawodnikowi z zewnątrz, popatrz w Realu jak np Vini z początku siedział w 3 ligowych rezerwach, to samo było z Araujo w Barcelonie gdzie 2 lata spędził w rezerwach na dostosowaniu do Barcy

0

@DJ6 z agentem Swift nie ma nagrań, natomiast jest z Rafaelą Pimientą

1

@goldensun Leao ma 1.85 i śmiga na skrzydle

0

@Kamiloos tak tak, jego stary nie potrafi go namówić na real, ale adidas by coś zmienił

0

@Atlas 1. "za darmo" tylko w teorii dostał około 10 milionów bonusu za podpis, 2. pod koniec tamtego sezonu nikt nie postawiłby Grimaldo nad Balde i raczej sam Grimaldo nie byłby zainteresowany domyślnie rolą zmiennika gdzie nie dało się zakładać obniżki formy Balde

0

@Kratos1990 Mam nadzieję że wykupieniu Cancelo też jesteś przeciwny, przecież Portugalczyk a do tego pod skrzydłami Mendesa, jesteś konsekwentny, prawda?

1

@BORO_12 u Xaviego mam pewność że zrobi top 4, Marquezowi w tym bym nie zaufał

0

@BORO_12 powinien zostać do końca sezonu skoro FFP jest zablokowane i jedynymi opcjami są Xavi i Marquez

0

@BORO_12 15 minut co parę meczów, daj spokój Marquez nie jest ani wielkim zwolennikiem stawiania na młodych, ani styl gry rezerw nie powala, jakby mógł to nabrałby jeszcze więcej zapychaczy do rezerw i na nich stawiał

0

@BORO_12 Przecież musi być dużo lepszy od młodego, a nie jest, w ofensywie też zabawne jest opluwanie choćby Daniego Rodrigueza, nawet tragiczny Goujon ma w tym sezonie więcej minut w rezerwach od niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?