Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herbert No to był wyrzucony wcześniej więc po co jakaś przypierdolka bezsensowna i argumentowanie tym skoro to nie ma jakiegokolwiek znaczenia w TEJ nagrodzie?
15
@maciejsonFCB ci co zapomną niech się nie nazywają prawdziwymi kibicami bo z kibicowaniem wiele wspólnego nie mają
3
@HypeR Z ligi mistrzów został wyrzucony w okresie który obejmuje fifa best? no właśnie.
0
@Magicc89PL Może kupują dużo, ale nie biorą randomowych nazwisk tylko faktycznie tych dosyć rozchwytywanych z potencjałem jak Paez Andrey Santos Casadei Angelo Gabriel
0
@PatrykBarca Casadei z Chelsea był najlepszym zawodnikiem przestań wprowadzać w błąd
0
@Hadim Ty się na tyle przygotowałeś, że nie wiedziałeś o tym, że MVP został Cesare Casadei z Chelsea
0
@ShawnC Gol na 3:3 Ferrana też padł po udziale Gaviego
7
@SelloutCrowd Co jest wałem w wypożyczeniu zawodnika bez obowiązku wykupu żeby pomagał drużynie rezerw?
13
@KibicBarcy84 No i co z tego? Ściągają go żeby wzmocnił drużynę rezerw, jest młody wypali to wykupią nie wypali to wróci do Flamengo deal bez wad
10
@bulo Spokojnie, to nadal 16 latek musi też trochę meczów wejść z ławki, zagrać mniej minut wyrobić kondycję formę fizyczną żeby nie nabawić się jakichś kontuzji
1
@JarekS Balde z obecnym przygotowaniem nadal daje więcej jakości niż Abde kiedykolwiek
0
@DzizuSS Ta od razu Xavim Simonsem
2
@Ems81 Oczywiście, że Xavim
0
@fart No i zaczęło to przynosić efekty i oby to trwało
2
@Sewren122 Właśnie teraz ma świetną dyspozycję
5
@fart No właśnie zaczął pracować nad głową i ma to na ten moment bardzo dobre rezultaty
0
No tak w sumie Yamal od pół roku trenuje regularnie z pierwszą drużyną
0
@trolownik Wiesz co to są żarty? Ty z kolegów nigdy nie żartowałeś?
2
@adambądkowski93 W zeszłym sezonie najwyższa frekwencja w historii Camp Nou a gra jakoś lepsza nie była niż w tym sezonie po kilku meczach
0
@mvnBasten on jest napastnikiem, nie ma robić rabon przekładanek tylko to czego oczekuje się od Lewego być w tym polu karnym i wykańczać sytuacje
2
@Dawid Już spokojnie mógł mieć asystę choćby po wrzutce do Pedriego
1
@misterio W tym wieku nikt nie oczekuje częstej podstawy w jego wieku nawet taki geniusz jak Messi nie miał za sobą debiutu, co dopiero w podstawie 85 minut
4
@luka1995 50% zysku, Coutinho do Aston poszedł za 20 milionów czyli od tych 30 milionów odejmujesz 20 i masz 50% z 10 milionów czyli 5
0
@Transu96 Messi zadebiutował mając 17 lat i 3 miesiące, Yamal ma 16 i miesiąc a Messi początek kariery też wchodził spokojnie z ławki a nie był forsowany do 1 składu
0
@talizmo Został najmłodszym debiutantem reprezentacji od czasu R9 ale nie dostał tym razem powołania to jednak flop mimo 25 GA w niecały sezon w wieku 18 lat
0
@luka1995 W styczniu walczył o niego choćby Arsenal co potwierdzali zarówno Moretto jak i Fabrizio, teraz też niektóre źródła piszą o ciągłym zainteresowaniu
17
@barcelonaLM Fajnie, że ratowanie kariery zawodnika Atletico odbędzie sie kosztem ratowania kariery wychowanka Barcelony
1
@Magicc89PL To już lepszy szum robiło sprowadzenie kapitana najlepszego klubu świata na chwilę po zdobyciu trypletu
1
@panczo Nie no ty chyba nie wiesz co się działo z ofensywą chelsea w zeszłym sezonie, to był największy ofensywny impotent, Leeds i Leicester którzy spadli strzelili kolejno 10 i 13 goli więcej od nich
0
@Magicc89PL Felix to żadne medialne nazwisko